0 oy
90 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,541 puan) tarafından
Gecen hafta endokrine göturmustum sag gogusunde buyume vardi. Ultrason 2 hafta sonra. Ama hafta ici kan alimain hormon testi icin dedi. Sabah erken saatler de. Ama hic bulamiyorum. Yarina buldum ama o saatte norolojiye goturucem. Cocuk doktorundan randevu alsam, ona durumu iza etsem kan alım kaydını açabilir mi. Hormon kan testi icin. Bi de kan alinacagi icin diger tum kan degerlerine de baktirmak istiyorum. Direk kan almaya yollar mi acaba. Yoksa sadece dahiliye mi gitmem gerekiyo?

5 Cevaplar

0 oy
(4,490 puan) tarafından
Kac yasinda  endokrine sira bulamazsaniz eger sevkiniz acik ise direk gidip rica edip muayene olabilirsiniz eger sira vermezler ise dahiliyede 18 yasindan kucuk ise cocuk doktoru da bakar
-Reklam-
0 oy
(992 puan) tarafından
Ben kan aldıracagim zaman bi gün önceden saglik ocaginda aldirip ertesi gün doktora göstermeye öyle  gidiyordum cok rahat oluyordu. Ama hormon kan testi saglik ocaginda yapilir mi onu bilemiyorum.
0 oy
(48,671 puan) tarafından
sor bi cocuk doktoruna iyiyse güzellik yapıyorlar 
0 oy
tarafından
Eğer yine endokrine goturceksen . Direk endokrine sıra al. Zaten onlar yeşil alan acmislardir
0 oy
(23 puan) tarafından
Dahiliye için direk çocuk doktoruna götürüp durumu izah edersen o konsültasyonla yönelendirebilir. Genelde öyle oluyor 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 81 göst.
19 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Minnos_1 (7,947 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 335 göst.
2 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 103 göst.
22 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 131 göst.