0 oy
248 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,973 puan) tarafından
Kızlar hayatımda ilk defa orijinal ayakkabı alacağım,nedense çok heycanlıyım :) Adidastan baktım hoşuma giden bir iki model oldu. Giyenler rahatlı bakımından memnun oldukları model varsa önerebilir mi? 

16 Cevaplar

+1 oy
(3,246 puan) tarafından
Bir tane orjinal topuklum var. 18 sm. Ama çok rahat. Değiyor değiyor. 3 senedir aldığım. Hiç bozulmadı.
(3,246 puan) tarafından
Evet:)) nişan ayakkabım. Nişan elbisem uzundu. Beyimde benden çok uzun olduğu için yüksek tercih ettim.
(2,358 puan) tarafından
Kız çok yüksek değil mi ben 3 cm zor yürüyorum vallahi:)
(3,246 puan) tarafından
Ben 158 eşim 192. Ne yapsaydım:D
(2,358 puan) tarafından
Anaaaa kız sende haklısın valla:)
(1,973 puan) tarafından
Oyyyy çokkk yüksek :D
-Reklam-
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Hep çakma giyen ben bu posttan sesizce ayrılıyorum ya şaka bir yana orjinal çakma niyeyse hepsi bana ayni geliyor fiyati dışında
(1,973 puan) tarafından
Yok aynı değilmiş ben onu anladım  :) ben babamların maddi anlamda biraz zor zamanlarına denk geldim hiç giymedim. Ama kız kardeslerim giyiyor. Onlardan denedim gerçekten far ediyor
0 oy
(33 puan) tarafından
Hummel hem uygun hem rahat tavsiye ederim şahsen 
(1,973 puan) tarafından
Aa o hiç aklıma gelmedi
0 oy
(544 puan) tarafından
Hep Kinetix giyiyorum çok memnunum
(1,973 puan) tarafından
Ben direkt adidas,nike,puma'ya baktım. O da aklıma gelmedi.
(544 puan) tarafından
Diğerlerine göre hem fiyatı daha uygun gibi
(1,973 puan) tarafından
Bir bakacağım teşekkür ederim
0 oy
(10,047 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Superstarlarim var asiri rahat

image

(1,973 puan) tarafından
Adidas'mıydı o?
(10,047 puan) tarafından
Evet adidas canim resim ekledim
(1,973 puan) tarafından
Teşekkür ederim bakayım bi canım
0 oy
tarafından
Süper star müdavimiyim. Onun gibi ne rahat ne de gözüme hitap eden başka ayakkabı bulamadım ama siyah üzerine beyaz çizgileri olan. Arması altın rengi olan. Bir bak bakalım. Biraz pahalı ama.
(1,973 puan) tarafından
Hic orijinal ayakkabim olmadı istediğimi alacağım :) beyaz istiyorum ben siyah iki tane var
0 oy
(580 puan) tarafından
Adidas hariç puma,kinetix ve hummalı giydim. 

Hummel bayağı rahattı 

Puma 2 tane var düz taban sert olanlardan almıştım  rahat edemedim. Daha doğrusu parmağımda bunyon kemik diye bir durum var.ondan dolayı acitiyordu 

Şimdi kinetix altı yumuşak, havalı (air) ayakkabı aldım daha kullanmadım bakalım nasıl olacak 
(1,973 puan) tarafından
Gönlüm adidastan yana. Ama bir bakarım yine de teşekkür ederim
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Nike daha rahat, Adidas a göre.
(1,973 puan) tarafından
Daha pahalı geldi bana nike
(2,119 puan) tarafından
Güncel fiyatlarını bilmiyorum hiç, yurtdışından arkadaşım getirmişti 2 tane Nike.  Benim Converse ve Adidas lar vardı, Nike gelince bir kere bile giymedim öyle rahat geldi bana. Sağlamda 5 sene olacak hâlâ deforme falan olmadı
(1,973 puan) tarafından
Çakma aldığımda ya beyaz yerleri bir ay geçmeden sararıyordu ya da dikişler veya bant yerleri açılıyordu. Orijinal gerçekten fark ediyor. Bakalim belki ikinci nike olur inşallah  :)
0 oy
tarafından
Skechers rahatlığı der susarım. Kesinlikle al parasını Sonuna kadar hakkeden bir marka. Koku yapmıyor ve ayak çok rahat ediyor içerisinde 
(1,973 puan) tarafından
Kız kardeşim kullanıyor çok hafif ve güzel.  Ben elbise giyerim genellikle ya da kumaş pantolon. Onun altında da güzel dursun istiyorum
0 oy
(2,309 puan) tarafından
Adidas, Nike ve Puma kullandım hepsinden var bir kaç model. Pumanın rahatlığı digerlerinde yok. Hep söylerim ❤️
(1,973 puan) tarafından
Adidasa baktım ben genelde ama ona bir bakarım teşekkür ederim
0 oy
(7,429 puan) tarafından
Ayakabıya bukadar para veremem palı geliyo bana 
(1,973 puan) tarafından
Ilk defa alacağım.  Çakmalara göre uzun ömürlü oluyor bence. Özendim uçuk fiyata da almam ama bakarim. Ayakkabi rahat olunca insan da rahat oluyor bana gore
0 oy
(2,358 puan) tarafından
Nike giyiyorum 3 senedir aynı ayakkabı ne sökük ne başka bir şey ve acayip rahat gerçekten.
(1,973 puan) tarafından
Ya o daha pahalı geldi bana . Ama onun modelleri daha güzel
(2,358 puan) tarafından
Haklısın canım baya pahalilandi her şey yaa
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Çakma ile orijinal arasında illa ki fark oluyordur canım. Ben Nike dan aldım 1 yıl önce falan en ufak sorun yaşamadım. Kalite ve rahatlığı da cabası. Adidas da istediğim model var numarası tukenmiş gelsin hemen alacağım Allah' ın izini ile. Başkalarına saçma gelebilir ama ayak sağlığı için kalite önemli.
(1,973 puan) tarafından
Ben de artık bunun farkına vardım canım. Cakma aldım hep şimdiye kadar. Az biraz yürünce ayağım ağrımaya başlıyor.  Dizime kadar. Nike modelleri çok güzel ama biraz daha pahalı diğerlerinden.
(7,118 puan) tarafından
Fiyatlar genel olarak da arttı biraz canım.
(1,973 puan) tarafından
Evet ama ayak konforu önemliymiş onu anladım gerçekten
(7,118 puan) tarafından
Aynen öyle canım.
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Puma aldim cok memnunum nike ve adidasta guzel
(1,973 puan) tarafından
Bi bakacağım ben de inşallah
0 oy
(1,572 puan) tarafından

Ben ayakkabıda nikeciyim:D 

(1,973 puan) tarafından
Yaaaa o kadar güzel modelleri var ki ama biraz pahalı geldi bana adidasta beğendiğim modele göre
0 oy
tarafından
Orjınal almaya nıyetlıysen skechers onerırım, zaten bırkere gıyersen bıdaha baska bısey gıyemezsın
(1,973 puan) tarafından
Herkes öyle diyor aslında bir ara burda da okumuştum sanki

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 482 göst.
23 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Havin06 (2,110 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
10 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ppapatya (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 26 göst.
10 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ppapatya (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 127 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (336 puan) tarafından soruldu

380,322 soru

11,387,233 cevap

34,888 kullanıcı

...