0 oy
420 göst.
Aile kategorisinde (216 puan) tarafından
Gorumcelernzle aranız nasıl daha doğrusu esınızın aılesyle aranız nasıl bn ne kdr iyi olsam kımsenın klbini kırmasam kıramıyorum da vcdanım el vermiyor ama onlar ıclerıne rahatlatrmışcasına derler her sözü bnde srf onlar kırılmasın dye susuyorum bekar bı gorumcem var kndini bsy sanıyor tamm anladık okudun ama adam olamamşsın hıc sevmıyorum keske dıyorum hıc olmsaydım hayatlarında ://

31 Cevaplar

0 oy
(2,651 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yengelerime sormak lazım onların 2 tane ablam ve ben yani benim görümcem yok ☺️☺️ 
-Reklam-
+2 oy
(1,017 puan) tarafından
Kayınvalidemi sevmem ama görümcem bir tanede çok iyidir 
(216 puan) tarafından
Bnmde gorumclerm arkamda dururlar savunurlar ama sevmedklerini cok iyi hissediyorum buda beni cok yanlız hissettrıyor aılemden keske uzak olmsaydm :(
(1,017 puan) tarafından
Bende ailemden uzaktayım İstanbul da kimsem yok çok zor oluyor
+2 oy
(1,565 puan) tarafından
Islerine yararsan iyisin. Yoksa senden kötüsü yok.bence bi cogu boyle.
(216 puan) tarafından
Blmıom ki bnde bayılmıuorum onlara sadece kalp kırmaları zoruma gdıo
(1,565 puan) tarafından
Sende susma o zaman. Sustukca hakli zannediyolar kendilerini
(3,859 puan) tarafından
Ben işlerine yarasam da kötüyüm
0 oy
(2,012 puan) tarafından
Benm bi tane gorumcem var kardesim gibi cok sukur cok seviyorum onu 
(216 puan) tarafından
Bnde bı groumceym yengem de bni cok sever kardeşten öte gorur ama bunlar şakaya vurarak hersey der bişi olsa arkamdalar eşimle tartşsak bni savunurlar ama cok soguklar neblm ya
(2,012 puan) tarafından
Bazi tipler oyle yaa ne yapsanlarda samimi davranmazlar
0 oy
(874 puan) tarafından
Benimkiler varla yok arası ne hayrını gördüm ne zararını küçük görümcem ablasıyla bizim aramızda ayrımcılık yapar ama takmıyorum büyük gorimcemi çok severim kardeş gibidir. Ama genel olarak eşimin ailesi her noktada el olduğumu hissettiriyo 
(216 puan) tarafından
İşte o hissi blıirm  :/
0 oy
(7,442 puan) tarafından
3 aydır konuşmuyom ben
(216 puan) tarafından
Nedenkine
(7,442 puan) tarafından
Babasını annesini bakım evine yatırmak istediler eşimde hayır dedi olay bana patladı merve eve alıp bakacak dedi eşim bakamaz dedi sonra babaların ayakları acıdı doktor masrafları çok çıkıyo skk olmadığı ıcın her ay bir para koyalım tedavisi için dedim hayır dedi tm dedim para yok zor geciniyom dedi halasına anlatmış halası bizi aradı siz paranın lavını ediyonuz diye yatırcez bakım. Evine dedi sonra hayır dedi  eşim gene konuşmadık o zamandan beride
0 oy
tarafından
Bir görümcemi sildim. Diğeri ile poker face oynuyoruz. Çoğu günahımı kayınvalidemden çok severim. Çnkü hepsi içten pazarlıklı insanlar. Hiçbirini zerre sevmediğimi de eşim bilir. 
0 oy
(12,709 puan) tarafından

Benim de bekar görümcem var tek kız baya şimarık:)

Kardeşim gibidir öz kardeşim geldı burdaydı bi kıskanmak bı trip 

Döndü memlekete yine aynı aramiz 

Eşim taraf Allah razı olsun kırmazlar beni

0 oy
(13,834 puan) tarafından

Iki bekar bir evli gorumcem var sukur hepsiyle iyiyiz seveler beni:)goruntulu knsruz hep bekar gorumcelerim iyiki sen derler:)

(216 puan) tarafından
Ne guzel bunların kalbi katılaşms resmen
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Dişi geçse beni yer ama malesef etim sert eşimde kalkan olduğu için ısıramıyor :) uzaktan uzaktan başını okşuyoruz arada 
(216 puan) tarafından
Ahahahshsh Allah iyiliğini versin :))
0 oy
tarafından

Tek çocuk eşim :D gorumcesı kaynısı eltısı yok bende sukurler olsunn

(216 puan) tarafından
Ohh ne güzel vala :))
0 oy
(2,166 puan) tarafından
1 tane görümcem var valla kaynanamla olan her sorunu onunla konuşarak hallediyorum onunla konuşunca kuş gibi oluyorum çok iyi geliyor bana. Anasını sevmiyorum sevemiyorum malesef tam sevecekken saçma sapan bişey çıkarıyo nefret ettiriyo kendinden. Şimdi görümcem doğuma girdi sancısı var acı çekiyo ben çok yorgunum ölüyorum ama onu düşünmekten uyuyamıyorum şuan :( 
(216 puan) tarafından
Allah muhabbetnzi artırsın vala bnmde yengem bni aynı cok sever dusunur hep
(2,166 puan) tarafından
Ne güzel çok güzel bişey cidden geçimsizlik çok kötü bişey ya. Kaynanam yüzünden sol memede sütüm kesildi. Geçenlerde gene o kadar çok sıktı ki canımı sağ memede de süt kesilmiş onunla olan sorunumdan sonra mı gitti anlamadım günahını da almak istemiyorum ama çok takıntılı oldum karı batıyo resmen bana
(216 puan) tarafından
Yani insn hisseder snın hkkında ne dusundugunu   yani dmkki cok cektrmş ne dyım Allaha bırak
(2,166 puan) tarafından
Çektirme değil canım öyle çektiren bi tip değil ama çok ayrımcı kendi çocukları olunca dünya duruyo beni insan yerine koymuyo düşünemiyo düşüncesiz yani. Ben hamileyken kızını tembihliyodu ki hamile kalırsan sakın oram buram ağrıyor deme diye bana laf vurduruyodu. Kız hamile kaldı hastanede geçti 9 ayı nerdeyse. Bide beni aramış kaynanam senin hiç ağrı. Falan olmuyodu diyo. Benim canımı önemsemediğinden haberin yok kaç kere kıvranırken gördün de hep mi acıyo diye inanmadın daha üstüne kızını tembihliyodun kızın senin yüzünden başına gelmedik kalmadı dedim Allah karşına çıkarıyo işte ama bne öyle dedim diye kötü ben oldum.
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Görüncelerin ablam yerinde tek sıkıntım ailede kaynım zaten görmüyorum suratını bile :D
(216 puan) tarafından
Kaynın esıne mi pürüz ckarttıo
(2,701 puan) tarafından
Kaynım anormal herkese bi garezi var yersiz boş boş konuşuyor hepsinin yerine geçmiş herşeyime laf atar söylenir dengine düşer inşallah ne diyim
(216 puan) tarafından
Allaha yakın szden uzak olsun
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Cok şükür iyi değil yüzlerini görmüyorum seslerini duymuyorum şeytan kulağına kurşun Allahim nazarlardan korusun 
(216 puan) tarafından
İyi olsalardı yakınında olurlardı işte
(9,626 puan) tarafından
Benim kaynanam onların yanında melek gibi kaliyo sana o kadar söyliyim,anasıyla babasıyla aram iyidir severler bende severim ama diğerleri şeytanın kankalari gibiler kadını da erkeği de
0 oy
(985 puan) tarafından

Kp ,Kv ,gr ,elti ❌❌❌:sick:

(985 puan) tarafından
Lezzeti şahane dermişim aman bana uzak olsunlar da naparlarsa yapsınlar
(216 puan) tarafından
Aynısı desem ama kayınpederm saolsun cok iyi bna karsı gtsem oraya baya bi degerimi blir kızım fln der kaynanamın bı kere kızım dedıgını duymadım anne dedgm hâlde
(985 puan) tarafından
Bana da demez kv zar zor bende ona anne demem kolay kolay içimden gelmiyor ne yazıkki
(216 puan) tarafından
Bnde agız alışkanlığı vala
(985 puan) tarafından
Ha tamam bazen boş konuşuyor ama aklı başında yaşlılığına verecek mişim aklı başında olmasa zaten sokacağı lafı bilemez ki
0 oy
(178 puan) tarafından
Bebeğimi kaybettim başınız sağolsun diye evime gelmediler. Tekrar hamile kaldım doğum yaptım Bebeğim 3 aylık oldu 3 kere arayıp da yigenimiz nasil demediler 5 görümcem de. Aramızda bir sorun bile olmadı. Bı tanesi de WhatsApp dan engellemiş ne alakaysa.
(178 puan) tarafından
Bir de ikili oynuyorlar ki. Eşimle konuşurken beni sorarlar ilgilenirmis gibi yaparlar. Mesela bu görümcenin engellediğini gösterdim dehşete düştü ama seni hep sorar diyor. Bir dertlerini cozsem ona göre davranicam da ay nefretim depresti
(216 puan) tarafından
Yuh ya valahi zalimlk bu
(178 puan) tarafından
Kimseye Beddua edip kötü düşünmem ama Allah'ın da adaleti var. İllaki bı yerde karşılarına çıkar diyorum
(216 puan) tarafından
Asla konusmamalısn
(178 puan) tarafından
Hiç istemiyorum da sabrediyorum belki eşimin de gözü görür diye
0 oy
(2,732 puan) tarafından
Eskiden çok iyisin her seferinde duymazlıktan geldim görmezlik ten gördüm baktım ben bişey dmedikce afedersin azgima sictilar artık ne gider ne muhatap olurum tam kesildim bana gelen gelsin eşimin hatri için çayını yemeğini yaparım giderler ama ben kimsenin evinde oturmamgitmem de onlar kaybettiler 
(2,732 puan) tarafından
Canim nede olmak uzak olması herzaman iyidir arada perde birakcaksin
(216 puan) tarafından
Brakıuorum ama bu sefer sn cocugu getrmıuosun bıze dye tantana edıyorlar
(2,732 puan) tarafından
Ben gitmem kocam gotuyor çocukları bir saat bide anne gitmeyincek tahamul edemezler hadi gitur derler
(216 puan) tarafından
Valahi bazı gelınler görüyorm hç bsy yokken bıle mesafelıler cocuklarını gönderirler kndıleri asla ugramazlar ve hıc bsy demzlerde cevremde cok şahit olmuslugum var
(2,732 puan) tarafından
Gitmem çocuklari götürsün götürme desem kıskanıyorum diyecek
0 oy
(16,039 puan) tarafından
İyi çok şükür kaynanam hariç. dün gorumcemle çarşıya çıktık bugün Bağa gittik akşam kendimize çiğ köfte yogurduk takıldık falan anlaşıyoruz yani
(216 puan) tarafından
Ne güzel vala bn onlarla takılsam gergin gergin
0 oy
(17,862 puan) tarafından
Büyük görümcem ve en küçükle çok iyiyz diğer ikisiylede iyiydik bszı bişiler yaşandı artık onlara meraba meraba genel olarak iyiyz eşimin ailesiyle ben lafımıda esirgemem zaten o yüzden bana pek bişey diyemezler :)
(216 puan) tarafından
Kz işte Boyle dişli olunca kımse pek karısamıo ha
(17,862 puan) tarafından
Öyle olmak lazım cano
0 oy
(3,096 puan) tarafından
Vallah görüncem yok şükür bi elti var o da uzakta zaten

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 505 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Ben anne (3,738 puan) tarafından soruldu
0 oy