0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (1,198 puan) tarafından
tarafından kapalı
Hamilelikte kıza hamileyken kusmalar daha çok oluyormuş erkeklerde olmuyormuş çok doğrumu kızlar ben iki tane oğlan doğurdum hiç kusma olmadı şimdide hamileyim hiç kusma yok buda mj erkek diye düşünüyorum farklı olan varmı kızlar cevaplarsanız sevinirim 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

1 cevap

0 oy
tarafından
Yok kuzum bence herkste farklı oluyor bnım dedıgın gıbı oldu 9 ay kustum ben kızım oldu hıc kusmadıgım gun yoktu yanı, erkek gebelıgı daha rahat gecer dıyolar ama herkste bır degıl
(1,198 puan) tarafından
Hiç bı fark yok muydu hamileliginizde
(7,455 puan) tarafından
Büyük oğlumda hiç mide bulantısı filan olmadı ikinci ogumda  berbattı
(826 puan) tarafından
Hayır canım yoktu. Zaten aralarj 1 yaş çocuklarımın kiloları bile 50 gram fark vardı aralarında;)
(438 puan) tarafından
Post kapanmıs kıza hamileyken kusmalar çok oluyo demişsin ama brnim kızım var 1 gün bile kusmadım anlamsız bence hurafe
(1,198 puan) tarafından
Teşekkürler yorumunuz için
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 86 göst.
1 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nejlabebek (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
1 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nejlabebek (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
0 oy
0 cevap 58 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sibel0205 (1 puan) tarafından soruldu

384,680 soru

11,507,333 cevap

35,162 kullanıcı

...