0 oy
58 göst.
Aile kategorisinde (216 puan) tarafından
Kizlar benim kizim hàla pek konusamiyor Ben baslamistim tuvalet egitimine 5 gun felan ne cis dedi ne kaka surekli soyledim ama ne lazimliga ne tuvalete yapti heryer cis oldu e bi de bebegim var bende geri taktik bezi sorum su haziir olup olmadigini nasil anlarim dedigim gibi kaka cis demeyi bilmiyor 

3 Cevaplar

0 oy
(7,325 puan) tarafından
İşle dur canım kafasına annem çiş geldinde şöyle çiş varmı de dur havalar ısınıncağa kadar hazır olmuş olur 
-Reklam-
0 oy
(1,947 puan) tarafından
E önce onları bi öğrenmesi lazım 
0 oy
(438 puan) tarafından
Kaka çiş demeden önce bazı sinyaller vermesi gerekir. Benimki 21 aylık şuan bir haftadır eğitimdeyiz çok şükür iyi gidiyor ilk önce bezi istemiyordu her bez takısimda kaçıyordu bide pişik oluyodu hep lazimligi koydum tuveletin dış kısmına onu gördükçe tuveleti aklına gelsin diye bir haftadır iyi gidiyoruz gece bez bağlamakta yok ilk önce o sinyalleri bekle sonradan öğrenir çiş kakayi sen söyledikçe onu sadece kelime olarak anlıyordur. Tuveleti gösterirsin çiş dersin sende yapacakmisin dersin bizimkide çok batırdı ortalığı ama bu ilk başta oluyor tabi yapacak bir şey yok ama o sinyalleri beklemelisin... 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 113 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Premsesss annesi (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 97 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
1 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 219 göst.
10 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (97 puan) tarafından soruldu

381,308 soru

11,415,068 cevap

34,966 kullanıcı