0 oy
1,013 göst.
Aile kategorisinde (142 puan) tarafından
Kizlar mesela başka bir ilde yaşıyorsunuz ailenizi ziyarete gideceksiniz bayram için ailenizin arabası var ve sizi almaya gelicek ama benzin parasını da çekersen almaya geliriz derler mi 

61 Cevaplar

0 oy
(441 puan) tarafından
Ailenin maddi durumu iyi değilse isteyebilir herkes neden bu kadar tepki vermiş anlamadım yok öyle aile olmaz olsun falan aşırı abartmışlar. Sen artık evlendin senin masraflarını eşin karsılamak zorunda ilk olarak gücü yetmiyosa aileler destek çıkar tabi ama herseye de aileye yüklenilmez mi herkesin kendine gmre hesap kitabi var
-Reklam-
0 oy
(1,202 puan) tarafından
Ohoooo benim babamı anlatmissin canm ya adam ölüyor para diye can çekişiyor :D
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Asla demezler asla ne kndi ailem ne eşimn ailesi bna ben yük olmamk içn Bi ekmk ble alsalar hemn parasını vermye çalışırm sevmiyorm parayla olan işleri 
0 oy
(250 puan) tarafından
Yol ücretini ödedikten sonra kendinden gidersin her türlü otobüsle falan neden gitmiyorsun bebekmi var
0 oy
(12,965 puan) tarafından
Çok şükür gidip gelmiyorum  bilet fiyatları malum eşim yollasa da gitmem jsgklşb

Kardeşim geldi  dönüş uçağini biz aldık
0 oy
(2,363 puan) tarafından
Asla ama asla öyle bir şey yapmazlar üstüne birde bana para verirler. Ayıp bizde öyle şeylerin lafı.
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Ben veririm onlarda istemez zatn 
0 oy
tarafından
Onlar demez ben kendim veririm almazlar ısrarla veririm
0 oy
(837 puan) tarafından
İmkanım var şükür vermem gereken byerde veririm her zaman  bence verilmeli ayağınıza kadar geliyo ve geçimlerini az çok biliyorsanz verirsiniz kıyamam babama bir şekilde verrm istemez ama zorla 
0 oy
tarafından
Demezler öyle birşey deseler bir daha da gitmem. Ki kayinpederim 1000 km uzaktaki eşimin abisini ve torunlarını almaya gider para almaz çok ayıp bence
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ayy öyle durumda hayatta gitmezdim eğer senden istedilerse gitme
0 oy
(829 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ailem asla demez onlar ilçede oturuyor . Eşimin ailesi bulunduğumuz yerde hastane oldu mu birşey oldu eşim benzinini koyar koymasa da isterler . Belki ailenin durumu müsait değildir ondan istemişlerdir 
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Yani kötü düşünmeyin. Aileniz sonuçta. Çoğu kişi ailesinin böyle yapmadığına değinmiş ama herkesin maddi durumu bir değil. Eminim ailenizin elinde olsaydı yol paranıza tenezzül etmezlerdi. 
0 oy
(2,985 puan) tarafından
Sagolsunlar hiç gelemem demez koşar gelir üstüne bir de balından pekmezine herseyi getirirler. Ama durumları olmasa ben veririm zaten. Durumu olup da istemesi hoş olmaz
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Maddi durumları iyi değildir belki üzülme sen inşallah sınavın güzel geçer sağsalim evine dönersin
0 oy
(6,440 puan) tarafından
İstemezler ama ben veririm sonuçta neden gelip başka bir ilden beni alıyorlar 
0 oy
(5,815 puan) tarafından
O ne kız? Ne kadar ayıp onlar asla söylemez almazlar bende bunu bildiğim için biletimi keser giderim yada servis minibüs ne olursa. (Aynı şehirde yiz aynı semt aynı mahalle) 
0 oy
(994 puan) tarafından
Annem herşeyi mi alır yapar saolsun ama kv kp eşimin erkek kardeşleri kız kardeşleri isterler utanmadan
0 oy
(27,735 puan) tarafından

Öyle olmaz tuvalet parasida istesinler az olur öyle 

0 oy
(684 puan) tarafından

İstemeyi bırak alıp geri bırakırlar:)

İlgili sorular

0 oy
75 cevap 1,019 göst.
25 Eylül 2023 Aile kategorisinde Miniktirtil (1,342 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 227 göst.
20 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nur343746 (1,270 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 232 göst.
14 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Cemrenin mamasi (8,583 puan) tarafından soruldu
0 oy
64 cevap 657 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Biricik yavrusum (1,438 puan) tarafından soruldu

385,723 soru

11,532,915 cevap

35,205 kullanıcı

...