0 oy
78 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından
Dün sabahtan beri uyanıkken emzirmiyorum gece uykuluyken verdim iki kere ama yok ağrısı dayanılmaz ve aşırı şişti ne yapabilirim kızlar neler yapsam sütüm geri çekilir çok ağrı çekiyorum:(((( sagiyorum ama bir faydası olmuyor hâlâ çok şiş ve ağrıyor 

5 Cevaplar

0 oy
(7,275 puan) tarafından
Beyaz sabun sür canım ağrıya iyi geliyor ağrısı geçene kadar sağman gerek sadece rahatlayan kadar mastıt olursan daha fena olur öyle öyle cekiliyor canım 
(2,529 puan) tarafından
Beyaz sabunu nasıl sürücem canım bide ucuna mı sürücem
(7,275 puan) tarafından
Gogsusun tamamına duşta direk sür canım gezdir iyice banada burdan demişlerdi iyi geliyordu soğuk suyla sür hatta biride küçük kesip sabun parçasını göğsüne köy dursun demişti onu denemedim ama dustakini yaptım lahanayı buzluğa koyup onuda koyabilirsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım bende nerdeyse bir ay oluyot bıraktirali benimde çok şişti ağrısı çok kötüydü ben duş aldım duşta masaj yaptım limonu ikiye böl onunla masaj yap lahana koy üstüne ve maydanozu kaynatıp suyunu içtim öyle rahatladım 
0 oy
(3,738 puan) tarafından
Benim bildiğim sağmaman gerek sağdıkça artar geri çekilmez derler ama yine de bilmiyorum 
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Benım bır hafta oldu bırakalı ben gece de vermedım lahana haşlayıp soğutup koydum o bıraz işe yaradı ama ılacsız ıyı olmıyormus antıbıyotık yazdırın derım
0 oy
(267 puan) tarafından
Adaçayı iç sütü hemen kesiyor 
(2,529 puan) tarafından
Oruçluyim canım iftardan sonra içerim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 60 göst.
0 oy
1 cevap 64 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Melekkorkmaz27 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy