0 oy
560 göst.
Diğer kategorisinde (2,883 puan) tarafından

Lütfen yalnız değilsin diyin :D 14 aylık kızım var tek başına oyun oynuyor bende ona bakıp üzülüyorum sıkılıyor mu diye düşünüyorum oyununa dahil olmaya çalışıyorum ama o tek oynamayı seviyor genelde kızıyor bana  :D bende o oynarken telefonla ilgilenince kötü hissediyorum 

31 Cevaplar

+6 oy
(9,247 puan) tarafından
Ne güzel tek oynuyor benimki ykama yapşıp  kalk kalk diyo yanına oturtuyo
(5,406 puan) tarafından
İşte ben =)) resmen yakamdan düşürmeye çalışıyorum, itiyorum çocuğu
(9,247 puan) tarafından
Git dedikce yapısıyor
(4,164 puan) tarafından
Aynen arada bi instgram arsivime bakiyorum kizim nezaman baslamis acaba kendi kendine oynamaya nezaman yakamdan dusmus diye :)oglana sabrim ve geri sayimim o kadar olsun diye gun dayiyorum resmen basgimsizlik kazansin benden uzaklassin diye:)
-Reklam-
+1 oy
(1,369 puan) tarafından
Monolog dönemleri var kalabalığa bile girse tek başına oyun sürdürüyor sen o istediği zaman ilgini eksik etme de bırak oynasın işte valla çocuğun kendi başına oyun goturebileni makbuldür bence djdjdjsk
(2,883 puan) tarafından
Haha bazen yapışıyor tabi yakama da bazen de tek takılıyor
+1 oy
(831 puan) tarafından
3 yas oğlum la oynarken bu paylaşımı görmen ne istiyorsunuz ya bütün oyunlarmuz beraber bildim bileli bı yerden sonra sıkıliyo insan akşam dizi takip etmiyorum hiç gündz TV bakıyoruz park akşam full oyun tek hiç oynamıyor hiccc
(12,994 puan) tarafından
3 yalımda kızım da aynı bütün gün beraberiz eşim yokken akşamları hep odalarında oturuyoruz oyun oynuyoruz sanatsın gündüz hiç oynamadık :)
(2,709 puan) tarafından
33 aylık oğlum da birebir aynısı :)
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Bende öyleydim kızım küçükken ☺️☺️
(2,883 puan) tarafından
Çok şükür
0 oy
tarafından
Yokya niye üzüleyim. Az kendi oynasinda bende dinlemeyin diye gözünün içine bakardım o aylardayken
(2,883 puan) tarafından
Bikac kişi dışında herkes öyle diyor
0 oy
(2,301 puan) tarafından

Benimki de yaka iğnesi :D keske ecik kendi başına oynasa diyorum 

(2,883 puan) tarafından
Haha olsun bi zaman sonra oynar
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Benimkiler uyurken bile üzülüyorum neyine üzülüyorsun uyuyor işte çocuk ah annelik çok zor
(2,883 puan) tarafından
Evet ya bende de oluyor bazen çok uykusu var uyumamak için direniyor hadi uyu ne istiyorsun kızım falan diyorum sinirleniyorum da sonra vicdan yapıyorum haha
0 oy
(496 puan) tarafından
Yalnız degilsin oğlum 17 aylık tek başına oynarken içim acıyor ya. Geçen misafirim geldi oğlumla bir kızları var oğlum hep kızla oynamaya çalıştı kız istemedi öyle içim acidiki ah analık sen ne zorsun ya
(2,883 puan) tarafından
Ayy aynen ya aglicam şimdi bak kendi çocuğumu yerine koyunca anne olunca anlarsın sözü tam da bu işte
0 oy
(1,892 puan) tarafından
Tek oynamayı bırak bazen bir mutfağa gidip geliyorum geldiğimi görünceki gülüşü heyecanı beni bitiriyor bırakıp gittim sanıyor herhalde kuzucuğum
(2,883 puan) tarafından
Ah canım ya
0 oy
(9,579 puan) tarafından
Kızım 3 yaşına girecek bir kardeşi oldu daha yeni artık eskisi gibi oynayamıyorjm onunla kendi kendine oynuyor onu öyle gördükçe ağlayasım geliyor 
0 oy
(11,073 puan) tarafından

2. Gelirse kızının bu haline çok şükredersin :D 

(2,883 puan) tarafından
Yok ya şimdilik  böyle iyi
0 oy
(115 puan) tarafından
Hiç öyle bir an yaşamadığım içim üzülmedim ama yaşasam da sanıyorum ki üzülmem bazen git artık üstümden nolur diye yalvarıyorum hep tepemde :D
(2,883 puan) tarafından
Haha benimki temas ta sevmiyor pek ya
0 oy
(7,379 puan) tarafından
Benimkide tek oynar atada oynarız eşimle çanı sıkılmasın diye
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Aksine ne guzel oğlum tek oynamasıni sevmiyor istiyo yaninda ben olayim oturayim yanindan çıktığım an pesime gelir şanslısın tek olmamasından☺️☺️
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Yav birak oynasin iste daha ne istiyon :))
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Ah bende bugun kizim oyuncaklarini amacina uygun oynamaya basladi buyuyo diye duygulandim :) 

Mesela eskiden yuzune bakmadigi oyuncaklari simdi oynuyo arabasini suruyo mesela. Yazi tahtasini siliyo karaliyo bidaha siliyo :) bende sanirim artik kendi kendine oynasin istiyodum 15 aylik hep ben oynattim yeni yeni dikkati toplaniyo 
(2,883 puan) tarafından
Evet ya benimki de bebeklerini sıraya dizip kaşıkla mama mama diyerek doyuruyor
(1,022 puan) tarafından
Onu bizde yapiyoruz hayvanlarina yemek yediriyo ama agzindan degil neresi denk gelirse poposuna bile yedirdigi oluyo :D
0 oy
(7,728 puan) tarafından
6 buçuk ve 4 buçuk yaşında kızlarım var onlar okula girince 18 aylık oğlum aşırı sıkılıyor hoş kızlar gelince de hep kavga halinde oluyorlar 
(2,883 puan) tarafından
Ne öyle ne böyle diyorsun
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Benim oğlum da tek iki buçuk yaşında.. ama fazla oynamaz illa benimle oynayacak:)) ben küçükken bu kadar oyun oynamadım valla:))
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Keşke benimkisi de tek oynasa da ben de üzülsem 
(2,883 puan) tarafından
O da olur canım
0 oy
(3,868 puan) tarafından
Bu ben ya tek oynatmam işim yoksa.işim varken oynuyorsa da sürekli laf atıyorum konusuyorum çok değişik bişry sanırım annelik
(2,883 puan) tarafından
Evet bende aynisi hep konuşuyorum iş yaparken cidden tuhaf annelik

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 285 göst.
30 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Yildizsumeyye (484 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 87 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 110 göst.
0 oy