0 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde (208 puan) tarafından

image

Kızlar Bayramdan bir hafta sonra kızıma bir yaş doğum günü yapacağım Sizce bu elbise nasıl kararsız kaldım Çünkü daha sonra nerede giydirebileceğim daha günlük bir şey mi almalıyım yoksa ilk Sonuçta özenmeli miyim

6 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Çok çok pahalı değilse al gitsin amaaaan 

Hatıra kalır
(208 puan) tarafından
350 tl zaten 200 den aşağı bişey yok
-Reklam-
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Bayramdan önce al ikisine de giydir shsjs fiyatı nedir 
(4,661 puan) tarafından
Canım Instagramdan çocuktrendi bı site var bak istersen hem daha ucuz daha güzel elbiseler var
(208 puan) tarafından
Sağol canım bakiyim hemen
(4,661 puan) tarafından
Baktın mı bacım
(208 puan) tarafından
Baktım bayram için hikayeden beğendim elbise :)) cidden uygunmuş 200 tl dedi  anasayfayı tam inceleyemedim iftara koşturmaktan
Güvenilir mi sen alışveriş yaptın mı oradan canım
(4,661 puan) tarafından
Bir arkadaş yaptı memnundu banada o önerdi bende yeni bakmaya başladım canım çok ciciler ama
0 oy
tarafından
Ben olsam daha sade alırım önümüz yaz düğünler olur bunu sadece yakın akraba düğününde giydirebilirsin. Genelde kızıma birşey aldığımda her yere uyacak şekilde aldım. Hatıra diye de bir kere alıp kenarda sararsın, çürüsün istemem. Zaten evimde o kadar büyük değil. 
(208 puan) tarafından
Aynen orası öyle Ama sadece ilk doğum günü ne özeneceğim sonra doğum günlerini o kadar özenmeyeceğim aklı erene kadar o yüzden bir güzel olsun istiyorum bir yandan
tarafından
Yani tercih senin canım. Benim fikrim o yönde.
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ben begenmedim. daha cicili kiz elbiseleri var bunun hem rengi hem modeli hoş degil bence
(208 puan) tarafından
Hmm bilemedim
0 oy
tarafından
Ben ilk yaşında kendi küçüklük elbisemi giydirmiştim. Belki fikir olur :) 
(208 puan) tarafından
Güzel fikir ama benim elbisem yok :))
tarafından
Hımmmmmm :)
0 oy
(351 puan) tarafından
cokkk guzel ozellikle rengi fiyati ne kadar canim 
(208 puan) tarafından
Aynen rengi Benim de çok hoşuma gitti benim de aynı renk abiyem var alırsam Ben de onunla kombin yapacağım 350 TL canım

İlgili bir soru bulunamadı

381,938 soru

11,434,096 cevap

35,001 kullanıcı

...