0 oy
144 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,700 puan) tarafından
Sanki parasını kendileri veriyor gibi davranıyorlar özellikle kaynanam ve bacılarıma yenı perde yaptırdım çok şükür borcumuz vardı bitmesini bekliyordum elhamdülillah bitti eşim de dedi gel hadi perdeye ihtiyacım vardı gel yaptır dedi neyse sipariş verdik ablamı aradım ne gerek var şöyle böyle ya tamam da evime yaptırıyorum dedim öyle kursağımda kaldı kaynanam desen kendi evıne 60 bin TL masraf tek seferde yaptırdı benım perdem gözüne çok geldı yok sizin borcunuz var şu bu eşime dıo ne gerek var kendi gitti diktirdi bı zoruma gitti anlamıyorum ben yapınca noluyor 

5 Cevaplar

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Söyleme canım kimseye biz tatil ayarladık kimseye demedik bişey daha annem biliyor abimlere deme dedim kaynanam görümcem zaten bilmiyor eşimde zaten karı gibi her muhabbete girmiyor allahtan bazıları cidden kendi yaptığını görmüyor 
(1,700 puan) tarafından
Yemin ederim aynen ama kuzu kaynana neyse demem ama ailem niye var kı iki ablam var biriyle anca ararsam konuşuruz asla aramaz diğeri de en büyük ablam günlük konuşuruz o bişey aldı mı vallahi sevinir hayırlı olsun derim ama bana gelince şöyle böyle o zaman ne gerek var ki buraya anlatırım daha iyi
(6,441 puan) tarafından
Yaaa benim görümcem ev aldı yapılıo en pahalı eşyaları alıyor seneye teslim evi kışın o da bana mesela napacaksınız evi depremi diyo ulan sen aldın ya senin orada deprem daha çok ben de ne gezerken ne yerken resim bile atmıyorum senede gelince muhatap oluyorum o sadece
(1,700 puan) tarafından
O insan bencil insan işte herkes ne yaparsa kendine kimene ya vallahi artık anlatmam ye iç gez onlarda izlesin en güzel evde inşallah senın olsun Allah kalbe göre veriyor çok şükür
(6,441 puan) tarafından
Amin inşallah hepsi aynı yani kimse kimsenin uzamasını iyi olmasını istemiyor
(1,700 puan) tarafından
O yüzden yer gök inledi ya kalpler kötü oldu hala da devam ediyoruz
-Reklam-
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Bence inadına anlat kocam sağolun de 
(1,700 puan) tarafından
Karşımdaki öz ablam kendileri bişey alınca ben seviniyorum yemin ederim çok güzel hayırlı olsun mutlaka da derim ama bana gelince böyle ya insan istiyor hepimizin olsun herşeyimiz bir olsun ama yok işte ben salağım herşeyimi anlatıyorum
0 oy
(9,078 puan) tarafından
Hevesini kaçıracak kisilere söyleme bacım. Güle güle kullan daha da güzelleri olsun 
(1,700 puan) tarafından
Hepimizin olsun cnm Allâh herkese versin inşallah ama aileme demeyip te kime dicem:(
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Kimseye söyleme madem canım ya hiç hoşlanmam o muhabbetten para benim borç benm kimseyi ilgilendirmez ne aldığım sonuçta onlar ödemiyor 
(1,700 puan) tarafından
Aynen öyle valla ama işte gel anlat bunu
0 oy
(7,523 puan) tarafından
Eşim kurbanlığı abisine atmiş aldık diye abisi ne desin biliyonmu gereksiz bişeymiş ondan önemli şeyler var demiş eşime kızdım bıda kimse aldığımız yaptığımız söyleme diye 
(1,700 puan) tarafından
Vallahi insanlar bir tuhaf olmuş Allah kalbe göre ekmek verir en güzelini yapmıssınız vnö Allah kabul etsin inşallah bende parasını biriktirdim bekliyoruz bayramı kımseye de demedim inan korkudan diyemiyorum
(7,523 puan) tarafından
Aynen kurbanlık öyle denmez eşim abim diye harelde dedi Allah kabul etsin hepimizin kurbanını

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 644 göst.
31 Temmuz 2022 Aile kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 509 göst.
0 oy
7 cevap 704 göst.
0 oy
6 cevap 318 göst.

382,856 soru

11,460,555 cevap