0 oy
86 göst.
Diğer kategorisinde (10,978 puan) tarafından
Kizilar ne yakikki kızımda kepek oluştu.hep bebek şampuanı ile yıkardim bu zaman kadar ama başımıza bir hal geldi okuldan bit getirdi.haliyle şampuanı vs kullanıcı çocuk kepeklendi.sukur erken fark ettikte hemen bir hafta olmadan temizlendi.simdi de kepek sorunu çıktı . 

Not: kızlar bitlenme vs sorunu yaşarsanız acayip bir cozum öğrendim.sirkeyi vs düşürüyor hemen.bildigimiz kolanya ile saçı bolca ıslatıp tariyorsunuz.biz öyle kurtulduk hemen.sampuani ile destekledim ama şampuanla iki haftada kurtulamazdik

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canım sey çok iyi arkadaşım çok kullandı memnun çocuk için olur mu bilmem bende dogumdan sonra bir ara saçlarım kepeklendi de sağolsun söyleyince bende kullandım geçti helden şoldurs ☺
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Canim yeğenlerim de kepek vardi ablamın kızlarında,haldır şaldır kullandılar o geçirdi :D

(9,626 puan) tarafından
Doğru seninki minnaktı gözleri yanar,deniz gözlüğü varsa onu tak banyoda ☺️
(10,978 puan) tarafından
Aslında çok ufakta değil de kalın totolu benimki :D hala ben yıkıyorum
(1,356 puan) tarafından
Ahahaha bende bu şampuana bu ismi kullanıyorum:)))
(9,626 puan) tarafından
Ay yesinler totosunu  :D valla ben evlene kadar annem her banyoda soluğu yanımda alırdı derimi sıyırırcasına keseleyip liflerdi banyoya esmer tenimle girip patlıcan gibi çıkardım  :D
(10,978 puan) tarafından
Bende yıkıyorum galba biraz da sıcak yıkıyorum yandım beya tutma suyu diye bağırıyor :D
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Kız kolanla yakmadi mi çocuğun kafasını saçta dökülme yaptımı benim kızimin saçları uzun en çok korktuğum okula baslayinca bitlenmesi 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 109 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 379 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Cancanlarim (1,009 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.
19 Ekim 2023 Diğer kategorisinde eylul_ (1,354 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 86 göst.