0 oy
91 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (598 puan) tarafından
Yani kaç defadır böyle bir ağrı çekiyorum bir kaç saat sürüyor ve geçiyor nefes alınca bıçak saplanıyor gibi oluyor karnımın sağ üst köşesi kaburgamin altı ağrıyor az önce bir kaç defa hapsurdum hapşurdukça bıçak saplaniyodu sağ kaburgama. İnternetten biraz baktım safra yazıyor doktorada gidebilirim belli değil bir sizede sorayım diyorum bilgisi olan var mı şimdiden teşekkür ederim 

4 Cevaplar

0 oy
(5,953 puan) tarafından
Safrada tas varsa oynamışsa agrisi cok kötüdür acillik eder adami 4 kere acillik oldum tas vardi amaliyat oldum kurtuldum cok şükür
(598 puan) tarafından
Aşırı kötü bir ağrı yok ama geçenlerde annemlerdeydim birgün boyunca hep ağrıdı yani öyle normal karın ağrısı değil sağ göğsün altındaki kaburga varya oranın içi çok ağrıyor nefes aldıkça bıçak saplanıyor gibiydi. Seninki nasıl başladı hatırlıyormusun yani direkt şiddetli ağrı ile mi başladı
(5,953 puan) tarafından
Yok oyle kendiliginden gecmez yerleri tirmaladim midem agriyo sandim ilk sancida gittim tas dedi serum igne ile gecdi tas oynadikxa acillik oldum yere dizlerimin üstüne geliyordum kıvranıyordum agrisi cok pis   safra agrisi mide olan yerin agrir
(598 puan) tarafından
Benim midem değilde kürek kemiği deniyor galiba oraya bıçak saplaniyo  gibi nefes aldıkça. Randevu aldım gideyim bi erken teşhis iyi olur bide genel cerrahiye randevu aldım doğru dimi
(4 puan) tarafından
Oslemomur dediklerini bire-bir yasadim bide hamileyeken,doguran akadar hic bir sekilde mudahile edemediler dogumdan sonra lohusayken bi tutdu acillik oldum bebeyim yeni dogmustu ameliyati redd etdim 4-5 kere hastenelere dustum sonra ataklar baslayinca ameliyyat oldum,oyle bi agri yok,dogurmakmis oymus buymus hikayee...gece sabah cektiyim safra agrilari yerine dogum snacilari cekmeyi tercih ederdim o derece
-Reklam-
0 oy
(3,137 puan) tarafından
Büyük ihtimalle taş var benimde vardı dediğin sekilde ağrılarım oluyordu hamile kaldıktan sonra ağrımadi ama arada çok hafif hissediyorum yine 
(598 puan) tarafından
Doktora hiç gittin mi bunu  için
0 oy
(4 puan) tarafından
Pelin1 agrilar en cok yagli yemek sonrasi basliyor,kizartma kesinlikle olmaz,sicak kompres yapa bilirsin,cunki ilac falan ise yaramiyor,bekletmeden aldir cunki her agri bi oncekinden daha uzun ve daha siddetli oluyor,gorduklerimi ve yasadiklarimi kimsenin yasamasini istemem
(598 puan) tarafından
Ben safra mi değil mi tam olarak bilmiyorum sadece midemin hemen yanı kürek kemiği var onun altı değişik bir ağrıyla ağrıyor nefes alınca bişeyler batıyor gibi oluyor internette arastirinca safra taşı yazıyordu o yüzden dedim bir burayada sorayım hani zaten doktora randevu aldım gideyim diyorum erken teşhis etsin
(4 puan) tarafından
Evet canim geciktirme buyuk ihtimal safra problemi
(598 puan) tarafından
Gittim hastaneye kan alındı Perşembe günüde ultrason çektirecem o zaman belli olur çok sağolun yorumlarınız için
0 oy
(877 puan) tarafından
Ben çok çektim safra kesesinden ameliyat oldum rahatladım valla 
(598 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun ben bilmiyorum benimki safra mi değil mi sadece o bölge agriyinca internette baktım safra taşı yazıyor. Seninki neren agriyodu tam olarak
(877 puan) tarafından
Senin dediğin yer tam olarak
(598 puan) tarafından
Yarına randevu aldım genel cerrahiye gitmem gerekiyor dimi
(877 puan) tarafından
Dahiliye de bakar genel cerrahta

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 61 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 133 göst.
16 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pimpirik anne (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
14 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pimpirik anne (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 155 göst.

380,716 soru

11,398,862 cevap

34,923 kullanıcı

...