0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (219 puan) tarafından
3.5 yaşında oğlum 2 aaylık kızım var bugun oğlumu çok üzdüm çok ağladı uyudu şimdi

Kıskançlığın ötesine geçtik biz artık gerçekten kendimi dünyanın en kötü annesi hissediyorum

Kızı 3 gündür banyo yaptırıyorum ki uyku rutini oluşsın diye yoksa 2 den önce uyumuyor

2 gündür oğlumda yıkanıyor bugun yine yıkanmak istedi ama yıkamaya vaktim bile yok babannemiz alt katta ille ona gitmek istedi zaten orda kaldı gebeliğim boyunca yeni yeni eve çıkıyor bi şey olunca babanne dede ben yok diyince onlar evet dediği için oluyor bugun birşeye hayır babs olmsz dedim arkamı dönünce çocuga olur dedi. Artık beni anne olarak saymıyor sadece alışkanlık olmuş anne anne 

Yok kase fırlatmalar yok cocugu vakumlu dicem vakumlu öpmeler uyurken bir anda başına hoplayıp bağırmslar hayır annecim dedikçe diretmeler hayır dedikçe babanne diye ağlaması ben çok yoruldum kimsem yok ailem şehir dışında zaten annemin eksikliği bi yandsn kaynanam onu aratmıyor ama tek kötü yönü cocuguma ben izin vermeyince izin vermesi diyince de sen de babanne anane olunca anlarsın 

Ya bunun anane babannelikle ne alakası var kızlar uzun oldu kusura bakmayın bir arkadaşım bile yok artık cok doldum

3 Cevaplar

0 oy
(11,013 puan) tarafından
Görümcem öyleydi.coxuga düşman etti beni.sukur bosandikta çocuk duzeldi
(11,013 puan) tarafından
Canım güzelce oturt konuş.insallah anlar
(219 puan) tarafından
Herşeyine evet diyemem
En ucuz oyuncağı 300 tl siz düşünün
Her hafta sonu oyuncak aynı oyuncaklardan 2şer tane artık evet diyemiyorum herşeyine
Sen yok diyosun babannemm yapıyor diyor
Çok yoruldum anlamıyor anlamak istemiyor
(219 puan) tarafından
Ay kusura bakmayın böyle yazıyorum buraya çok doldum
(11,013 puan) tarafından
Kızımda oyleydi .benim patladigim yer ilaç icirmem gerek kızım içmiyor ağlıyor hastalıktan kusuyor şakır şakır.ilaci rica minnet bulduk elalemden yarım şişe.kizim halasina kaçtı.kadinda kalktı bana bağırıyor.cocukla inatlaşma diye.o an cinnet geçirdim.
(219 puan) tarafından
Benimde ramak kaldı
Kadının anamdan daha çok faydası var bana ama benim hayır dememe evet demesi beni yakında çileden çıkartacak
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Keske hamileliginde de yanından ayirmasaydın öyle olduğu için otomatik olarak kendini dışlanmış olarak hissetmis ve dogumdan sonra da belli ki ötelenmiş istemsiz bi sekilde,benimkiler peşpeşe oldular hic bi zaman büyüğünü yanımdan ayırmadım yedirip icirirken uyuturken oynarken banyo yaptırırken her zaman ikisi yan yanaydı aradaki dengeyi korumak lazım 
(219 puan) tarafından
7 ay benimle 2 ay orda kaldı arada bırakmadım tabi ikna ettikçe aldım yukarı yoksa kavga kıyamet sen yok diyosun babannemm yapıyor diyordu hâla diyo
Gebeliğimde ikimizde heyecanla bekledik hatta dedm kesin kıskanmaz öyle karnımı sever kardeşim diye konusurdu oldm olası hep benimle yattı oğlum kardeşi oldu diye ayırmadım hâlâ benimle yatar
Sadece bazı şeylerde olmaması gereken şeylere daha katı kural koyduğum için bu kıskançlık ama onu da yapmazsam oğlum elimden gidiyor
0 oy
(48,974 puan) tarafından
onun formulu yok bu yasa geldim hala abimle didisiyoruz gecinemiyorz o öyle gider ufak kendini koruyana kadar gozunu ayirmamaya çalış cok dovdu abim beni kucukken☺️
(219 puan) tarafından
Bizimde öyle kıskansın didişsin sorun yok ama işte bana kinlenecek diye korkuyorum
Sen yok diyosun babannemm yapıyor diyor
(48,974 puan) tarafından
kız var iste kiskaniyo senin dikkatini çekmeye calisiyo ufak sakin dururken hadi gel bebek abisinden öğrensin biz sunu yapalim de oyna yada abisi yardim eder misin sen cok guclusun islak mendil paketini ver de
babanne konusunda babanneyi kesin bir dille uyarman lazim bizimde halamdan falan çok yüz buluyo kızım ben biseye kiziyorum mesela halam izin veriyo oluyo yani bunlar
(219 puan) tarafından
Şu 2 ay içinde denemediğim yol kalmadı
Artık daha sakin kalmam gerekecek demekki
(48,974 puan) tarafından
abide ufak ki tam ilgi zamani sana ihtiyaci oldugu zaman iki çocukla hem ev işleri hem bebek bakimi hem cocuk oyunu zor olur Allah kolaylik versin
(219 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 288 göst.
1 Haziran 2024 Aile kategorisinde Hudam (663 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 188 göst.
21 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Sedaaylin (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.
0 oy
7 cevap 99 göst.
12 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,207 puan) tarafından soruldu

385,053 soru

11,516,199 cevap

35,176 kullanıcı

...