0 oy
313 göst.
Diğer kategorisinde (114 puan) tarafından

Anneler oglumun gobek deliginde boyle bisiler var ne bu acaba temizlemeye korktum saglık ocagına goturecegim cok ruzgar var bugunde aksine. Bilgisi olan varmı acaba

image

11 Cevaplar

0 oy
(7,926 puan) tarafından
Benimkini de boyleydi hiç ellemedim kendi kendine gidiyor çok hafif var şimdi 19 aylık oldu ben telaslanmadim ya kötü bişey değildir herhalde
(114 puan) tarafından
Hc blmıyorm ki temzlemekden krktm acılcak gibi göbek deligi gliyo :) degildir umarm ya
-Reklam-
0 oy
(3,578 puan) tarafından
Bebek yağı sürün her banyodan sonra 
(114 puan) tarafından
Temizlemiyim dimi  surup brakiyim insallah gecer ne oldugunuda blmıyorm iltihap falan degildr uamrm
(3,578 puan) tarafından
Hayır hayır iltihap falan değil iltihap olsa sarı kötü bir akıntı olur merak etme sen dediğim gibi zeytinyaği veya bebek yağı sur her banyodan sonra
(114 puan) tarafından
Teşekkürler sglık ocagna gidene kdar icim icimi yicekti
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ben kulak çöpü ile yavaş yavaş temizlemiştim yeni doğan değil sonuçta 
(114 puan) tarafından
Degil tbi ama tam kapalı eegil sanki gobek deligi ya korkuyorum dokunmaya valla sizindemi boyle oldugobek deligi temizledinz
(6,441 puan) tarafından
Evet bebek yağı varya onunla yavaş yavaş temizledim 4 aylık falandı ama aklında soru işareti varsa havanın güzel olduğu bir gün sağlık ocağına götür yani
0 oy
(721 puan) tarafından
Ben bebek kremi surmuşdum bekletib kulak çöpüyle yavaşca temizlemişdim. Korkulacak bir şey yok, kir felan doluyor içine 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Biraz.bebek yani ya da zeytin yağı da olabilir. Pamukla sür. Atar kendi.kendine temizlenir. 
0 oy
(766 puan) tarafından
Canım korkma göbek düştükten sonrası hafif kan oluyorya bide çukur olduğu için teri kalmıştır içi iyice temizlenmedigi için öyle olmuş benim kizdada oldu eltiminkindede  Bebek yağı sürdüm çıktı kendiliğinden korkma
0 oy
(3,654 puan) tarafından
Korkulacak birşey değil. kir o. Zeytinyağı sür nemlensin, kulak çöpüyle yavaşça temizle. Durmuyorsa tek seferde yapma, günde 1 kez yapsan 3 güne tertemiz olur. Aman ha bastırma, zorlama. 
0 oy
tarafından
Benim kızımın bu kadar degildi ama hafif siyahliklar vardı. Banyodan sonra bebek yağı sürdüm ve çok hafif bir şekilde masaj yapıyor gibi yaptım 10 saniyede çıktı. 
0 oy
(915 puan) tarafından
Kulak pamuğuna bebe yağı sürüp hafifçe Temizle
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Kıyafet tozları birikmiş sanırım banyo yaptirirken su ile sivazlayin birşey olmaz yeni doğan değil ki ellemeye korkasin 
0 oy
(2,356 puan) tarafından
Kendiliğinden geçiyor canım.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 227 göst.
24 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde polatzulal35 (340 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 172 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde selin-97 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 242 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde brck (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 556 göst.

379,458 soru

11,359,349 cevap

34,836 kullanıcı

...