0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (743 puan) tarafından

Merhaba kızlar yüzüm bu son 3,4 aydır mahfoldu sürekli sivilce ve siyah nokta küçük küçük artık ne yaptıysam başa cikamiyorum :( çok üzülüyorum özgüvenim düşüyor resmen aynaya bakınca . Cildiye de randevu yok ne yapicam şaşırdım. Keçi sütü sabunu , yüz temizleme Jelleri , kremler , vs hersey denedim :( 

Yüzümde küçük küçük siyah noktorlar oluşmuş yanak ve cene de onları nasıl temizleyebilirim bir de gözeneklerim acıkmış sivilcelerim de kırmızı kırmızı kocaman :( 

Şu yüz temizleme seansları vat sadece siyah nokta için bir kereye gitsem nasıl.bir yer acaba temiz oluyor mu bigi verirmisiniz:(

7 Cevaplar

0 oy
(2,387 puan) tarafından

Gel ben hepsini sıkayım bayılırım siyah nokta sıkmaya :)

(743 puan) tarafından
Bende çok seviyorum o kadar ufaklarki eşim görmüyor flaşla üstünde anca duracaksın ki cikarabileain o da kimsem yok yapacak :(
(2,387 puan) tarafından
Vardır illaki güzel bi temizleyici trendyola bak istersen
(743 puan) tarafından
Baktım da güvenmiyor ki insan , yariyacak mi orası bile muamma
(2,387 puan) tarafından
Yorumlarına bak
(743 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Siyah nokta için evde doğal temizleme yöntemi vardı sanırım lisede bir arkadaşım anlatırdı duştan sonra lifle iyice yüzünü yıkıyormuş YouTube bakın başka yöntemler de vardır belki 
(743 puan) tarafından
Ben çok araştırdım bulamadım maske , bant bana fayda etmedi
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bazen.cok ürün kullanmak da fayda etmiyor hatta cildi bozabiliyor.  Tavsiyem yüz keseleri var. Kullanabilirsin. Sadece yuz temizleyici kullan. Birde hafta da 1 kıl.maskesi yaparsan faydalı olacağını düşünüyorum.  Tavsiye tabi iyi gelir mi gelmez mi bilemem. 
(743 puan) tarafından
Yüz kesesi almayı düşünüyorum canım çok teşekkür ederim
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Bu siyah maske vardi cok guzel temizliyor 
(743 puan) tarafından
İsmini biliyormusun acaba?
0 oy
(688 puan) tarafından
Caudalie kullan epey pahalı bir ürün ama baya gidiyor muhteşem bir ürün. Akşamda imex sür yüzüne sabah yıka. Yazın güneş kremi olmadan çıkma dışarı 
(743 puan) tarafından
Arastiricam canım çok teşekkür ederim
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Siyah nokta için en etkili olan kil maskesi canım dermokil den 3 5 aldım ben en etkili olan gri bişey tek seferde bile çoğu gidiyor bir bak istersen bir de sabah akşam yüz temizleme jeli muhtemelen yağlı cildin var özel bir jel al 
(743 puan) tarafından
Kıl maskesi Alicam canım teşekkür ederim evet maalesef yağlı cildim
0 oy
(237 puan) tarafından
Valla ben de aynı cildimdeki leke için gitmiştim kuaför yapıyordu lekeme fayda etmedi ama seans siyah noktalara çok yaradı buharlı birşey yapıyordu yarım saat felan sürüyordu sivilce için the purest in serumları çok iyi diyolar 
(743 puan) tarafından
Ne kadara yaptın acaba temizlendi mi tam memnun kaldım mi canım ?

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 75 göst.
20 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Mother.00 (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Huzurumm (1,175 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
8 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Sevda01 (832 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
5 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,373 puan) tarafından soruldu

381,444 soru

11,419,822 cevap

34,975 kullanıcı

...