0 oy
97 göst.
Aile kategorisinde (2,107 puan) tarafından
Kızlar 20 Nisan erkek kardeşimin doğum günü ve Yok yok her şeyi var Ne almam gerekiyor benim bu çocuğa paten alayım dedim 30 numara giyiyormuş dedi işte burada sürecek yer yok dedi annem alma ne alayım ben bu çocuğa

5 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Kiyafet ayakkabi v.s al o zaman cnm
(2,107 puan) tarafından
Ayakkabı almam canım adidas giyiyor alırım normal bir zamanda olsam ama annemle ilgili bazı kalp kıran şeyler yaşadım daha yeni ondan ayakkabı almam
-Reklam-
0 oy
(580 puan) tarafından
8 yasinda kızım var ben olsam aktivite kitabı alırdım.

Genelde eğitici şeyler alirim
(2,107 puan) tarafından
Aldım canım daha önce yüzüne bile bakmıyor
(580 puan) tarafından
Aaa genelde çocuklar sever ama
(2,107 puan) tarafından
Aşkım bu telefon tablet bilgisayar delisi
0 oy
tarafından
Pijama takımı.

Boyama seti.

Nevresim takımı (sevdiği karakterin olduğu)

Boyama kitapları.

Hikaye kitabi
(2,107 puan) tarafından
Annem kuralcıdır Mesela ben küçükken bile oyun hamurun olmadı her yer hamur olur diye birde kardeşim Teknoloji manyağı asla eline de almaz yasak ayrıca her yer boya olur şahsen 2 aylık oğlum var henüz ama isterse her yeri çizebilir
tarafından
Kız o ne öyle. 2 yaşinda kızım var. İnan evde cizmedigi yer kalmadı. Duvarlar dolap. Bazen ben farketmeden çiziyor ama yaşıtlarına göre mesela çok güzel kalem tutuyor
Aslında benim annemde öyleydi. Kizkardesimin kızına annemle ben bekarken birlikte baktık. Annem biryerleri çizecek diye kalem verdirmedi. Ortalık dağıtıyor diye oyuncak vermedi. Şimdi yeğenim afedersin mal gibi. Ne oyun oynamaktan anlar. 10 yaşında resim çizmeyi bilmiyor.
1 hafta öncesine kadar kızımın oyuncakları oturma odasındaydi. Sabah bir dagitiyordu. Akşama kadar hiç ellemiyordum. Şimdi yeni dolap aldimda odasına koydum oyuncaklarini
(2,107 puan) tarafından
Valla canım öyle işte mal gibi değil neyse ki 2 yaşından beri kreşte ne kattıysa ona o kreş kattı direkt okula başlasa öyle olurdu ama şimdi kardeşim de fenaydı bir gün nutellayı bulmuş duvara sürmüştü buzluktan dondurma çıkartıp heryeri dondurma ile boyamıştı
tarafından
Puhaha kız bunlarda ne var . Yani baksana sana bile bunlar tuhaf geliyor.
2 yaşindaki kizimin hergün yaotigi şeyler bunlar.
Bu kadar çocuğu kısıtlamaya gerek yok
(2,107 puan) tarafından
Bana göre yok ama anneme göre var canım ondan öyle dedim çok kuralcı bir annem vardır istediği gibi olmayınca olay çıkarır
0 oy
(48,907 puan) tarafından
bu çocuğa ☺️ evlatlık gibi diyosun ☺️ 

kiyafet en gideri olan o
(2,107 puan) tarafından
Yok canım  geleceğimi bilmiyor sürpriz yapacağım aslında almamak gerek ama laf ederler
(48,907 puan) tarafından
niye almamak gerek
(48,907 puan) tarafından
altta okudum o zaman puzzle.falan al
(2,107 puan) tarafından
Aaaa evettt hiç aklıma gelmedi teşekkür ederim canım
(48,907 puan) tarafından
halililari oluyp cok parçalı butcene uygunsa
0 oy
(9,086 puan) tarafından
Şu büyük yarış seti gibi pistler ler.oluyu ya h ile başlayan bişeydi onlar çok güzel ondan alabilirsin
(2,107 puan) tarafından
Hepsi var canım onda araba koleksiyonu var zenginler daha geçen ay annem baya bir para verip bu araba direksiyonu vites pedal olan şeyler var ya onu aldı birde oyuncu bilgisayarı af edersin b. Ok gibi paraları var kendilerinin bişey almak istemiyorum kırgınlıklardan dolayı ama laf olmasın
(9,086 puan) tarafından
Hmmm o zaman bilemedim manevi değeri olan bişey al dicem ama.daha küçük anlamaz. Karakterli saatler var bu ara çok popüler onlara bak istersen
(2,107 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım onlara bakayım bi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 89 göst.
7 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Canan can (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 191 göst.
9 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eda-HiraNur (408 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 254 göst.
13 Ocak 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 89 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 3434istnbl (140 puan) tarafından soruldu

383,296 soru

11,471,258 cevap

35,076 kullanıcı

...