0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde (95 puan) tarafından
1 yasnda oglum yarik damak dogdu ikinci cocugum yarik damak mi olur . Bu şekilde olan varmi merak ediyorum

5 Cevaplar

0 oy
(6,200 puan) tarafından
Hayır her hamilelik her bebek kendine özgüdür 
(95 puan) tarafından
Neye göre olur olmaz onu anlamak istiyorum
(6,200 puan) tarafından
Kuzum hamileliğe bağlı işte mesela benim yeğenim engelli doğdu aynı zamanda epilepsi krizleri var yatalak midesinden besleniyor makinalara bağlı ama ondan sonra yengemin 3 çocuğu oldu turp gibiler maşallah
(95 puan) tarafından
Çok korkuyorum cok zor bir durum tek başima 7.5 ay baktm özel biberonla besliyordm korka korka bakimi zor bide tek bakmak ayni zamanda cahil insanlarla ugrasmak . Neyse ki ameliyat oldu 7.5 aylik hersey gecti .
(32 puan) tarafından
Yutma problemi mi vardı cnm benim kızımda midadan besleniyor kubbe damak
(32 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm niye midesinden besleniyor yutma refleksi yokmu kaç aylık oldu
-Reklam-
0 oy
(7,878 puan) tarafından
Yok cnm ikincide aynı olcak diye bişey yok akrabamızdan soyliyim sana abisi yarık dudak doğdu ama kardeşleri yarık dudak değil 
(95 puan) tarafından
Tesekkur ederm
(7,878 puan) tarafından
Yarık dudakla yarık damak aynı şey değilmi acaba
(95 puan) tarafından
Yarik damak farkli yarik dudak farkli . Bazilarnda da hem yarik damak hem de yarik dudak ayni anda oluyor yani dudagndan tut kucuk diline kadar ayrik.  Yarik dudak olanlar sadece dudagnda yarik var . Yarik damak olanlarda kucuk dil  ve bir miktar ustu yarik
(7,878 puan) tarafından
Hadiya anladım geçmiş olsun çok
0 oy
(153 puan) tarafından
Hamilelikte folik asit ve vitamin hapı kullanmış mıydınız?
(144 puan) tarafından
Hepimiz birbirimize destek için buradayız
(95 puan) tarafından
Evet 7.5 aylk ameliayt oldu smdi iyi sadece konsmasni bekliyorz bakalm 1 yasnda suan
(144 puan) tarafından
Cümlemizden bacım emin ol Allah onların yanına bırakmaz hayırlı ramazanlar
(95 puan) tarafından
Canm yarik dudak beslenmeye engel degl yani yarik damak daha zor korkma sen ameliyati kolay hastanede gordm sadece dudak yargi olanlar onlarn daha kolay geciyor . Sen smdiye odaklan canmm
(95 puan) tarafından
Hayirli ramazanlar canmm cok sagol
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Peki neden öyle oldu canım hamileliğinde folik asit filan kullandın mı?
(95 puan) tarafından
Evet iste kan ilaci d  vitamini kullandm ama aksatiyordum bide iyi beslenemedm kaynanmgilde kaldm mecbur bana bakmadilar istediklerimi gozumde biraktilar cok zor zmanlarfi . Belkide bunlar sebpti b
(95 puan) tarafından
Ilk hamileligmdi bisey bilmiyordm sagligin bu kadar onemli oldgnu bilmiyordm esimin ailesi onlar yuzunden hep onlardan ustun oldgm icn hep yijmaya calstilar basardilqr . Ve oglm yarik damak dogduktan sonra bile yine yikmaya calstilar oyle iste
(2,355 puan) tarafından
Kimseye boyun eğme bir anne çocuğu için her şeyi yapar. Bu sefer kullan bütün ilaçlarını hiç bir şeyini aksatmadan. Birde yarık dudak olunca diktirenler var normale yakın bir düzeye geliyor. Doktora gittiniz mi hiç
(95 puan) tarafından
Yarik damak oglum 7.5 aylkken ameliyat oldu . Suan 1 yasnda
0 oy
(369 puan) tarafından
yarik damak nasıl oluyor kiz 
(95 puan) tarafından
7.5 aylikken ameliyat oldu cok sukur kilosu cok iyi oldgu icn gece gunduz baktm bazen 1 2 saatlk uyku ile ayakta kaliyordm o kilo alsn hemen ameliyat olsn ve her cock gibi istedfni yesin diye cunku ona soz vermstm sende her cock gibi hersey yiyeceksn cunku yemege cok hevesli bir cock . Cok sukur ameliyat oldu 1 ay da sivi besledm tum damak ameliyat oldu ondam sonra ek gidaya gectk suan 1 yasnda ve cok sukur iyi . Insallah komsmasnda sknti yasmaaz onu bekliyorz
(369 puan) tarafından
maşallah güçlü bebise :)
anneside sözünde durmuş iyileştirmis:)
hiç onu düşünme en zorunu atlatmış yavrunuz onuda atlatır Allahin izniyle konuşur daha susturmak istersiniz :):)
Rabbım acısını göstermesin insallah
Bende çok istiyorum Bi çocuğum olsun annelik duygusunu tadayim ♡
(95 puan) tarafından
Insallah olur saglikli bjr sekilde . Neden cocgn olmuyormu canm
(369 puan) tarafından
ilk hamileligim erken doğum oldu 23 haftalikken oğlumu kayıp ettim
Bende pko var cnm ama adetlerim duzenlidir sonra kimyasal falan yaşadım
şimdi gecikmem var 11 gün test yapıyorum çıkmıyor normalde gunu gününe olurdum bakalim hayırlısı
(95 puan) tarafından
Allahtan umut kesilmez sen dua et olacak insallah . Rabbim hayrli saglikli evlat nasip etsn sana insallah dua edecegm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 60 göst.
26 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyaa0 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
6 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyaa0 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 265 göst.
6 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyaa0 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 277 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Enesa04 (142 puan) tarafından soruldu

378,393 soru

11,326,131 cevap

34,778 kullanıcı

...