0 oy
145 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (886 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Doktorum 2 gün önce birak dedi ama çok zorlanıyorum 1 tane bile icemiyor muyuz 

Gunde 2 paketten 5 taneye dusurdum zaten içmeyen yorum yapmazsa sevinirim sorumun karşılığında yorum yapacak olan varsa teşekkür ederim 

7 Cevaplar

0 oy
(4,141 puan) tarafından

Sezeryan olacaginiza gore hamilesiniz bu durumda zaten bi tane bile icmemeniz gerekir normal sartlarda. :)

-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebeğinize yazık günah lütfen yapmayın bende bırakamam dedim herşey kafada bitiyor bıraktım bebeğimden değerli değil bebeğim doğdu 3 aylık olduk hala içmiyorum içip geleni elini ağzını yikatiyorum kıymayın küçükler daha onun yüzünden hastalıkları çıkacak ileride vebal almayın 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Şimdi ne dememizi bekliyorsun, çocuğun için 1 dal sigaradan vazgeçemiyorsun biz ne desek boş, doktor içme dediyse içmeyeceksin hiç mi nefsine hakim olamıyorsun? Gün de kac tane içiyorsun ki hamile halinle onu da çok merak ettim 
0 oy
(768 puan) tarafından
Bana hiç öyle birşey demedi doktorum 1 gün öncesinde de içmiştim.simdi sana iç diyemem canım 
(886 puan) tarafından
Anladım yok icmicem artık tutucam kendimi stresimi azaltmak için 1 tane icecektim de vazgeçtim teşekkür ederim
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Doktor ne diyorsa onu yap sen anestezi alacaksın uyuşmazsan sıkıntı 
(886 puan) tarafından
Bende ondan çekiniyorum stresimi azaltmak için 1 tane icecektim de vazgeçtim
0 oy
tarafından
Korunmayı bıraktığında bıraktım. Günde 2 paket içiyordum
tarafından
Bebiş doğduktan sonra emzirecekseniz şunun bilgisini de vermek isterim ki nikotin anne sütünde kanda bulunduğundan 3 kat daha fazla bulunur.
0 oy
(11,092 puan) tarafından
Belden uyuşmalı sezeryan dimi bu? Bana doktor bişi demedi ama bilmiyordu içtiğimi hiç biri :) iki doğumuma giderken hastane kapısında son bi tane içip öyle giriş yaptım hastaneye. Son doğum acil oldu onda da evde içip sonuncuyu öyle gittim hastaneye.

Sen doktoru dinle
(1,138 puan) tarafından
Ben baya durmuştum uyuşukluk geçtikten sonra da ertesi gün çok stres yapmıştım benim çıkmam lazım diye bahçeye çıkıp içmiştim ben de.valla keşke birakabilsem çok isterdim
(11,092 puan) tarafından
Ben de istedim yapamadım. Şimdi bırakma isteği bile yok içimde. İradesizim ben ya, acınacak haldeyim resmen.
(1,138 puan) tarafından
Ben de öyle ne yazık ki...2.hamileyim yine bırakamadım.bağımlılık çok kötü birşey
(11,092 puan) tarafından
Allah hidayet etsin yardım etsin bizlere
(886 puan) tarafından
Evet sigara içmeyenler gelmiş yorum yapıyor tamam anliyorum haklılar belki ama üslup var üslup var hepinize teşekkür ederim inşallah bir an önce bizlerde bırakabiliriz ben daha önce denedim olmadi malesef en yakın çevrem buna musade etmedi esim ablalarım samimi arkadaşlarım herkes içiyor dolayısıyla bende etkileniyorum ufacık irademde tuzla buz oluyor Allah biliyor içimi tam cocuk sahibi olmak icin sigara birakma ilacina baslamak istedim hamile oldugumu ogrendim hal böyle olunca da azaltma yoluna gidebildim ancak Allah yardımcımız olsun

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 178 göst.
7 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Merve100 (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 332 göst.
0 oy
5 cevap 91 göst.
11 Haziran 2023 Aile kategorisinde Ozgul406 (13 puan) tarafından soruldu

378,946 soru

11,342,960 cevap

34,808 kullanıcı