0 oy
684 göst.
Diğer kategorisinde (2,605 puan) tarafından
Çarşamba günü kız kardeşimin kayınvalidesi annemleri dayimlsri bide eşimle beni davet etti iftara eşimde dedi ben sevmiyorum ramazanda kimseye gitmeyi. Gelmiyoruz dedi.neyse eyvallah dedim . Snra dünde eşim bana msj attı ki c.tesi annem ablamgili halamı bide bizi iftara çağırdı. Tamam dedim bende sinirlendim sen sevmiyorsun iftara kimseye gitmeyi annenlere niye tamms dedin veya diyeydin anne pazar günü çağır c.tesi başka yere gideceğiz. Smdi kararsızım gideyim mi gitmiyim mi kayınvalidemlere eşim oraya gitsin ebnde kız kardeşimin kaynanasigile yada gitmiyim evimde tek kızımla yapayım iftarı 

28 Cevaplar

+1 oy
(7,379 puan) tarafından
Gitmezdim ben
(1,248 puan) tarafından
Bende gitmezdm resmen iki yüzlülük
(7,379 puan) tarafından
Yani saygısızlık mübarek gün kalp kırıyo
(7,447 puan) tarafından
Bende gitmezdim
(2,605 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum akşam gelince konuscam
-Reklam-
+1 oy
(11,060 puan) tarafından
Gitmem eşimi de göndermem. Madem sevmiyom dedi otursun oturduğu yerde 
(1,032 puan) tarafından
Bu ben ☺
(2,605 puan) tarafından
Annesigil başkası değilmiş
(11,060 puan) tarafından
Ben ♥️ sen     :)
Mirayın annesi, eşine şöyle bir ağız dolusu HADİ ORDAN diyeydin ya. İşine geldiği gibi konuşuyor.
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Anlamadım dediğini sen eşine söyledin mi söylemedin mi bu lafı ayrıca annesi kimse olmuyor ki ama kardeşinin kaynanası ne mana belki o yüzden demiştir haaa ben olsam aynı cümleyi kurardım hayır ben kimsede iftar yapmayı sevmiyorum sen seviyorsan gidebilirsin derdim 
(2,605 puan) tarafından
Hısım olarak iftara davet eti bizi de çağırdı oraya başkası dedi gelmiyoruz dedi annesigile hemen tmm dedi ben buna sinirlendim madem öyle de anne razamazandan sonra gelelim
(6,441 puan) tarafından
Tm sende tamam deme hayatım oraya hayır sevmiyorum dedin o zaman ramazan boyu evdeyiz de direk
0 oy
(831 puan) tarafından
Demekkı kendi ailesinde seviyo kim önce dediyse ona gidilir 
(2,605 puan) tarafından
Kız kardesimin kayınvalidesigil dedi csnim
(831 puan) tarafından
Sizi. Değil yani o zaman kendi ailesine gitmek istemesi nromal bende gt ramazana daha var birbirinizi kırmayın
0 oy
(26 puan) tarafından
Bende gitmezdim valla hep onların mi dediği olcak he kendi tarafına tamam ama senin tarafına olmaz zihniyete bak
(2,605 puan) tarafından
Ben de öyle düşünüyorum
0 oy
(75 puan) tarafından
Benimki gibi aynııı allahımm kendi ailesine gelince koşa koşa benim ailem olunca laf duyarım bide bende yaşadım aynısını ve gitmedim ben gitmeyince oda gitmedi evde yaptık dldöföf oninki inatsa benimkide inattır yani
(2,605 puan) tarafından
Dünde benim ailemde yaptık iftar o da benim sınavım vardı kızımı bıraktım diye orda yapmak zorunda kaldık çıkarken de annemlere diyo yok daha biz gelmeyiz
0 oy
(2,004 puan) tarafından
Vallahi bacım içinden ne geçiyorsa onu yap hakkındır. Ama ben olsam direk gider söylerim biz çağrıldığımızda gitmeyi sevmiyorum dedin aynı kararlılığı şimdi de bekliyorum ve gelemeyiz diyebilirsin derim.  Ne ben giderim ne de onun gitmesine izin veririm ki yaptığı şeyin yanlış olduğunu anlasın.
(2,605 puan) tarafından
İçimden bı git diyor bı gtme diyo sevilirken sevil nefret ettirme kendin diyo ama eşime sordum başkası dedin bizim hisimlara gelmiyorsun hemen annenlere tmm dedin bu nasıl şey diyo annemler benim kimse degil
(2,004 puan) tarafından
Belki kardeşinin kayınlarını yakın görmediği için çekinmiş de olabilir. Seviliyosan aranıza soğukluk sokma güzelim yine kötü sen olursun sonra.
0 oy
(8,971 puan) tarafından
Ya tabii gidesin gelmez çünkü sevmediğin den değil bariz ayrımcılık yapmis
(2,605 puan) tarafından
Aynn canim
0 oy
(1,770 puan) tarafından
Davete icabet etmek gerekir neresi olursa olsun heleki ramazan ayında.. büyük ihtimalle ablanın kaynanası uzak geldi samimiyeti yok.annesi tabiki daha ağır basar.. bide annessi oğlunumu arayıp söylüyor.bizde genelde kaynanam beni arar..
(2,605 puan) tarafından
Yok eşimi ararlar hep pek nadir beni ararlar.
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Ben olsam kızkardeşimin kayınvalidesine giderdim oda gitsin anasının evinde yesin 
(2,605 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum ama bilmiyorum akşam gelsin konusacagizm
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Ben gitmezdim kizkardesmnkine giderdim madem sevmiyorms kendi tarafinida sevmesn
(2,605 puan) tarafından
Demi kendi tarafı başkası degilmis
(2,007 puan) tarafından
Hic gitme aman de bende baska yere davetliyim
0 oy
(17,723 puan) tarafından
Bence kız kardeşine git canım
0 oy
tarafından
Kesinlikle gitmezdim onuda göndermezdim ya önce söylenen yere yada hiç bı yere 
(2,605 puan) tarafından
Önce karşı taraf Çarşamba  söyledi kaynanamlar cuma şöyle di
0 oy
(6,998 puan) tarafından
Asla gitmezdim. 
0 oy
(3,578 puan) tarafından
Gitmezdim madem ramazanda bir yere gitmeyi sevmiyor otursun evinde bu ne perhiz bu ne lahana turşusu 
(2,605 puan) tarafından
Bende deidm diyo benim ailem başkası degil
0 oy
tarafından
Ben gitmezdim. Ayrı gayriyi sevmem
0 oy
(427 puan) tarafından
Allah sabir versin ne uyumsuz esin var ayıp olur diye düşünmüyor hiç galiba senide ailenide saymiyor
(2,605 puan) tarafından
Yok düşünmez
0 oy
(309 puan) tarafından
En sinir olduğum şey yaa sende gitme öyle şey mi olur benim eşimde zamanında bunu yaptı ama şükür akıllandi şimdi sakin kabullenme ardı arkası kesilmiyor çünkü 
(2,605 puan) tarafından
Annemlerdeydim diye üstüne gtmedim evde olsaydım Hallederdim onj da eve gelsin konusacagim
(309 puan) tarafından
Konusmalisin zaten çok ayıp birsey eşitsizlik en gelemedihim.sey ve ben çok cektim bundan
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Eşinide yollama madem iftara gitmeyi sevmiyo otursun evinde
0 oy
(48,657 puan) tarafından
ben olsam tekte olsa kızkardeşimin kayinvalidesine giderdim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 155 göst.
2 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 187 göst.