0 oy
47 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,950 puan) tarafından

Selamun aleyküm kizlar uzuuuuun bi aradan sonra tekrar geri geldim:) ozledim burdaki muhabbetleri

Gelelim soruma gecen hafta adetim bitti bigun yine gelmeye başladı basina gelen var korkmalimiyim korkuyorum da aslinda:'( bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

3 Cevaplar

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Spiral falan var mı 
(3,950 puan) tarafından
Yok canim ilk defa basima geldi ama gecen ay aydetim 19. Gunde geldi bu defa 1 hafta sonra olmasi beni korkuttu acikcasi
(7,376 puan) tarafından
Doğum yaptın mı üstünden 1 yıl geçti mi doğumunun
(3,950 puan) tarafından
Evet 6 nisanda 1 sene olacak dogum yapalı
-Reklam-
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Ben 4 marta oldum 11 marta yıkandım 4 Nisan'da olmayı beklerken 24 marta erken adet oldum şuan hâlâ oruç tutamıyorum ve aşırı kanamam var ilk defa başıma böyle bir şey geliyor normalde düzenli olan biriyim ptesi doktora gidecem
(3,950 puan) tarafından
Yaa demek tek degilmisim. Benimn15 günden once oldugu icin ben oruc tutuyorum özür kabul edildigi icin
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Benim çok aşırı düzensiz doktora gitmekten bıktım neredeyse her ay bundan dolayı gidiyorum kendimi yetersiz hissediyorum artik. 
(3,950 puan) tarafından
Benim ilk defa oluyor. Doktor ne diyor peki bu duruma
(1,207 puan) tarafından
Hiç bişey diyemiyor hiç bı sorun yok deniliyor ilaç veriyor adet olacaksin diyor oluyorum bu sefer de kesilmek bilmiyor tekrar gidiyorum bu sefer de kesmek için ilaç veriyor kesiliyor sonra bilmem kaç ay gelmiyor
(3,950 puan) tarafından
İnşallah bian once duzene girer canim. Cok zor
(1,207 puan) tarafından
İnşallah canjm ya hamile kalmak istiyordum o da olmuyor demek ki var bı hayır :(

İlgili bir soru bulunamadı

381,494 soru

11,421,695 cevap

34,977 kullanıcı

...