0 oy
135 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
13 yadindan beri bu lanet sivilcelerle ugrasiyorum gitmediğim doktorlar kalmadı haalada ilaç kullanıyorum geçen gün oğlumun doğum günü diye makyaj yaptım ertesi günü yüzüm iltihaplı sivilcelerle doldu şuan cook kaşınıyor agriyo aynaya bakmak istemiyorum bayramda yine makyaj yapamıycam bu sivilce yüzünden bıktım gerçekten biktim

6 Cevaplar

0 oy
(1,373 puan) tarafından
Kullandığın makyaj ürünleri nasıl mesela fondöten kullaniyormusun kullanıyorsan su bazlı mı ?
(1,373 puan) tarafından
Benimde cildim sorunlu maalsf ama kullandığım ürünlerle ve cilt bakımıyla önüne gectm ben su bazlı fondöten kullanırım oda ayda 1 kez belki herzaman değil sivilce yapmıyor ozmn
tarafından
Hangi marka kullanıyorsunuz ve fiyatı ne kadar acaba
(1,373 puan) tarafından
Yüz temizleme jeli olarak la Roche posay kullanıyorm 1 senedir okadar memnunm ki cilt doktorum önermişti
Peeling olarak Bioderma kullanıyorum
Nemlendirici olarakta Bioderma almıştım bitti başka bir markanin aldm bunların hepsini 4 ay önce 650 TL ye aldm
tarafından
Ben biodermanjn yüz temizleme jelini kullandım ama fayda etmedi hiç şuan kullandığım ilaçların isimlerini yazsam sayfa yetmez herlde
(1,373 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bu peeling canm jel olarak yazdığım daha iyi
-Reklam-
0 oy
(1,844 puan) tarafından
Düzenli sivilce karşıtı yıkama jeli kullan. La roche ve babe çok başarılı bu konuda. Bir de ten makyaj ürünün cilt tipine uymuyor olabilir 
tarafından
Nasil doğru makyajı bulucam pekj
(1,844 puan) tarafından
Ben de yüz bakımı yapmasam hemen sivilce,siyah nokta,gözenek alır başını gider. Sivilceye yatkın teninize bu konuda başarılı markaların yuz yıkama jellerinden kullan. Dogru tonik dogru serum ve nemlediriciyle gayet de sivilcenin önüne geçebilirsiniz. Bir de bb krem mi kullanıyorsun yok fondöten falan mı
tarafından
Bb de kullanırım fondotende ya Bi ara gittim farmasinin Bi setini aldim sivilceler karşıydı oda içinde serum tonik nemlendirici qydinlatici falan vardı ama hic Bi ise yaramadı biodermanin yüz temizleme jellerini sivilce karşıtı sabunlar herseyi kullandım yok yok dahada kötü oluyor benim cildine hiç ama hiç dokunmamam lazım tabi yinede cikar ama dokununca daha çok
(1,844 puan) tarafından
La roche bu konuda çok daha iyi. Ben çok memnun kalmıştım
0 oy
(7,433 puan) tarafından
Cildin cok yagli demekki ayda bir guzellik merkezlerinden yaglarin icin bakim yaptirabilirsin
tarafından
Çok yağlı değil karma bi cildim var kuru desem kuru değil yağlı desem yağlı degol
0 oy
(1,056 puan) tarafından

Bebek pudrasindan kullan sivilceleri kurutur birde göçmen kremi var küçük mavi kutu içeriğinde çinko var faydalı Krem 

image

0 oy
(3,459 puan) tarafından
Makyaj malsemelerini buzdolabinda saklayin tarihlerini kontrol.edin
0 oy
(1,190 puan) tarafından
Fondöten , kapatıcı , bb krem kullaniyosan cildin kabul etmiyor bunları kullan madan yap makyajını  makyaninin altına da vazelin sur sonra yap

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 93 göst.
0 oy
8 cevap 115 göst.
29 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ilayda4646 (854 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 287 göst.
15 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 305 göst.
3 Mayıs 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde Güll1 (263 puan) tarafından soruldu

378,438 soru

11,327,782 cevap

34,781 kullanıcı

...