0 oy
470 göst.
Aile kategorisinde (174 puan) tarafından
Kizlar dun aksam esimle samimi sohbet ediyirduk. Esim eskiden içki icer hep arkadaslariyla felan disarda olurdu. Bizide cok severdi. Ama ozgur gibiydi sanki davranislari. Su an cok deyisdi. Namaz kiliyor. Oruc tutuyor. Bir dakika imanindan kalmaz. Eskisibdenbdaha cok seviyor beni.  Her dqkka seni seviyorum filan diyor. Vakit geciriyoruz. Cok ilgili. Kadinlarla mesafeli cok artik. Ama dun sohbet ederken ona sordum dedim ki icimde hep bi supe var. Sen baska bir kadinla yaknligin oldumu? Hayr olmadi dedi. Bende nedense inanmadigimi icimde bi supe oldugunu soyledim. Konusdum ama oyle bibsey yapmadim dedi. Bende dedim ki eyer bu dunyada bana dogruyu soylersen seni aff ederim. Ama öteki dunyada gercegi bilirsem orda hakkimi helel etmem aff etmem. Guldu dedi sen benim yumusak kalpli kadinimsin. Ama yemin etmedi yapmadigina.boyle konular aramiza soğukluk getrir dedi yapmayalim. Sadece hayr yapmadm asla dedi. Ve su an beynimde kurtlar beni deli ediyor. Yapdi diye hiss ediyirum. Bu arada 4yil oldu evliyiz.ve bir anlik nefes alamadim. Aklmda hep baska kadinla yaklasdimi filan oldu. Ona dokunduysa bana asla yaklasmasini istemiyorum haline geldim dunden bu gune. Ne yapayim bilmiyorum. Gercekden yapmadim diye tam samimi yemin ederse inanrm belki. Ama onuda yapmiyor. Cokda uzerine  gidince kavqa ederiz diye uzatmiyorum. Ama icim icimi yiyor su an.

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ay Allahım yarabbim kız millet nelerle uğraşıyor dert ettiğin şeye bak geçmiş geçmişte kaldı 
-Reklam-
+1 oy
(770 puan) tarafından
Yaptım dese boşanacakmısın ki uzatıyorsun 
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Kendi kendini yiyorsun sadece adam yoluna dönmüş ve yaomadim diyo  daha nedesin yemini ağzınıza alistirmayin oyle yeminsiz inanmaya guvenmeye çalışın..
(174 puan) tarafından
Boyle cok bilmiş gibi gulumsedi ve sen benim yumusak kalpli kadinimsin aff edersin dedi.  O an icime kurt dusdu. Ve sora ne kadar yapmadim desede o gulus ve o cumle benim aklimla oynadi
(5,954 puan) tarafından
Erkeklerin gulusu meşhur   kiskanilmak hoslarina gidiyo güldü affedersin derken yapti anlamina gelmez icindeki vesveseyi at evliligine zarar verirsin
0 oy
tarafından
Kendine dert arama bacım ne güzel adam imana gelmiş düzelmiş senden önce bisey yaptıysa geçmiş geçmişte kalmış diyip yoluna bak şeytan uğraşıyor senle fırsat verme
(174 puan) tarafından
Haklisin canm. Cok zor icimdeki sesle mucadele etmek. Aklima o manzarayi getriyor ve deli oluyorum.
tarafından
Şeytan vesvese veriyor ondan eşin düzelmiş ne güzel bence yat kalk şükret
0 oy
(142 puan) tarafından
Vesvese bunlar şeytana fırsat verme
(174 puan) tarafından
Cabaliyorum canm(
0 oy
(3,447 puan) tarafından
Yaptiysa bile gecmis suan iyiyse hic kurcalama yapmis olsa bile napabilirsin ayrilabilecek misin ayrilmayacaksan gecmişi bilmek ne isine yarayacak bu gune odaklan bugun hatali davraniyorsa amenna tak kafaya ama adam normale dönmüş boyle yaparsan hem kendinden hem de ibadetinden sogutursun
(174 puan) tarafından
Haklisin canm. Seytan bu kadar mutlu oldugumuzu gorup aramiza sogukluk salmaya calisiyor qaliba
0 oy
(2,905 puan) tarafından
Bilsen  kolay mı affetmek. Bu sefer de kimdi benden farkı neydi sevdin mi falan filan bur suru soru kalacak aklında. Bence yaptıysa da bildiğin zaman bisey yapamayacaksan bilmemek daha iyi hele ki zaten eşin pişman olmuş yaptıklarına zaten
0 oy
tarafından
senin canin sıkılmış bos durma
0 oy
(253 puan) tarafından
yani geçmişi ne diye irdeliyorsun ki? bırak geçmişte kalsın Allah için

ya bir kafir bile islama döndüğünde islam kendisinden önceki amellerini affediyor, siliyor. 

ha bir âlimin güzel bir sözü var geçmiş bir çöptür ve çöpü ancak itler karıştırır diye.. yanlış anlama burda sanki hakaret etmiyorum geçmişin ne kadar umursanmayacak bir şey olduğunu anlatmaya çalışıyorum. 

senin böyle yapman evde huzursuzluktan başka bir şey doğurmaz bacım bilgin olsun. vesvese hastalığına kapılma. 
0 oy
(211 puan) tarafından
Senden önceki hayatı seni ilgilendirmez ki.. senin gecmisinin de onu ilgilendirmeyecegi gibi.. 
(174 puan) tarafından
Ben varken soruyorum. Gecmisi tabiki sormam. Sormadimda. Benle evliyken sordum
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Kendi vicdanını rahatlatmak ve onun hata yaptığını kabul etmesini saglamak kendini kötü hissedip kendine acımak istemekten başka bir şey değil senin bu hissettigin olmayan bir şeyi olmuş gibi kabul etmen gerektiğini düşündüğün için bu haldesin eşin olmadığını dile getirmiş zaten ama kafandaki şüpheler olmadığı halde böyleysen eşin olduğunu onaylarsa neler olur onuda bir düşün derim huzurlu mutlu yuvanı nefsinin gafletine kapılarak bozmak derim kuzum 
0 oy
(2,831 puan) tarafından
Eğer yapmışsada geçmişte kaldı cnm tövbe etmiş namazını kılıyor alkol almıyor kadınlar bakmıyor bence bunu kafana takıp kendini üzme takıntı haline gelirse aranızda huzursuzluk çıkar önüne bak arkana değil cnm 
0 oy
(1,714 puan) tarafından
Ne güzel adam doğru yolu bulmuş niye bide kurcalıyor sun eskiyi.. o eskide kaldı .. bide şöyle bir şey var geçmiş te yaptığı günah için tövbe ettiyse ve bunu sonradan dinlendirirse o günah tekrar çıkıyor ortaya .. Şeytan baktı aranız iyi sana vesvese veriyor en sevdiği günah karı koca arasını bozmak mış zaten.. mutlu etme şeytanı
0 oy
(1,859 puan) tarafından
Kendi kendine yapmışsın canım bence aranız bozulur kadın olarak rahatsız olurum ısrarla eşim bana bunu sorsa eşim de rahatsız olur şu anda olmak önemli geçmiş adı üstüne geçmiş
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Derdin mi yok.sanane geçmişten tak böyle hasta et kendini busefer de dersin psikolojik berbatım eşimden uzaklastım.oda benden uzaklastı adamı uzaklastırma Boyle seyler sorarak
(174 puan) tarafından
Gecmis diyil. Benle evliyken sordum. Benden onceni diyil
(9,247 puan) tarafından
Hım ozaman haklısın
0 oy
(49 puan) tarafından
Şaka mı yapıyorsun 4 yıllık evlisin ve sen şimdi ortada bir şey yokken ortalığı bulandırıyorsun bak kendin diosun önceden içki içermiş belki kadınla da olmuş olabilir ama şu an namaz kılan Bi insan tövbe etmiştir belki bunu Allah affederken sizin böle kendi kendinize vesvese vermeniz hiç doğru bir şey değil bende 2 yıllık evliyim sordum geçti benden öncesi kendi ve Allah arasında olan Bi şey kurcalamanız yuvanızı zedeler yapmayın derim eşinize ne olursa olsun güvenin
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Gerçeklerin yemin etmeye ihtiyacı yoktur...
0 oy
(12 puan) tarafından
Şeytan beyninin içini ele geçirmeye çalışıyor. Ne güzel şeyler yazmışsın. Hakikat üzere bir hayat yaşamaya çalışıyor. Ama sen tatsız  öğrensen hiçbir fayda sağlamayacak şeylerin peşine düşmüşsün. Farzet ki kaldıramayacağın bir itirafta bulundu, ne yapacaksın? Eskisi gibi olacak mısınız? Hiçbir şey olmamış gibi mi davranacaksın yoksa boşanacak mısınız? Seninle olan muhabbetine bak. Sana olan tavrına bak. Geçmişi kurcalayarak kendine zarar verirsin. Hiçbir şey kazanamazsın. Senin yerinde olsam madem imanı olarak güzel bir değişim yaşamış onun için bol bol dua eder aranızdaki muhabbetin daha da artması için ben de elimden geleni yapardım. Neler neler okuyoruz bu platforma ne adamlar var. Rabbim muhabbetinizi arttırsın.
0 oy
(17,649 puan) tarafından
Ne kendine ne de eşine huzursuzluk verme herşey yolunda canım ne güzel 
0 oy
(915 puan) tarafından
Kardeş 1000 parçalık puzzle al yapmaya başla yoksa için çürür böle düşünürsen paranoya çok başka bişi 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 330 göst.
10 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 287 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
3 cevap 103 göst.
14 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 404 göst.
11 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Hicrannn (1,069 puan) tarafından soruldu

378,254 soru

11,321,534 cevap

34,766 kullanıcı