0 oy
103 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (140 puan) tarafından

2haftadir bunlar çıkmış gittikçe çoğalıyor vücudun her yerine yayılmış  

image

7 Cevaplar

0 oy
(7,447 puan) tarafından
Egzamaya benziyor canım doktora götür bi baksın Krem verir
(7,447 puan) tarafından
Vücudunda da var dedin ama dimi isilikte olabilir evin ısısı 20-22 derece olmalı ve sen bir kat giyiniyorsan bebeğine sadece iki kat giydir çok kalın olmamalı sıcaklar mesela zıbın üstüne tulum gibi
-Reklam-
0 oy
(417 puan) tarafından

Benım kızımdada var 2 haftadır gecer dedi doktor sasece bas cevresınde Boyun altında yanaklarımda falan vucutta yok

image

(7,447 puan) tarafından
Kendi kendine nasıl geçsin ki Krem vs vermesi lazımdı canım
(417 puan) tarafından
Vermedi 2 doktora götürdüm hatta normal oluyor bebeklerde kendılıgınden gecer dedi özellikle krem kullanalım varsa dedim ıkısıde vermedı ama sivilce heryeri yüzü genıslıyor ondan diyor süt alerjısımı var dedim olsa vücüdün heryerınde kızarıklık olur dedi
(7,447 puan) tarafından
Çok tuhaf yani bir krem bişey verilmesi lazım ama yukardaki post sahibinin egzamaya çok benziyor onun ilacı var işte
0 oy
(271 puan) tarafından
Deri döküntüsü canım ben de şu anda ondan muzdaribim. Seninkinin 40ı çıkmadıysa telaş etme dış dünyaya adapte olmaya çalışıyor amniyon sıvısını vücudundan atıyor. Yeni doğduğunda benim kızımda da olmuştu. Bebişte huzursuzluk varsa doktora götür ama bi baksın 
(140 puan) tarafından
Çarşamba günü kirkimiz bitiyor cnm huzursuzluk yok sadece kucağıma aldığımda omzuma sürtüyor yanaklarini
(271 puan) tarafından
Ayy kıyamam kaşınıyor demek ki. Sen takip et birkaç güne azalma olmazsa götür bakalım nolur nolmaz
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Çok mu giydiriyorsun bide bepantol ile nemlendir canım 
0 oy
(360 puan) tarafından
Sıcaktan olabilir 
0 oy
(4,289 puan) tarafından
Sıcaktan olmus canim
0 oy
(219 puan) tarafından

image

Benim Bebemin yüzü böleydi.. cocuk dontorumuz bebek sivilcesi dedi.. annenin sütünden Hormon salğılanıyormuş oda sivilce yapiyormus 2-3 haftaya kadar geciyor ama.. şükür bizim hicbirseyimiz kalmadı :]

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 167 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Minnosuuum (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 258 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Eymenciginannesi (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 265 göst.
1 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 289 göst.
1 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Gonulgungor (240 puan) tarafından soruldu

379,575 soru

11,362,716 cevap

34,839 kullanıcı

...