0 oy
273 göst.
Diğer kategorisinde (353 puan) tarafından
Kızlar hayatımda ilk defa kendim arapça olarak yasin suresini okudum yavaş ve yanlışım çok biliyorum ama ilk defa okudum hep takip ediyordum okunanları yaşın suresini okuduktan sonra kısa sureleri okurken burnuma mükemmel bı koku geldi kuranı kokladım onda kokmuyor üstümde başımda da kokmuyor 3 4 defa duydum o kokuyu çok farklıydı gül kokusu gibi ama daha güzel sizce ne olabilir intertten baktım bulamadım birşey çok merak ettim etkilendim de 

8 Cevaplar

0 oy
(5,491 puan) tarafından
Mübarek bi aydaydız, o kalpden okumuşsun ki Rabbim sana bi armağan göndermiş. Belki melekler ziyaret etti, belki de peygamber efendimiz 
(353 puan) tarafından
Yaa ağlayacam yemin ederim Malatya'dayiz çok korkuyoruz Rabbim duysun sesimizi topraklarımıza durgunluk versin
(5,491 puan) tarafından
Amin canım benim inşallah, Rabbim yardımcınız olsun, havalar da çok soğuk gidiyo. Acısın kayırsın kurban olduğum Allah'ım
(353 puan) tarafından
Aminn
-Reklam-
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Annemde aynı şeyi çok yaşamıştı Allah kabul etsin canım
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Belki odaya peygamber efendimiz gelmiştir O'nun konusudur belki ☺️ ben çocukken teravih namazında secdede bir koku aldım 10 yıl kadar oldu ama o kokuyu ömrüm boyunca unutamam ♥️
(353 puan) tarafından
Gerçekten çok farklıydı
0 oy
(2,027 puan) tarafından

Cok güzel bir şey yaşamışsınız masaallah. Çok fazla anlatmayın manevi güzel bir olay bir sebebe dayandırmak zorunda değilsiniz. Blyle şeyleri çok konuşunca büyüsü bozuluyor gibi oluyor. Allah tekrar nasip eder ınşaallah.<3

0 oy
(10,827 puan) tarafından
Ay geçen gün namaz kılarken cokcguzel bir koku aldım o kadar mutlu oldum ki melekler geldi diye.bir baktım yumusaticiymis ya
(2,352 puan) tarafından
gülersem çarpılırım diye korkuyorum :⁠-⁠D
(683 puan) tarafından
Çok güldüm :D
(10,827 puan) tarafından
Gül gül ben çok güldüm kendime :D
0 oy
tarafından
yenidoğan oglum ameliyat olacakti annemle aksam cay iciyoruz sabah hastaneye gideceğiz esim ve ailesi dunyayi dar ettiler doğumda yine.annemle konuşuyorduk manevi konularda bi anda koku geldi anne senden mi geldi o koku dedim yok kizim oturuyoruz iste dedi.korktum anneme sarildim anne dogru soyle diyerek.kafayi yiyecektim.odaya biri geldi o an eminim.kokusu oyle gelip  gecmedi.bi anda yoğun bi koku sardi annemin ellerini kokladim ustunu basini ondan gelmiyordu bende de yok prafum sabun gibi bisey.bi kez daha olmustu umredeydim yalniz basima oral odasinda dua ediyordum esim madde bağımlısı yatakta sizip kaldı ben dua ediyordum.o sira ayni kokuyu aldim.
0 oy
tarafından
Ay tüylerim diken diken oldu. 
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Bende Felak nas okurken terliyordum sebebini bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 49 göst.
8 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,737 puan) tarafından soruldu
+7 oy
35 cevap 962 göst.
0 oy
12 cevap 449 göst.
17 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Sadece sen ❤ (204 puan) tarafından soruldu

378,789 soru

11,337,594 cevap

34,800 kullanıcı

...