0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (174 puan) tarafından
Kizlar ruyamda yolculuk yapiyorduk. Birden her yer karalmaya basladi. Aksam oldu sanki. Anladm ki kiyamet kopuyor. Sonra gok yuzunden kocaman bir taş duşdu yer yuzune. Ve patladi her yer. Bizde koşduk. Ve dua ediyordum hep. Allahm nolur gunahlarimizi aff et diye. Sonra bir yerde saklanmişdi her kes. Gok yuzune baktim. Once 2guneş vardi. Biri sagda biri solda gok yuzunde. Karşi karşiya. Sonra bir daha baktim 4ay vardi gok yuzunde. Ve bir suru yildizlar. Felaketler oluyordu. Tek bildiyim hep dua etdim Allaha son anlarimiz ve bizi aff etsin diye. 2gunes ve 4ay neydi acaba ruyamda. Qaripdi ruyam. Bu arada 8 aylik bir kizim var. Ve 5aylik hamileyim

6 Cevaplar

0 oy
(1,198 puan) tarafından
Bu rüyanın aynısını bende gördüm sadece 4 ay yoktu ve eşimle el ele verip kaciyorduk kocaman bir şey düşmüş ve kocaman dir cukur açılmış her yerde yangın  kacisan insanlar vs bu şekilde görmüştüm Allah hayırlara çıkarsın inşallah 
-Reklam-
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Bende rüyamda kıyametin koptuğunu gordum bir deniz vardı ve felaket derecede yaģmur yağıyordu o denizin üstünden genç simsiyah saçları olan bir adam arkası dönük şekilde göğe yükseldiğini gördüm hayırlısı olsun inşallah 
0 oy
(3,253 puan) tarafından
Bence sen ve eşin güneşsiniz. Ayda çoçuklar. 4 çoçuğun olur belki.
(174 puan) tarafından
Bilmiyorum ki. Henuz 2ciye hamileyim)
(3,253 puan) tarafından
Sağlıcakla kucağına alırsın İnşAllah
0 oy
(994 puan) tarafından
Allah hayra çıkarsın ben gördüğüm rüyayı hatırlamıyorum doğumdan sonra hele ki hiç hemde ama bekarken ne gördümse sabah hatırlar bakardım güneş ay iyidir diye düşünüyorum çünkü gökyüzünün bize verdiği en güzel değerlerden aslında 2-4 olarak çoğalan görmüşsün senden başkası da hamile olabilir belki ilerleyen günlerde 
0 oy
tarafından
Cikicam yada mesaj veren rüyalar genel olarak sabaha karşı görülenlerdir ya ezandan önce ya ezandan hemen sonra ve uyandığınizda direk anlarsınız cikicam rüya olduğunu farklı hissedersiniz çünkü 
0 oy
(369 puan) tarafından
Rabbım hayırlara çıkartsın insallah 

eğer buna benzer film sinema izlediysen etkisinde kalmış ola bilirsin 

gün içinde neyde etkilenirler rüyamızda onunla ilgili biseyler görürüz 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 70 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 139 göst.
6 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Emirhann (92 puan) tarafından soruldu