0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (1,090 puan) tarafından
Kizlar dün gece hafif bi kirikligolim vardı ilaç içtim geçti gibi oldu. Niyetlendim gecesinde. Neyse sabah uyandım kemiklerim her yerim ağrıyor hapşırık hatsafhada baş ağrısı olsun herşey var. Çocuk oyun istiyor ilgilenemiyorum. Sadece temel ihtiyac giderebildim çiş kaka ve yemek. Sonrası uyutma. Gerçekten anne hasta oldummu hiç bsy yapamıyor. Anneme dedim az al kızı da yatım diye o da sağolsun aldı kızımı parka neyin götürdü 3 saat yatabilme fırsatı buldum ama yinede dinlenemedkm. Kızımda çok huysuz inatçı herşeyi sorguluyor kızıyor. Oda sabrımı çok zorladi biraz kızdım onada ama canım çok azdı. Valla saglamken tukendigimi hissediyordum bugün hele akşamı iple çektim. İnşallah yarina duzelirim

7 Cevaplar

0 oy
(7,444 puan) tarafından
Evet ya hastayken çok zor geçen hafta çocuklar hasta ben hasta nasıl baktım bilmiyorum valla ama eşim sağolsun yoğun bakıma aldı bizi bana Bir sürü vitamin takviyesi vs beslenme topladım ama çok zordu 
(1,090 puan) tarafından
Bnm eşime de tarif edecen yapacak. Valla aksam 9 u iple çektim yatma saati gelsinfe uyusun diye. Bende dinlenim diye. Valla hastalık çok zor. Çocuk hastayken Allah beterinden korusun ama iyi bakıyorsun ama ben hastayken hem bana muhtaç bi çocuk var hem kolum kalkmiyor. Valla en korktuğum şey hasta olmak çünkü çocuk gerçekten perişan oluyor
-Reklam-
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Evet ya insan cocuguna yemek bile yediremiyor 
(1,090 puan) tarafından
Vallaha oyle. Sabah dedim yemek yapayım vakit geçtikçe kotu olcam dedim. En azından yemek olsun da acıkınca yediririm. Yemek yapmak işkence valla zor
(1,086 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun cnm şimdi iyimisin
(1,090 puan) tarafından
Şimdi az daha iyiyim valla canım dune nazaran
0 oy
(5,283 puan) tarafından
Geçmiş olsun geçen yıl Bi kez öyle olduk hem ben hem kızım ağır grip geçirdik. Perişan olmuştuk 
(1,090 puan) tarafından
Vallahi bugün de ben oyleudim kızım iyi çok şükür de oda oyun istiyor. Kalkamayinca sinirleniyor. Cocukda o şekil perişan oliyo
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Postu okumadım başlığa göre cevap vereceğim. Yeter ki onlar hasta olmasın biz olalım demek eksik duâ. Rabbimin rahmeti bol evlatlarımız da biz de hasta olmayalım duâmızı bu yönde yapalım bizler hasta olunca onlara kim bakacak. 
(1,090 puan) tarafından
Aynen öyle. Çünkü biz hastayken onlar perişan oluyor
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım benim 
(1,090 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim benim
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Hiç kimse sağlığından olmasın 
(1,090 puan) tarafından
Amin valla