0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (260 puan) tarafından
Benim miniğim konuşacağı zaman bitey tölemek ittiyorum diyor :D ondan sonra bişeyler anlatıyor kendince :) abisiyle kavgaları beni çok güldürüyor yine başladın diye kızıyor :D 2 yaşında bu arada abiside 5 yaşında çok komik kavgalar ediyolar ama hiç kıyamazlar birbirlerine tom ve Jerry türk versiyonu gibiler sizin bebelerin var mı böyle komiklikleri anlatın biraz sohbet olsun çok üzüldük iki aydır yavaş yavaş normale dönelim artık eski günlerdeki gibi gülelim inşallah

Bu arada rabbim tuttuğunuz oruçları kabul etsin ben bugün son kez yiyorum yarın başlayacağım oruçlarıma nasip olursa ❤️

12 Cevaplar

+1 oy
(805 puan) tarafından

Tuvalete giricekti babası klozete sigara izmariti atmış gitmemiş o da kızım da gördü ıyyy anne sen sigara gibi kaka mi yapiyosun demişti 3 yaşında aylarca aklından çıkaramadım ne zaman yerde sigara izmariti görse anne bunu sen mi yaptın derdi :D

(260 puan) tarafından
Yaa hayal gücüne bak :D
(805 puan) tarafından
Defalarca babasının attığını söyledim ama cevap olarak burası çöp değil ki babam atmaz oldu benim öyle yapmam daha mantıklı geldi ona :D
(7,765 puan) tarafından
Çok komik ya ☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(7,183 puan) tarafından
Benimk daha küçük de şey geldi aklıma kaynanamın kucağına gidince bana bi bakışı var kurtar beni der gibi bakiyo o geldi aklıma 
(260 puan) tarafından
Hahaha kız Allah iyiliğini versin bu kaynanalar niye böyle hiç sevilmiyor iki oğlan anası geleceğin kaynana adayı olarak yazıyorum :D
(7,183 puan) tarafından
O zaman daha küçüktü tanimiyodu yabanciliyodu şimdi üstüne atlıyo essek sipasi aşırı babane dede düşkünü ama bu onları goruyo çocuk napsin keşke hiç sevmese şuan annemlerdeyim burda da dayısının kucağından inmiyo çocuk yazık 11inci sınıf okuldan çıktı dersaneye gidiyo ordan eve geliyo oğlanın tepesine cikiyo saçları çok kıvırcık bide dayısının saçlarını yoluyo burnunu ısırıyor kucağından indirsin baskasina versin basiyo cigliyo
0 oy
(7,322 puan) tarafından

Büyük 3 küçük 9 aylık küçük orumcekte gidip abisinin oyuncaklarını eziyor ayaz yeter ya gelip işime karisiyorsun diyor : D bide nezaman yemek yense ikiside birbirine bakıp gülüyorlar sebebsizce 
(260 puan) tarafından
Rabbim acılarını göstermesin çok masumlar :))
(7,322 puan) tarafından
Amin amin cümlemizin evlatlarına inşallah canım ❤️
0 oy
(404 puan) tarafından
Benim oğluşum 2 buçuk yaşında parmağını çenesine koyup düşünüyor gibi yapıp sonra  parmağını havaya kaldırıp "Bi Fikrim var " demişti bn isteyince yapmiyir çok tatlı oluyur kendi isteyince yapiyor:D
(260 puan) tarafından
Ya evet biz isteyince yapmıyolar gerçekten çok fena lar :))
0 oy
(17,882 puan) tarafından
Aynı bizimkilerde tom ve jery gibiler çok kavga ederler sinirlenince ikiside keçi gbi birbrine kafasını dayar djdjdjnd alparslanda tv nin çekmecesini çekmiş içine çıkıyodu en son bantladım şuan sökmeye çalışıyo bana kıza kıza :D
(260 puan) tarafından
Ben bazen video çekiyorum ileride izletmek için :D
(17,882 puan) tarafından
:D benim instada var hep
0 oy
(7,765 puan) tarafından
Büyük kızım 1 buçuk yaşlarında iken ben sobaya odun atmak için kapıyı açtım oda peşimden geldi odunları aldım içeri girdim sonra bir arkama baktım kızım yok balkona koştum bı baktım yalın ayak parka doğru koşuyor ama o 2 dakika içinde nasıl indi de oraya kadar koştu hala şaşkınım ☺️şuan 6 buçuk yaşında anlatınca oda çok gülüyor bu hallerine ❤️☺️
(260 puan) tarafından
Ya gözümde canlandı bi ne ara koşmuş :D
(7,765 puan) tarafından
Bı keresinde yine o zamanlar ramazan ayıydı ben çocuğu eşime emanet edip mutfağa gittim bulaşıkları yıkamaya döndüğümde kızım un kovasini almış bütün unları yerlere dökmüştü eşimde mışıl mışıl uyuyordu ☺️
(7,765 puan) tarafından
Bi keresinde de yine aynı o aylarda iken buzdolabını açıp burda şekerini çıkarıp hem yemişti hem dökmüştü ☺️ bı sürü hatıra var hepsini videolara aldım ama küçük kızım 4 buçuk yaşında onunla ilgili hiç birşey hatırlamıyorum
0 oy
(5,734 puan) tarafından
1 buçuk yaşında çok komik haraketi var hatta ağlamak dışında bütün hareketleri komik geliyor ☺️

Aklıma geleni yazayım. Akşamları TV izleyince dikkat çekmek için gelip burnumuzu tutuyor ve yalandan ağlıyormuş gibi yapıyor bizimde öyle yapmamızı istiyor yapmayınca suratımıza bir tane yapıştırır 

Bide sakız görür görmez kedi yavrusu gibi gelip sokuluyor yanına Bi şey çiğniyor gibi yapıp sakız istiyor :-D

Rabbim Cümlemizin ibadetlerini kabul etsin inşallah :-(
(260 puan) tarafından
Rabbim acılarını göstermesin ❤️
(5,734 puan) tarafından
Amin inşallah ☺️
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Hangisini diyeyyim ki herkesin gözüne parmak sokuyor kulağına gözüne 

Ahahas en komigide ney eline ne geçerse çöpe atıyor bend ebir poşet koydum onu çöp sanıyor oraya birikiyor esyalar
(260 puan) tarafından
Maşallah şimdikiler zehir gibi :)))
(2,369 puan) tarafından
Aynen canım çok değişik şimdiki Zaman
0 oy
(7,050 puan) tarafından

Üç yaşında bir kızım iki buçuk aylık da bir oğlum var kızım babasına oğluma kızma diyip babasını dövüyor  :)

Geçen gün de elimden telefonu aldı sen çok fenasın hadi kalk bize bi kahve yap dedi :)

0 oy
tarafından
Günaydın canım. 

Benimde büyük kiz 2.6 yaşlarındaudi babası telefonda iş görüşmesi yapıyor benim kız da gitti yanına babaaaa gö.t.üm kaşiniyoooooo g.tum kasiniyooooooooo eşim de anlamadı efendim kızım dedi karşı da adam var telefonda tekrar baaaabaaa götum kasiniyoooooooo yaaaaa g.ötummmmmm:))))) ayyy nasıl gülmüştüm o an adam me dedi acaba dedim :)
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Kızım küçükken tuvaletten geç çıkardı, bir kez ani baskın yaptım. Klozete kakasını yapmış, bornozun kemerini klozete uzatmış birşeyler yapıyordu? Kızım dedim napıyosun? Balık tutuyorum demişti :D
0 oy
(2,297 puan) tarafından

Elini burnuna koymuş ne yapıyorsn kizim dedimm anne bekle bocek cikariyom dedi :D:D nerden ogrenmis bilmiyorm ya 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 344 göst.
4 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 631 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ZeynApp (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 212 göst.
29 Ekim 2022 Aile kategorisinde 1anne (763 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 130 göst.