0 oy
358 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar birine o kadar kırıldım ki ortadan bir sebep yokken suçlamaya başladı sevdiğim birisi siz kırıldığınızi nasıl belli edersiniz yazarsa ararsa uzatır mısın yoksa başka bişey mi yaparsınız 

13 Cevaplar

+2 oy
(2,023 puan) tarafından
Ben kırılırsam net konuşurum. Ben bu hareketine kırıldım derim yani. Öyle susmayla olmuyor onun çok normal gördüğü şey senin kırıldığın durum olabiliyor. Farkında olamayabiliyor. Beni bilen biriyse zaten kırmaktan korkar. Farkında da değilse olmasını sağlarım. Susmak meseleyi hiçbir zaman çözmez. 
(2,023 puan) tarafından
Bunu bilmiyordum :)
(11,076 puan) tarafından
Birlikte öğrendik ne güzel :)
(2,023 puan) tarafından
Evet dikkaat ederim kullanırken inşallah.
(11,076 puan) tarafından
Anlaştık iyi geceler :)
(2,023 puan) tarafından
İyi gecelerr :)
-Reklam-
0 oy
(877 puan) tarafından
Soğuk davranirim
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Ben dan diye söylerim ne onun anlamasını bekliycem
tarafından
Aslında dedim kırıldığımi ama pek umrumda olmadı
(6,512 puan) tarafından
Sil gitsin o zmn senin kırıldığını umursamayan birini yanında tutma bile engelle ararsa açma konuşma görme duyma
tarafından
Ya çok sevdiğim biriyse
(6,512 puan) tarafından
Kız ben kırılınca beni umursmayan birjni ben sevmem
0 oy
(492 puan) tarafından
O anda belli etmeliydin kırıldığını bilmeliydi arasada resmi konusursun illaki anlayacaktır 
tarafından
Aslında belli ettim
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Direk kırıldığım insanla soğukluk giriyor benim zaten konuşma tarzında anlarlar yazmam etmem ama arar mutlaka açarım ama soğuk davranırım mesela ben normalde canım falan diye konusurum cana yakinimdir eğer kirginsam hemen mesafeli konuşurum bir şey sorsa gecistiririm anlıyorlar yani kırgın oldugumu
tarafından
Öyle konuşunca yine biz suçlu oluyoruz ne uzattın oluyor
(7,376 puan) tarafından
Valla benle öyle konuşunca ne uzattım diyemez çünkü kırıldığım kişi suçludur ve kirginsam sert cevap veririm beni tanıyan da nasıl davranacağını bildiği için uzattın diyemez yani
tarafından
Sanırım ben biraz fazla yüz verdim
(7,376 puan) tarafından
Yumuşak davrandiysa ne kırıldığını anlar nede düzeltmeye çalışır canım
0 oy
tarafından
Kim olduğuna göre değişir sevmediğim biriyse muhatap olmam bir daha ama sevdiğim kişiye açıkça söylerım yada söylememe gerek kalmaz anlar tavrımdan
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Bence konuş şu sözlerin bemi kırdı diye 

Eğer demezsen hatasını anlamayıp daha da devam edebilir 
tarafından
Söyledim ama umrunda olmadı
0 oy
tarafından
Direk soylerim
tarafından
Peki söylediğinizde sizi umursamazsa
tarafından
Konuşmam bida
0 oy
(192 puan) tarafından
Eğer ölçüp taratıp gerçekten yenilir yutulur laflar değilse daha görüşmemeye gayret ederim unutma insanlar sinirli kırgın kavgada gerçek düşüncelerini dile getirir ha eleştiemiştir ama sen kırışmışsındır söylerim o konuda dikkatli olur istemsizce uzaklaşırım ben ya ne bilim 
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Triple edebilirsin
0 oy
(202 puan) tarafından
Ben konuşmuyorum. Hem de öyle bir konuşmuyorum ki yok oldum sanıyor..
0 oy
tarafından
Mesajlarına aramalarına cevap vermem bir süre aramam yaptım bi kaç defa sonra karşındaki aramaya başlıyor noldu diye 
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Anlayacak insan tipi kategoriyse kırıldımı anlatırım. Ama anlamıcaksa soğumuşsam. Uzaklaşırım. Boşuna efor harcamaya gerek yok, uzak öte olsun kafam rahatlasın diye. 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 92 göst.
0 oy
2 cevap 115 göst.
4 Nisan 2023 Aile kategorisinde Lokumcum (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 560 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ceku balm& (621 puan) tarafından soruldu

380,039 soru

11,376,220 cevap

34,861 kullanıcı