0 oy
67 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (11 puan) tarafından

kizlar 3 ay oldu dogum yapali ama ben gun gectikce kilo aliyorm, dogum ettigim ilk hafta 58 dim ne gobek vardi ne kalca ne bacak..yani hersey idealdi, bana gore...ama gun gectikce hizla kilo aliyorm ,cnku aşsiri bir istahim var, onume ne gelse yiyiyorm şuursuzca...ya bazi zayiflama caylari var sizin onerdiginiz guvenilir bi çeşit varmi acaba ? sütümü etkilemeden kilo vermek istiyorum yaa :(:(

6 Cevaplar

0 oy
(2,301 puan) tarafından
En doğrusu çay falan değil diyetisyen e gitmen canım 
-Reklam-
0 oy
(984 puan) tarafından
Emziriyorsan çay falan içme canım arkadaşın da dediği gibi çok şikayetçiysen diyetisyene git. 7 buçuk ay oldu doğum yapalı aynı sen gibi yaptığım zaman dümdüzdü karnım şimdi öyle değil maalesef 
(11 puan) tarafından
ya benimde oyleydi iste , doguma 64 ile girmiştim.. ardindan hemen 58 oldm  fakat smdi gun gun aliyorm farkediliyor :( ben 55 olmak isterken dahada kilo aldm..
0 oy
(2,316 puan) tarafından
Bana bu zayıflama çayları mantıksız geliyor, iradenize sahip çıkamadıktan sonra çay size bir şey yapamaz. Bunu size diyet sürecinde biri olarak söylüyorum. Benim diyet grubum var 25 kişiyiz, bir cips yiyor diğeri koca tabaklar yemek yiyor ekmek yiyor yarım. Siz kendinizi kontrol etmezseniz mide ameliyatı bile olsanız fayda etmez. Bir diyetistene gidip, beslenme düzeni oluşturun.
0 oy
(583 puan) tarafından
Senin yediklerin sana süt yapar diye koca karı masallarını acilen bırakmalısın özellikle tatlı ekmek makarna pilav bunları yesen bile nefis körelecek kadar sen kendini frenlemezsen istediğini kullan almaya devam edersin günde 3 litre su iç  mutlaka senin emzirdikçe su içmen lazım yemek yemen değil canım bide yemeklerin sularına ekmek batırıyorsan yapma 
(11 puan) tarafından
valla cok haklisin zaten gercekten assiri yemek yememe ragmen oyle bazilarinin ki gibi çok sütum olmuyor..yani bebegime anca yetiyor suanda...oyle göguslerim cok cabuk dolmuyor ... kimisi ne yerse yesin sütü herzaman şaril şaril akiyor masalah..ama benim oyle dehil ne yazikki.... ve bende daha cok yemek yemeye calistm sütum olsun diye..smdide freni patlamiş araba gibi durduramiyorm kendimi...
0 oy
(6,349 puan) tarafından
Ekmek süt yapmaz pilav süt yapmaz sana süt yapacak şeyler su,rezene, yeşillik abur cubur yeme yediklerine dikakt et bol su iç 
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Emzirirken çok rahat verirsin aslında ya ben hep verdim keşke kalsaydı diyorum şimdide 

İlgili bir soru bulunamadı

381,197 soru

11,411,969 cevap

34,956 kullanıcı

...