0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sorum yukarda hanımlar altınların var ve eşim satıp tarla almayı düşünüyor banada mantıklı geldi ilk eşim üstüne alçak tapuyu sonra bana devredecek yoksa kabul etmiyordum 

Siz olsaydınız alirmiydiniz tarla bu arada bizim evimiz Gaziantepde tarla kilisde

23 Cevaplar

0 oy
(15,467 puan) tarafından
Sonradan devir ücreti ödersiniz bı de. Madem kendi üstüne istiyorsun azcik dişini sıkip birlikte gidin. Ev için iki sene önce 7 bin civarı para odenmisti tapu devrinde. Şimdi çok daha fazladır. Tarla için ne kadar bilmiyorum. Ama ucuz işlemler değil yani. O yüzden ya sen müsait olunca gidin ya da sen de muhakkak git 
-Reklam-
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Vekalet verip kendi üzerine aldirmani tavsiye ederim. Eğer ev yapmak fikriyle alınıyorsa direk arsa alınmasını tavsiye ederim. Tarlaya ev yapılması dönümüne göre metrekaresi değişiyor. 
0 oy
(302 puan) tarafından
Tabiki alırdım altının ne güveni varki evde olsa çalınır banka desen gene pek güvenli değil en iyisi arsa ama ben direk kendi üzerime alırdım hiç çocuğu falan öne sürme bence güzelce sarıp sarmala taksiye binip gidin sonrasına ben guvenmezdin ayriyeten üzerine alma masrafı vs uzun iş 

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 571 göst.
30 Mart 2023 Aile kategorisinde Kartanesi1 (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 3,049 göst.
3 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 383 göst.
6 Mart 2024 Aile kategorisinde Seldaa (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 351 göst.