0 oy
42 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (209 puan) tarafından
20 günden fazladır geçmedi bı türlü.

İlk olarak yutkunurken sanki iğneler batıyor gibi ağrı hissediyordum 1 hafta bekledim geçmeyince doktura gittim.antibitok boğaz sipreyi ağrı kesici falan yazdı kullandım ama hala ilesmedi boğazımin sağ tarafında nohut büyüklüğünde bişey var gibi hissediyorum yutkunmak tam bı eziyet oldu yemek yerken falan gene çok ağrımiyor. Ama gün içinde tam bı çileye dunustu oruç olduğum içinde bişey yiyip içemiyorum akşamı zor getiriyorum.

Sizin tafsiye edebileceğiniz bişey varmı yardımcı olursanız çok sevinirim

2 Cevaplar

0 oy
(143 puan) tarafından
Keşke boğaz kültürü alsaydı, beta stepkokok da 10 gün antibiyotik kullanimi var 
(209 puan) tarafından
İlçe Hastanesi'nde o tahliler yapılmıyor şuan ilede gidemem bı kutu antibiyotiği bitirdim
-Reklam-
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Ben Ankara'da olmuştum çok kotu sesim travestilere benziyordu boğazda batma hissi de vardı bir aydan fazla geçmedi artık sesinle dalga geciyorlardi
(209 puan) tarafından
Sesimde bı sıkıntı yok ama batma hissi beni öldürdü yutkunmaya korkar oldum
(4,859 puan) tarafından
İmkanın varsa eğer kök zencefil ve toz zencefil al toz olani balla karıştırıp yut kök olanı da sıcak suyun içine rendele birazda limon sık onu öylece iç boğazın yumuşar
(209 puan) tarafından
Sağolun denicem

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 72 göst.
4 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 68 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
12 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 69 göst.
22 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde uykusuz anne (245 puan) tarafından soruldu

380,127 soru

11,379,544 cevap

34,867 kullanıcı

...