0 oy
212 göst.
Aile kategorisinde (346 puan) tarafından
kızlar 7 haftalık hamileyim bide bebeğim var ama odam çok küçük bebeğimin beşiğini zor sığdırmıstık odaya 2. Dogunca nasıl yapacam hiç bilmiyorum bana öneri verirmisin karnımda ki dogunca büyük bebeğim 1 yaşında olcak(13aylık)

7 Cevaplar

0 oy
(7,458 puan) tarafından
Ayrı oda mı yapcan eğer öyleyse ranza yapabilirsin benimde 20 aylık ve 2 aylık bir oğlum var odasını öyle değiştirmeyi düşünüyorum Montessori tarzı şu anda yatağı 
(346 puan) tarafından
Hayır kaynanamla bir oturuyoruz 2 bebeğimde benim yanimda olcak
(7,458 puan) tarafından
Kraftın katlanır anne yanını kullanıyorum ilk oğlumda kullandım işim bitince katladım çantasına koydum şimdi iki aylık bebeğim var çıkardım onda kullanıyorum çok yerde kaplamıyor
(346 puan) tarafından
bi bakayım ona
-Reklam-
0 oy
(7,458 puan) tarafından

image

bak bu şekilde çok işime yaradı şimdi de kullanıyorum 
(346 puan) tarafından
kendi yatağımin yanina koyabilir belki bunu
(7,458 puan) tarafından
Evet bende öyle yaptım canım benim
(346 puan) tarafından
büyük bebeğimi yanımda yatırayım diyorum eşim çok deli yatıyo çocuğu ezer diye korkuyom bide yataktan felan düşerse iyi olmaz bi sekilde odaya sığdırcam artık
(7,458 puan) tarafından
Yani ben odasını ayırmıştım çok önceden çok zorunlu olmadığı zamanlarda yanımıza almıyoruz birbirlerinin seslerine uyanmasınlar diye gerçi alıştılar ama yinede dikkat ediyoruz
(346 puan) tarafından
benim öyle bir imkanım olsa bende ayırmak isterim
0 oy
(1,818 puan) tarafından
Diğer soruna yazmıştım canım gardrop varsa onu çıkar uygun oda varsa odasını ayır büyüğün 
(346 puan) tarafından
Yok maalesef kaynanamla bir oturuyoruz gardropu koyacak baska odada yok
(1,818 puan) tarafından
Ranza koyacak kadar alan var mı onu da düşünebilirsin illa büyük montessori değil de daha küçük bir şey olabilir
(346 puan) tarafından
canım söyle diyeyim küçük çekmeceler olur ya 2 tane yatak odası takımında bebeğimin beşiğini sığdırmak için onları kaynanamin odasina gönderdik çok küçük bir oda
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Aynı sorun bendede var Allah yardım etsin senin ki daha zor kaynana yanındaymışsın. Ben oğlumu duvar dibine alıyorum eşimle ben yan yana oluyoruz ortada ben kalıyorum yani. Doğacak olan yavruyu da beşikte tutcam artık kışın soğuk diye yanımızda uyuttuk oğlumu öyle de alıştı kardeşini beşiğee alıştırırım diyorum ama napcam hiç bilmiyorum. 
(346 puan) tarafından
bende bilmiyorum valla ilk 1 ay rahat olcam annemin yanına gitcem annem buyukle ilgilenecek bende kucuge bakcam ama sonrası sıkıntı Allah yardımcın olsun seninde
0 oy
tarafından
Yer yatağı yapabilir sin büyük bebeğin için yada komedyen falan varsa odadan çıkarabilirsin 
(346 puan) tarafından
bi şifonyerim var bi o kaldı odada zaten onuda koyacak baska yer yok eşim yer yatağında bebeği ezer yatakla dolap arasında çok az boşluk var onuda göze alamıyorum
tarafından
Kendi yatağında yatıracak sın o zaman başka çare yok kibi yatağını duvara yapıştır düşmesin diye
(346 puan) tarafından
duvara yapışık yatak küçük beşik bulabilirsem alırım bulamazsam büyük bebeğim yanıma kucukde besige yatcak
tarafından
Aynen hayrılsı olsun inşallah sağ salim alırsın kucağına
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Salıncak yataklar var. Tavana asarsan rahat edersin. Gün içinde senin yatağında yatar, geceleri salıncağa koyarsın. Kolay da uyur. Bi arkadaşımda görmüştüm hatta heveslenmiştim bile. 
(346 puan) tarafından
Kendi evim değil kaynanamgilin evi öyle birşey razı gelmezler
(3,895 puan) tarafından
Torunları için tavana iki kanca taktırmayacaklarsa orada o evde ne işiniz var bacım.
0 oy
(359 puan) tarafından

image

benim 2 yaşında oğlum var şimdi hamileyim kızım.olucak odam çok küçük ve ranzaya güvenemiyorum oğlum çok deli yatiyo en iyi çözümü bu yatakla buldum hem ayrılar hemde yakinlar
(4,269 puan) tarafından
Aaa ne kadar güzel bu böyle kardeşler hep yan yana bence ranzadsn daha güzel ama post sahibi arkadaşın beşik koyacak yeri yok bunu nasıl koysun canım
(359 puan) tarafından
Benim odama sadece 3 lu koltuk ve küçücük TV ünitesi sığdı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 180 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 198 göst.
0 oy
5 cevap 433 göst.
6 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Anasının bal arısı ❤ (1,071 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 413 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,724 soru

11,895,082 cevap

36,018 kullanıcı

...