0 oy
530 göst.
Diğer kategorisinde (1,248 puan) tarafından

Kızlar şimdi izledim aşırı derecede için gitti ben nendese kızın kendi sorusu olduğunu düşünemedim umarım günahını almıyorumdur :/ sosyal medyada baya tepki almış çocuklar böyle programlara alet edilmesin diye 

Kızlar konu çocuğun babası annesiyle çocuğu terkedip gitmiş babam oruç tutuyor kabul olur mu diye sordu

16 Cevaplar

+1 oy
(3,608 puan) tarafından
Evet izledim  ben hikaye doğru olabilir ama bence özellikle tembihleyip ön safa oturtuyorlar reyting olsun diye zaar
tarafından
Yani klasik bir soru. Bana değişik tuhaf gelmedi. Ama arkadaş paylaşmış ☺️ açıklayın dedim bende
(1,248 puan) tarafından
Ay kızlar k.bakmayn ezan okuncakti çıktım hemen yazdım ama :)
(3,608 puan) tarafından
Ama öyle normal sormuyor ağlamaklı soruyor
(48,683 puan) tarafından
bana da tuhaf gelmedi ogretilmis belli
(4,176 puan) tarafından
Ay izlerken bende agladim duddagini buzup konusamio yazik agzinda dugumlenio kelimeler
-Reklam-
0 oy
(1,747 puan) tarafından
Soru ne ki anlamadım
(5,643 puan) tarafından
Babası kızı ve annesini terk etmiş kızcağız da Nihat hatipoğluna soruyor babam bizi bırakıp gitti ben çok üzülüyorum tuttuğu oruç kabul olur mu diye
(1,629 puan) tarafından
Bnde gördüm bunu da soru çok saçma değil mi öğretilmiş gibi oruçla baba annesinin ne alakası var bence ilgi için çocuğa öyle dedirtiler
(1,248 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorumda önyargıli düşündüm sandım
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Çok üzüldüm çocuğa vallahi
(2,562 puan) tarafından
Soru ne ki
(48,683 puan) tarafından
soru ne
0 oy
(48,683 puan) tarafından
soru ne kız 
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Konu ne anlamadım keşke açıklasaydin önce:)
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Konu ne ki anlamadık 
(1,248 puan) tarafından
Yazdım cnm
0 oy
tarafından
Evet bende izledim çok üzüldüm videoyu paylaşsaydın keşke canım insanlar anlayamadılar ne dediğini izlemeyenler
(1,248 puan) tarafından
Kız ben sonradan öğrendim ya herkes izlemiştir sanıyorum :)) bazen olur ya haberimiz olan şeyden herkes biliyormuş gibi olur :))
tarafından
Aynen doğru canım:))
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Ben de gördüm çocuk yutkunamadı soruyu sorarken bence gerçek çünkü çocuk babam bizi terketti dedikten sonra yutkunamadı yani baya bi etkisinde kalmış çok üzüldüm çocuğa Allah doğru yolda doğru insanlara rast getirsin 
0 oy
(2,023 puan) tarafından
Çocuklar aslında her şeyin farkında. Anne baba arasındaki ilişkinin dahi farkında. Ben reyting için olduğunu düşünmüyorum. Öyle çocuklar var ki neler soruyor bir bilseniz. Yeni nesil bambaşka. Çok üzüldüm. Evde de muhtemelen konuşuluyor çocuk etkisinde kalmış ve bu şekilde de yaşamaya devam edecek. 
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Dün izledim cok üzüldüm ya kizin psikilojisi resmen bozulmus babasi yüzünden.  Keske herkea baba olmasa 
0 oy
(70 puan) tarafından
Gercektir ama reyting icin öne alınmış olabilir. Ama annenin tavrını da dogru bulamadm ben. Bir de bu programlarla ilgili güldür güldür skeci var bu coxugu izleyince aklıma vu sk3c de geldi. Ramazan programıydı skecin adı. Reytingle alakalı bir skeç.
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Kesinlikle din ile ilgili çocuklar bilmesi gerektiği kadar şeyi bilmeli büyüdükçe anlatılmalı bence daha küçücük yasinda din ile bu kadar iç içe olması yanlış bence büyüdükçe aile üyeleri kuran ı namazı öğretmeli daha 7 8 yaşındaki çocuk kuranı kerimin yüceliğini anlayamaz bence böyle programlara yaş sınırı olmalı Elhamdülillah hepimiz müslümanız ama çocuğun anlayacağı bir program değil psikolojik olarak da çok şey bilmesi bir anda çok şey öğrenmesi doğru değil 
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Hikaye doğrudur ama reyting için en öne getirmişlerdir geçen bır video gördüm amin provası yaptırıyorlarmis
0 oy
(1,766 puan) tarafından

Küçük çocuğu ağlatarak reyting yapmazlar anlatırken ne kadar zorlandı ağlarken görmediniz mi. Hiç sanmıyorum reytingden dolayı olduğunu

İzlemeyenler için link veriyorum
0 oy
(3,013 puan) tarafından
Ben annesine şaşırdım hiç birşey olmamış gibi duruyor kadın olan çocuğa olmuş çok da güzel bir kız maşAllah şimdi o çocuk kime güvensin rabbim iyi insanlar çıkarsın karşısına 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Asla izlemiyorum adamdan da nefret ediyorum kanal 7dekini izliyorum sadece ona gelen sorular bile güzel adamın açıklaması bile düzgünce 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 300 göst.
28 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 260 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde AYSGUL. 5821 (251 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 345 göst.
0 oy
5 cevap 646 göst.
7 Mayıs 2021 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu