0 oy
890 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
KızlR afedersiniz gece oldu o iş banyo falan da yaptım bır sey yoktu sahuru da yaptım nıyet ettım ama şimdi akıntıyla birlikte bır damla falan vardı kan acaba oruç bozuldu mu ya yanmam da vsrdı ondan mı oldu acaba vala hiç orucumu bozmak istemiyorum şuan ya zaten başkada gelmez hani gelmese tutmaya devam mı edeyım ne yapsam ya adetım dd bıtmıstı dün oruç bile tuttum gelmedı hiç canım sıkıldı ya

13 Cevaplar

0 oy
(15,907 puan) tarafından
Bilemedim valla. 
tarafından
Vala bende öyle kaldım ya gün içinde gelmezse hiç bozmayacam adetten kalma değildi çünkü orucumu tuttum bir olmadı iftar da actım yani keşke o iş olmasaydı ya adamı kandıraydım daha bıtmedı dıye
(15,907 puan) tarafından
O dediğin de doğru bişey degilki dostum. Adetin bittiyse bence özür sayılır ya. Tahristen dolayıdır diye düşünüyorum. Yine de fetva hattını arar sorarsın istersen
tarafından
Hıc bilmiyorum fetva hattını ya çekinirim ben vala tutacam bitmişti çünkü yanı hatta 6.gun bitti yınede ne olur ne olmaz dıye tutmadım 7.gun tuttum gelmedı hiç
-Reklam-
0 oy
(1,976 puan) tarafından
Özüre girer o leke tutmaya devam et canım.çünkü dün tutmuşun orucunu
tarafından
Aynen tuttum canım o yüzden diyorum tutarım yine ilişkiden oldu keşke hıc yapmasaydım ya
(1,976 puan) tarafından
Bişey olmaz canım içini ferah tut..
tarafından
Öyle olacam sanırım yoksa bozardım ıcım rahat şuan heralde ya oruç tutmayı zaten çok seviyorum kaç gündür tutamayınca kötü oluyordum vala
0 oy
(374 puan) tarafından
sen devam et canim orucuna yine de bir güdük al istersen icinrahat etsin illa kiözür oluyor normaldir
tarafından
Aynen canım tutuyorum vala
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Ben olsam yerine  bir tane daha tutarım bunuda bozmam tutarım.

Lekenin rengi nasıldı 
tarafından
Aynen öyle  tutarım bunu da bozmayacam vala normal kırmızı ama idrar yaptıktan sonra akıntıyla geldi yanmam vardı hatta yaparken de
0 oy
(915 puan) tarafından
Belki idrar yollarında enfeksiyon olabilir bı idrar testi ver için çok rahat etmezse 1 gün özrü tutarsın canim
tarafından
Tutmak sıkıntı değil zaten kafam çok bayramdan sonra tekrar tutacam hazır alışmışken tutmaya sadece bozmak istemiyorum oruç tutmayınca canım sıkılıyor vala
0 oy
(7,984 puan) tarafından
Kaç gün oldu biteli

Bende o ufak lekeler için hiç bozmak istemiyorum 
tarafından
Benım 6.gün bitti sahur vaktinde baktım hıc yok ama tutmadım ne olur ne olmaz dıye sabah da hıc yoktu dedım gece kalkarım 7.tuttum hatta ıftarımı da actım bır sey olmadı ilişkiden dolayı oldu ya benım adetım 5 gün tek sürüyo rıske atmadım 6yı da tutmadım
0 oy
tarafından
Adetin bittiyse eğer idrar yolu enfeskiyojunda kan görülür öyle bisey olbilir canım yanmanda varmış 
tarafından
Evet ya enfeksiyon da oluyor çünkü kasık agrısı yanma falan oluyo ondan banyo falan yaptım kan falan bır sey yoktu yanı
0 oy
(7,880 puan) tarafından
Kan niye geldi ki 
tarafından
Kız ılıskıden sonra oldu bıraz yanmam oldu galiba ondan çünkü adet degıldır oruç tuttum adetım bıttı
(7,880 puan) tarafından
Hmm yok bilgim yok konuya ilgili de ilişkiden sonra kanama olduğunu bilmiyodum ben ona şaşırdım ben hiç yasamadim çünkü
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Bozma orucunu, özürdür o. Kanaman devam etmedikçe sorun yok. 
tarafından
Yok devam etmedı tuttum vala
0 oy
tarafından

Kalk banyo yap temiz su dök üstüne devam et orucuna bozma canm hocaya sormuştuk şeyh birine o demisti :kissing:

tarafından
Onu düşündüm de yapmadım vala ya tuttum Allah kabul etsın inşallah zaten sonra fazladan yınede tutarım
0 oy
(350 puan) tarafından
Bilmiyorum post yukarı
0 oy
(828 puan) tarafından
Kusur sayılıyor oruç bozulmuyor diye biliyorum ama içinin rahat etmesi için bugün ki orucunu tutup yerinede bir gün tutman gerekir 
tarafından
Öyle yapacam

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 325 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (662 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 273 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Funda6363 (212 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 1 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 154 göst.
8 Nisan 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu

385,761 soru

11,533,537 cevap

35,207 kullanıcı