0 oy
135 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Bayramlık birşey bulamıyorum geçen sene lcwdan papyon gömlek  takım aldık bayram dışında hiç kullanmadım  bu sene spor almaya karar verdim bayramligi önce   DeFactodan bayrama kot ceket aldim kot ceketin içine birşey bulamıyorum sizce bu tulumlar nasıl olur bayrama hangi rengini alayım kot ceketin içine yoksa  başka birşey mi bakayım kararsız kaldım klasik birşey almak istemiyorum spor birşeyler istiyorum 

image

image

image

image

image

2 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Pantolon gömlek olur canım ya
tarafından
Gömlek giymiyoruz boşuna alıyorum canım şuan 3 tane gömleği var hepsinide bir kez giydik bari sweatshirt takım alayım o zaman
tarafından
Aha bende buraya yazayım cemile madem öyle bunları alacağına kot salopet al daha iyi bence
(14,428 puan) tarafından
Hülya biliyon bu işi heee,birde oğlun olur inşallah ❤️
tarafından
Hayırlısı olsun inşallah ablacım ☺❤
tarafından
düzenlendi
Kot salopet var canım bir tane kot rengi bir tanede krem rengi kot salopetimiz var birde penyeden gri renk salopet var gri renk olan desenli onları güzel giyiyoruz da 3 tane salopeti olunca değişik birşey olsun dedim onların dışında  ikide yazlık salopeti var şortlu , erkek bebeklerede değişik birşey bulunmuyor gömlek pantolon istemiyorum ben biraz daha bakayım bari canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence tulum iyi durmaz ya gomlek pantolon veya sweat pantolon daha iyi olur
tarafından
Gömlek pantolon 3 tane gömleği var biri kot biri ekoseli biride papyonlu  hiç giymiyoruz sayilidir  o zaman takım alayım canım sweatshirtlu bir takım
tarafından
Evet ben de bu bayram sweat pantolon takim aldim ayri ayri alip takip yaptim uydurdum yani gomlek jean tarzi seyler kucuk bebeklerde rahat olmadigi icin bi kere giyiyorlar kalkiyor oyle

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 233 göst.
22 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 689 göst.
0 oy
21 cevap 438 göst.
7 Haziran 2022 Aile kategorisinde Nergisss (411 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 280 göst.
21 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu