0 oy
712 göst.
Diğer kategorisinde (2,688 puan) tarafından
Çarşamba günü kız kardeşimin kayınvalidesi annemleri dayimlsri bide eşimle beni davet etti iftara eşimde dedi ben sevmiyorum ramazanda kimseye gitmeyi. Gelmiyoruz dedi.neyse eyvallah dedim . Snra dünde eşim bana msj attı ki c.tesi annem ablamgili halamı bide bizi iftara çağırdı. Tamam dedim bende sinirlendim sen sevmiyorsun iftara kimseye gitmeyi annenlere niye tamms dedin veya diyeydin anne pazar günü çağır c.tesi başka yere gideceğiz. Smdi kararsızım gideyim mi gitmiyim mi kayınvalidemlere eşim oraya gitsin ebnde kız kardeşimin kaynanasigile yada gitmiyim evimde tek kızımla yapayım iftarı 

28 Cevaplar

0 oy
(5,406 puan) tarafından
Asla gitmezdim senin kardeşinin kaynanası diye öyle demiş kendi anasına koşuyor. Ap.tal yerine koymasın seni 
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Kusura bakma da kızkardeşinin kaynanasına gitmeye kimse mecbur değil kocanın hiçbir şeyi olmuyor adam haklı kaynananla hiçbir şeyin olmayan birini nasıl bir tutarsın anlam veremiyorum bende olsam gitmem ayrıca annenleri dayinlari da çağırmışlar 
(2,688 puan) tarafından
Ama bacanağı oluyor onnda mi hatri yok  veya onu boşver kız kardeşimin hatri yokmu
(1,763 puan) tarafından
Kız kardeşin kendi cagirsa evine gitmese anlarım seni ama bu onun kaynanası ne işi var orda saçma yani
0 oy
(915 puan) tarafından
Ben asla gitmezdim 
0 oy
(3,784 puan) tarafından
İki yere gitmem sevmiyosa öyle sevmesin
0 oy
tarafından
Canım eşin ayıp etmiş ya iki tarafa gitmeyecek yada iki tarafa gidecek . Kestirip atma Eşinle konusun bir orta yol bulun.  
(2,688 puan) tarafından
Konuscam cnm eve gelsim
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Ben gitmezdim yemeğe değilde gittiği yeri sevmiyor gibi geldi bana 
0 oy
tarafından
Hayatta gitmem. Çok net. 
0 oy
(2,853 puan) tarafından
Esim madem oyle dedi bende ailesine gitmezdim net. Onun keyfine gore hareket edecek degilim.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 168 göst.
2 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 202 göst.
0 oy
2 cevap 179 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ASIL KADIN!! (594 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 227 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ASIL KADIN!! (594 puan) tarafından soruldu