0 oy
334 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,344 puan) tarafından
İyi geceler hanımlar... Artık kaliteli rimel almak hayal oldu Maybeline den baskasını kullanmazdım ama 2 cocuktan sonra bir rimele dunya para veremiyorum. Bu marketlerden satılan 30 a 40 a satılan rimellerden kullandınız mı hiç? 

17 Cevaplar

+3 oy
(4,661 puan) tarafından

Ben kullanmadım ama farmasinin rimelini tavsiye ederim 

image

tarafından
++ bunu tavsiye etmeye gelmiştim arkadaş etmiş. Muhteşem birşey 3 senedir kullanıyorum ben
(4,661 puan) tarafından
Kesinlikle harika birşey
-Reklam-
+1 oy
(2,581 puan) tarafından
BİM'in golden rose beyaz yazılı olanını kullanıyorum birçok marka rimele bin basar Farmasi Maybelline Flormar kullandım ama bunun kadar uzatan gür gosgeren yok geçen biri takma kirpik mi taktın diye sordu ve bereketli canim
(3,148 puan) tarafından
Kız resmini atsana
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Bimde golden rose var. Öğrenciliğimden beri kullanırım. Bitti dun aldim hatta daha.
(48,758 puan) tarafından
ne kadar fiyati canim
(2,040 puan) tarafından
37 idi galiba canım
(48,758 puan) tarafından
iyimis
0 oy
(12,740 puan) tarafından
Hiç rimel kullanmiyorum 
0 oy
(13,124 puan) tarafından
Hiç almadım acaba uzun süre gidiyor mu çabuk bitip güzel yapmıyorsa tekrar alacaksan aynı fiyata gelir 
0 oy
(234 puan) tarafından
Asla tavsiye etmiyorum gratis urunleri en iyisi kirppik döküyor bu arada arkadasim kullandi biminkini :/
(2,040 puan) tarafından
Senelerdir kullanırım hiç kötü olduğunu hatırlamam.  Golden rose de fena marka değil.
0 oy
(193 puan) tarafından
Niye kullanilmasin canim benim bimde golden rose markasinin cok guzel oluyor a101 e arada bi maybeline markasinin geliyor tabi birebir orjinalmi bilmem ama isini goruyor her turlu ya 
0 oy
tarafından
Hiç kullanmadım ama A101 deki rimel için iyi güzel denmişti 
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Rimel kullanmayan ben ☺ 
(48,758 puan) tarafından
çik disari o zaman ☺️☺️☺️ baskan yardimcim❤️
(1,059 puan) tarafından
Ooo başkanım ☺❣️
0 oy
(1,198 puan) tarafından
Ben bimde siyah olan yazısı pembe olan bı rimel var adını hatırlamıyorum yaklaşık 5 6 aydır kullanıyorum çok memnunum 
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim kızlar akşam kızım uyandı bakamadım cvplarınız için sağolun. Bim e sans vericem ☺️
0 oy
(2,359 puan) tarafından
Kız bak sana onereyim sheida nin rimeli var dene bayilirsin çok duyulduk bir marka değil ama çoğu yerde var . İnan 3 sene önce keşfettim bırakamadım. Hem rimelini hem bb kremini kullanıyorum fondöten ki. Rimeli 35 bb krem 55 TL ama çok uzun gidiyor. Kesinlikle dene derim .
(1,344 puan) tarafından
Ay nerde satılıyor ki ben oyle cok gezen biri de değilim Bursa dayım burda nerde vardır ki?
0 oy
(3,148 puan) tarafından
a101e geliyor 25 lira üzerine Maybelline onlara bak güzeller birde gelen golden roseler baya iyi çıkıyo ben alıyorum denk geldikçe 
(1,344 puan) tarafından
Bakarım bakalım canım denk gelirse
0 oy
(48,758 puan) tarafından
burdan tavsiye etmişlerdi bir postta gorup aldim memnunum soktan disi gri ismini bilmiyorum 
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Kızlar tesekkure geldim ☺️ Bim den gri cizgili denk geldi aldım benim gibi seyrek kirpikliyi bile kirpikli gibi gosterdi dolgunlastırdı diyemem kirpiğim cok az zaten ama uzattı. Benim işimi gordu gunu kurtarsın derseniz tavsiye ederim. 
0 oy
(8,395 puan) tarafından
A 101 pembe olanı kullandım Bi ara güzel ama yazın kullanılacak bir rimel değil akıyor 
0 oy
(244 puan) tarafından
Yani güzelse kullanırım canım 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 359 göst.
0 oy
27 cevap 616 göst.
0 oy
7 cevap 131 göst.
0 oy
34 cevap 398 göst.