0 oy
138 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (2,042 puan) tarafından
Karın catlaklariniz hangi haftadan sonra oluşmaya başladı 

8 Cevaplar

0 oy
(2,537 puan) tarafından
Benim hiç olmamıştı bacaklarım çatlamıştı onlar da doğumdan sonra geçti. Hiç takılmayın bunlara anneliğin simgesi kalan göbek ve çatlaklar ☺️
(2,042 puan) tarafından
Ben de basta takiyordum kafama ama su an o kadar da önemsemiyorum. Sadece acaba ne zaman olur hazırlıklı olsam diye merak ettim 27.haftadayım
-Reklam-
0 oy
(8,908 puan) tarafından
31+5im çok şükür şimdilik bisey yok ama çatlaklar doğumdan sonra belli olurmuş hamilelikte belli olmazmış 
(8,908 puan) tarafından
Allah korusun kız deme öyle çok hızlı kilo almamaya bak oda etki ediyor yavaş yavaş al
(1,752 puan) tarafından
Çatlama olmadı diye sevinirken 36+4 te bir gece de çatlayan ben
(8,908 puan) tarafından
En büyük korkum zaten çatlamak hele karinda ahh ahh kabuslarıma giriyor resmen :)) sen o kadar çatlama çatlama son haftalarında çatla resmen cinnet sebebi :))))
(1,752 puan) tarafından
Her baktığım da son günlerde olacak şey mi buuuuu dedim sağ tarafım çatladı:)) her gece ayna da bu ne bu beeeee diye eşime sitem ediyordum :) sonra da olsun bee toprak olacağım sonunda diye teselli edip yatağa giriyordum:D en kötüsü zaten o işte son haftalarda olması
(8,908 puan) tarafından
https://www.instagram.com/p/Ci-ptykNe0m/?igshid=YmMyMTA2M2Y=   zamaninda söyle Bi videoya denk geldim belki sende ise yarar biz henüz dogurmadigimiz için sonraki aşama:))))
0 oy
(2,387 puan) tarafından
İlkinde hiç olmamıştı. Ama ikincide 22 kilo almıştım çok oldu. Üçüncüde de arşa ulaştı mübarekler. Karnım berbat görünüyor. Birde zayıfım buruş buruş oldu karnım 
(2,387 puan) tarafından
Galiba düzelmiyo ya
(2,042 puan) tarafından
:( umarım toparlar
(2,387 puan) tarafından
İnşallah
(271 puan) tarafından
O cilde göre değişiyordur bence. 44 kiloydum ben hamile kaldığımda. 60 kiloyla doğum yaptım şu an 47 kiloyum karnım buruş buruş görünmüyor ama
(2,387 puan) tarafından
Ben hamileyken çok kilo almıştım
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Hiç çatlama.falan olmadı hatta göbekte çıkan o çizgi bile.cikmadi bende. Göbeğim kalındığı zamanlar olmuştu ama kasimadim tuttum kendimi :))
(2,042 puan) tarafından
Kaşıyınca mi çatlıyormuş ki
(4,651 puan) tarafından
Hayır kuzu kasimasan da catlayabilir. Ama deri zaten inceldiği için daha kötü çatlar.kasiyinca
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Daha önce kilo alıp vermediysen daha erken oluyor 17. Haftada çatlayan da duydum ama doğumdan sonra geçiyor canım rengi açılıyor çok da unursanmıyor sanırım 
(2,042 puan) tarafından
Kalcamda da var ergenligimden beri alisigim aslinda ama karinda olunca nasıl bir duygu olustururu bilemedim.
Özgüvenini etkiler de ilişkimde utanıp değişik duygulara girer miyim acaba diye dusunuyorum
(1,824 puan) tarafından
Başlarda kızarık olunca öyle hissediyorsun ama 2 3 aya kalmaz geçer benim göbekte oldu doğumdan sonra çok hızlı kilo verdim baya gitmez sandım ama geçiyor canını sıkma hiç
0 oy
(7,922 puan) tarafından

45 kiloyla hamile kaldım 60 kiloyla doğuma gittim hiç çatlama olmadı sadece selülit var oda baldirlarimi sıkınca ortaya çıkıyor :'(

(2,042 puan) tarafından
Bende verdiğim kilolarla 45 ten 56 ya ulaştım su an 27.haftada 60 i geçerim sanırım bu gidişle siz hangi haftalarda aldınız kiloları hatırlıyor musunuz
(7,922 puan) tarafından
Cnm ben ilk 3 ay kilo almamıştım sonradan hızlı bir şekilde aldım ama sonuç yine 45 benim doğum yapalı çok oldu ben :D
0 oy
(2,006 puan) tarafından
Ben badem yagi gebe kalir kalmaz suryordum ondn cok catlamadi son haftalarda az bise oldu
0 oy
(271 puan) tarafından
33 veya 34. haftada çatladı karnım. Seviniyordum çatlağım yok diye kremler yağlar vs kullandım hep ama fayda etmedi malesef :( İlk zamanlar bi de morla kırmızı arası tuhaf renkleri vardı çok belli oluyordu. Yeni yeni açılıyor renkleri

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 46 göst.
21 Ekim 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Tenzile42 (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 171 göst.
0 oy
3 cevap 78 göst.
0 oy
4 cevap 98 göst.
8 Mart 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Aylin09 (162 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...