0 oy
422 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (4,725 puan) tarafından

Şuan rakamsal olarak tam yazmayacağım ama ciddi kilo verdim haliyle çok değişti yüzüm ve bacaklarım özellikle. Sporsuzluktan dümdüz bir karnım olmadı hala bende bu yüzden hala kendimi yetersiz hissediyorum. Yüzüm çökmedi bence ama öncekine göre tabiki kemikleşti ifadelerim. Bugün annem hiç beklemediğim anda bana çok çirkinleştin dedi. O kadar üzüldüm ki. Bu aralar zaten hassasım inanılmaz durgunlaştım. Kaç kez sordular bende anlatırken ağlamaya başladım. Her insan güzel olmak ister babam bile saçını neden boyuyor kendini iyi hissetmek için dedim. Bana biranda cirkin demene tabiki üzüldüm dedim. Demez olaydım… annem daha da üste çıktı biranda noldugunu anlayamadım bile :( 

Öyle işte dertleşmek istedim…

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Anne de olsa dedıgı lafı bılmelı ya, benım annemde bana kıloluyken ‘ayıııı buraya gel’ derdı o kadar agrıma gıderdı kı, zaten kıloluyum nıye ayı dıyosun sevımlı yanı, ıyı yapmıssın aglamakla oh bırdah dıyemez 
(48,632 puan) tarafından
gozde.kizma.ama.senin anneni tanımadan sinir oldum kadina
-Reklam-
0 oy
(4,157 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Aman zayiflasam da cirkinlesem bence benimde sin 3 kilo kaldi yapisti mubarek ustume

(48,632 puan) tarafından
3 mu ☺️
(4,157 puan) tarafından
Aynn   Zaten on kilo aldim gebelikte 7 si ilk hafta gitti o nalet uc yapisti on aydir artmio da eksilmioda  :))
(48,632 puan) tarafından
10 mu ☺️☺️☺️☺️
(4,157 puan) tarafından
Heaaa. Hamileyken kendimi paraladim saatlerce apor yaptim sirf cok kilo almamak icin:) simdi de cckdan firsat bulamayip yapamayinca gitmio mubarek  son kilolar :))simdi ablasiyla oyalanio basladim spora
(48,632 puan) tarafından
azimli insanlari severim ama kendim olamiyorum kilo konusunda☺️
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Seni o kadar iyi anlıyorum ki ve çevremdeki herkes ne kadar zayıfsın ne kadar güzel diyorlar ama bana göre güzel değil ne giysem iyi hissetmiyorum içinde annen de çok ayıp etmiş daha uygun bir dille söyleyebilirdi
(48,632 puan) tarafından
banusum kac kilo lazim gondereyim ☺️
0 oy
(60 puan) tarafından
Bence hiç üzülme aynaya bak kendine deki.. benden birtane daha yok . Ben özelim Allahıma şükürler olsun elim kolum sağlığım yerinde de .. 

Ve inanirmisin gorumcemin düğünü olacak diye diyetteyim sırf elbise giyinmek için .. doğru düzgün yememeye çalışıyorum.. canım okadar şeyler cekiyorki.. 

Herkesin bir derdi var.. 

Kimi zayıflamak ister kimi kilo almak ister..

Off off..

Ben biliyorum biraz sana veriyim kilomdan olurmu vallah elbiseye girmem gerekiyor .. 1 ay kaldı ya çok sıkı diyete girmem lazım .. 

Tabi ramazanda çok zor diyet yaa kafayı yiycem.. 

Ama birşey diycem yanlış anlama benim annemde beni çok kıskanır bildiğim bileli beni  hiç sevmedi .. birkere çok guzelsin demedi .. ama ben kendimi seviyorum.. ve herkes çok beğeniyor beni dışarda.. evliyim üstelik.. 

Yaşım 24 ..18 yaşında evlendim .. 

Belkide annen seni kıskanmiş olabilir caktirmiyordur yani keşke bende genç olsam zayıf olsam.gibisinden .. benim annem cunki öyle.. 
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Benim annem de zayıflayınca çok cirkinlestin der lakap takar ben takılmam anneler çocuklarını etli butlu görmek istiyor o da o niyetle demiştir belki canım, sen hassassin diye alınmış olabilirsin kilo bu alınır verilir bu haline de alışırsın birden verdin diye sana öyle geliyordur canım üzme kendini
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Bende zayiflasam da az cirkinlessem boşver millet kilo vermeye calisiyo
0 oy
(3,577 puan) tarafından
Eminim oda üzüldüğü bu için demiştir anneler biraz kilo versek uzulurler acaba bir sorunun mu var falan gibi düşünür benim annemde biraz kilo versem sen kilo verdin kendine dikkat etmiyor ye biraz hasta olacaksın diye başlar eminim kötü niyetine dememiştir sen bu konuda hassas oldugun için zoruna gitmiştir üzülme sen ne olacak alırsın kilo yaparsın spor 
0 oy
(48,632 puan) tarafından
sana öyle geliyordur kilo esaret resmen 
0 oy
(8,311 puan) tarafından
Ya bi insan annesine nasıl çirkin gelir anlamıyorum. Ben 85 kgyim annem bi foto cekınsem toplulukla eşimle felan ay gibisin aralarında en çok sen gösterişlisin felan diyo inanamıyorum. Anaya evlat nasıl çirkin gelsim bacım. Bosver sen yolundan cayma spor yap bakım yap annenın yüreginde güzellik yon demekki
0 oy
(5,270 puan) tarafından

Bende zayıfladım aynı şeyleri söylüyorlar moralim çok bozuluyor. Bende bi kaç gün önce aynı postu açtım:/ 

Annem eşin gidip evlenecek çok kötü oldun falan diyor ama eşim beğeniyor böyle 
0 oy
(384 puan) tarafından
Nasil zayifladin
0 oy
tarafından
Yemin ediyorum günden güne eriyorum. 74 kiloydum doğuma girdiğimde şimdi 53 kiloyum. Oruç da iyice zayıflattı. Hiç iştahım yok. Zayıflamak istemiyorum. Şu ramazan çıksın direkt hastane kilo almak için. 
0 oy
(705 puan) tarafından
İnsanin anneside bunu yapiyorsa artik...Bilerek zayifladigimizi dusunuyorlar ve bozma ihtiyaci duyuyorlar nedense...
0 oy
(7,924 puan) tarafından
45 kiloyum annem beni her gördüğünde çok zayıflamışsin, yüzün çok zayıflamış der bunu sürekli dile getirir bende diyorum aynıyım ne zayıflaması sana öyle geliyor diyorum inan bende zayıflığı sevmiyorum 5-10 kg alsam şükür edicem ama yok alamıyorum. Oruç tutuyorum inşallah dahada zayıflamam.
0 oy
(2,469 puan) tarafından
22 kilo birden verince bende öyle olmuştum kardeşim bile böyle abla olmaz çok çöktün geri al diyordu hiç pişman değilim en azından giydiklerim yakismaya başladı 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 100 göst.
8 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Sakin 13 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 399 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,231 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 550 göst.
2 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 538 göst.
27 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu

379,189 soru

11,350,838 cevap

34,819 kullanıcı

...