0 oy
143 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Çok karışık değil mesela biberli frlan olmayan güzel bı tarifiniz var mi. Bide siz fesleğen ekliyor musunuz sosuna

9 Cevaplar

+1 oy
(1,795 puan) tarafından
Üst malzeme olarak sadece kaşar domates bir de pesto soslu yaparım efsane olur deneyin derim
(994 puan) tarafından
Pesto soslu nasıl oluyor canım ellerine sağlık c
(1,795 puan) tarafından
Az zeytinyağı sarımsak taze fesleğeni rondodan çek pesto sos oluyor, uğraşmam dersen hazır da satılıyor:)
(994 puan) tarafından
Ha canım annem sos olarak fesleğenle yapıyor domatesi kafa gitti oruç resmen salladı beni yine
-Reklam-
0 oy
(6,381 puan) tarafından
Ekliyorum,malzeme sana kalmış sonuçta ne eklersen onu eklersin
tarafından
Ben hiç evde yapmadım hep alırdık, sadece sucuk kaşar ve mısır eklesek olrmu
(6,381 puan) tarafından
Öyle yemek istiyorsan olur canım neden olmasın sonuçta senin damak tadı
tarafından
Teşekkür ederim canm öyle yapayım o zaman
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Canım ne istiyorsan küçük küçük doğrayın ekle sana kalmış ben ketçaplı kekikli sos yapar altına sürerim sonra kaşar eklerim sonra sosis sucuk mantar mısır zeytin kırmızı yeşil biber biz böyle seviyoruz 
0 oy
(290 puan) tarafından
Ben hep yaparım disardakiinden  daha güzel 3 gün önce yaptım sadece sucuk kaşar ve zeytin koymuştum harikaaaa  ve cokkkkkk kolay
tarafından
Eşim zeytin istemiyor ya
0 oy
(40 puan) tarafından
Ben hamur yogurmam hic evdeki bayat somunlari sosla islstr yumusatrm snra salcali kekikli sos yaprm ustune daha snrada sucuk sosis siyah yesil zeytn domates felan koyuyorum en ustunexde ketcap mayonez skiyirum cok guzel oluyor
0 oy
(994 puan) tarafından
Ben 1 yumurta 1 tatlı kaşığı irmik 1 tatlı kaşığı tuz 2 yk şeker 1 tatlı kaşığı toz maya kullanırım çünkü çıtır çıtır oluyor öyle seviyorum 2 bardak su 4-5 bardak un çok güzel olur açınca da tepsiye Mısır unu koyarım üstede de ketçap salça yağ fesleğen karıştırıp çatalla delikler açar sürerim 10 dk pişiririm sonra tekrar alır üste de ben istediğim sebzeyle süslerim sucuk mantar sevmiyorum afiyet olsun 
0 oy
(3,253 puan) tarafından
Ben tarif veriyim. 

Hamurunu normal yap.

------Soğanı rendele, yağda kavur+ patatesi rendele soğana ilave et.+ Havucu rendele ilave et. Az pişsin yeter. ----

Hamuru yaydıkdan sonra,

1- sous( sousa kurumuş ovulmuş nane,kurumuş  keklik otu ovub ilave ederim) ,

2- patates,soğan, havuc karışımı.

3- domates, biber, sosis,haşlanmış, kavrulmuş tavuk eti, mantar, holland peyniti. İstediğini ilave et. 

Patates soğan havuc karışımı super oluyor. Canım çekti.
0 oy
(17,906 puan) tarafından
Bayat pide ile yaptım dün sabah sucuk kaşar domates enfes oldu
0 oy
(3,587 puan) tarafından
Ne kadar malzeme istiyorsan sadece onlari koyup yapabilirsin canm ben bol.malzemos ve feslegen soslu severim :) 
tarafından
Bende sırf pizza için fesleğen aldım hep yedigin pizzalardaki o değişik Tat fesleğen den geoiyor diye içime doğdu. İmmm canm çekti :)) s
(3,587 puan) tarafından
Tabi ki feslegensiz pizza eksik bana gore

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 158 göst.
29 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Semos.0111 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 100 göst.
13 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 268 göst.
0 oy
4 cevap 79 göst.
16 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,495 soru

11,421,737 cevap

34,978 kullanıcı

...