0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (455 puan) tarafından
Günaydın arkadaşlar geçen ay adetime 2 gün kala korunmasız ilişki yaşadım. 2 gün sonra âdet oldum. Adetim bititkten sonra korunmasız ilişki yaşamadım. Ama bu ay adettim gecikti böyle olup hamile Kalan oldu mu? 

2 Cevaplar

0 oy
(1,022 puan) tarafından
Yani onceki ayla bunun bi ilgisi yok o ay olmamis adet olmussun zaten ama adet bitiminde korunmasiz iliski olduysa hamile olabilirsin neden olmasin
(1,022 puan) tarafından
Anladim canim ama hata kaza olabilir. İstemeden hamile kalanlar hep bu sekilde kaliyo. Hakkinda hayirlisi insallah degilsindir
(455 puan) tarafından
İnşallah canım bu ay birde çok mide bulantısı ve halsizlik yaşadım. Gerçi oruçluyum birazda ondan olabilir hepsi üst üste gelince şüpheye düştüm
(1,022 puan) tarafından
Ay ben hic suphem olmamasina ragmen adetimin ilk iki gunu kahverengi lekelenmem oldu. Hamilelikte de olmusti ben bile suphelendim. Az daha adetim gelmese test yapcaktim. İnsan istemeyince strese girip daha cok kafaya takiyo ve hamileymisiz gibi belirti veriyo vucut :)
(3 puan) tarafından
Adetin ilk 2 günü kahverengi lekelenme mi yaşadınız hamileliğinizde miktarı ne kadardı acaba
(1,022 puan) tarafından
Kan uyusmazligim vardı baya bi zaman yasadim lekelenme canım ama sonra bi igne oldum gecti
-Reklam-
0 oy
(880 puan) tarafından
Adet olmuşsun ama ilişki sonrası 
(455 puan) tarafından
Evet ama doktorlar bazen gebelik ilk zamanlarında adet görüle bilinir diyorlar.  Hani üstte görme diyorlar ya
(880 puan) tarafından
Aaa evet olabilir doğru üstüne adet olayı diyorlar istiyorsan inşallah hamilesindir :)
(455 puan) tarafından
Yok canım Allah olmayana nasip etsin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 212 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Senem turp (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 207 göst.
2 Haziran 2023 Aile kategorisinde Lazina54 (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 245 göst.
0 oy
0 cevap 44 göst.
5 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simru (10 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...