0 oy
113 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (62 puan) tarafından
kızlar oğlum 1 yaşına giriyor bu ay uygun fiyatlı parti malzemeleri satan sayfa site önerileriniz varmı ? bide konsept renk öneriniz?

diş partisinde plastik tabak bardak kullandım kalabalıktır 25 kişi felandik okadar bardağım catalim çıkmazdı hemde pratikti  gorumcem kınada kaynana kayinbaba var bu tabaklarda mi verilir bunlarda mi olur diye laf etti oysaki küçük gorumcemde öyle yapıyor plastikte dedim nie kardeşinde yaptı kardeşi Evet abla daha pratik oluyor dedi hiç birsey demedi ondan sonra yuzu düştü  sizce plastik çatal tanak bardak mi olmalı normal mi

4 Cevaplar

+1 oy
(14,049 puan) tarafından
Ben normal tabak kullanılması taraftarıyım belki yakınında birisi varsa ondan alabilirsin mesela kaynanan ya da annen falan gelirken getirebilirler ama böyle bir imkan yoksa mecbur elindekini kullanacaksın. Biz 1.yasinda Safari konsept yapmıştık.
(62 puan) tarafından
teşekkür ederim fikirlerinizden dolayı
-Reklam-
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Normal tabak bardak yetiskinler için, plastik süslü olanlari diyorsan onlar sa cocuklara ikram için kullanılıyor. Artik makina var dizersin yikarnir. Balonevi sitesine bak cnm . Netten hic almadim ben ama balonevi bin dukkani var ordan almistim. 
0 oy
(330 puan) tarafından
Ben ogluma trend yoldan hepsini ayri ayri alip birlestirip yapmistim tabi 25 kisilik kimseyi de cagirmadim aile ici oldu sirf ogluma guzel nir bir yas gunu hatirasi birakmak icindi
0 oy
(8,521 puan) tarafından
Ben ğlastık kstıt tabak sevmıyorum canım o kahramanlı konseptleri de. Porselen candır birinden ödünc alınabilir ikramı koyuyosun kagıdın içine taşımak sıkıntı oluyo dokuluyo felan 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 331 göst.
0 oy
12 cevap 177 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Dilankaya (971 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 337 göst.
0 oy
7 cevap 126 göst.
24 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Eymenciginannesi (216 puan) tarafından soruldu

384,586 soru

11,504,500 cevap

35,159 kullanıcı

...