0 oy
200 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından
Kendimi burda o kadar iyi hissesiyorum kii beni anlayan birileri oldugunu bilmek çok güzel kızlarr .Benim sorum şu aslında soruda degilde dertleşmek istiyorum .Kızlar gercekten şu hayatta anneci eş kadar yoran yıpratan bir eş yok bunu cok iyi ögrendim 1 buçuk yıllık evliyim 6 aylık hamileyim ilk annelik heycanım hamilelikten mi bu kadar alınganım bilmiyorum ama eşimin annesine baglılıgı beni çok yordu e baglı olacak tabiki annesi diyen çok ama baglılık derecesini aşıyor eşim herşeyi annesine soruyor en ufak biseyde onun fikrini alıyor önceliği ben degil annesi bu benim çok zoruma gidiyor gerçekten.Biz eşimle balayına gidememiştik bayramda eşimle konustuk nevşehire gidelim dedik bende hamileyim ya degisiklik olur diye sonra kaynanamgildeydik annesine soruyor gitsem mi diye anneside yorulursun oglum boşver diyor .Yani çok zoruma gitti bende çok sessiz bi yapıya sahibim sanki eşime bunları desem aramız bozulacak gibi hissediyorum içime atıyorum eşimin bu yaptıgı ne kadar dogru ? Annesi o kadar degişik ki elinde gelse ayaklarını yıkıcak herseyi ayagına kadar getiriyor kolunu koltuga koysa yastik koyuyo altına eşimde ona öyle ya tabiki bunları ben promlem etmem ama bu denli anneci eş nası olur ilerde annesine soruyor önce herşeyi sonra bana sence nası diyo annesinin dedigi oluyo gercekten çok yıprandım benim gibi olan var mı

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bazı şeyler için aramızın bozulması gerekiyorsa bozulmalı bence. Hepimiz annelerimize ailemize düşkünüz ama bazıları suyunu çıkarıyor. Benim önceliğim kendi kurduğum ailemin istekleri ihtiyaçları v.s dir. Ama karşımdaki öyle yapmazsa bende ipler kopuyor. Sizinle aynı durumda olmasam da ara ara böyle şeyler oluyor. Biz sustukça onlar nerden bilsin rahatsızlığımızı öyle değil mi. Konuşmak anlatmak lazım anlamıyorsa anlayacağı dilden konuşmak aynısını ona yapmak laızm ki anlasın hiçe sayılmak ne demekmiş 
-Reklam-
0 oy
(1,625 puan) tarafından
Bence annesine şöyle eşinden biraz uzaklaşsın o zaman geliyoruz dediğinde müsait değilim desin fikir sorunca karın yanında ona sor desin oda alışır 
(824 puan) tarafından
Anneside he tamam der kesin:)
(1,625 puan) tarafından
Yani evladının mutluluğunu isteyen anne evlendikten sonra uzaklaşır
0 oy
(7,456 puan) tarafından

Anneci eş kadar zor bişey daha var babaci eş :getlost:evlendiklerini idrak edemiyorlar malesef bazen 

0 oy
tarafından
Baştan ses cikarmalisin kavga çıkması gerekiyorsa çıksın hiç çekinme annesine verdiği özeni sanada gösteriyor mu onada dikkat et 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Sende aynısını annenin yanindayken eşine yap nasıl gözüküyor görsün.. ayrıca bu konu yüzünden aranız bozulacksa bozulsun yazık hamilesin içine atıyorum diyosun yazık değil mi o bebeğe ne kadar strese görüyordur. Uygun bir dille anlat rahatsız olduğunu.. baktın anlamıyor kopart yaygarayi
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Kimse beyjn okuma hisseleri anlama gibi ozel yetenekleri yok. Uzuldugun istemedigin seyleri acikca naif bir sekilde anlatmalisin
0 oy
tarafından
Sular bulanmadan durulmaz tatlım 
0 oy
(2,975 puan) tarafından
Annesine gideyim mi diye soran evli barklı adam ve oğluna bana ne soruyorsun oğlum ne alaka karınla konuş istediğinizi yapın demeyen kaynana. Ikisi de bir. Anneler de yol gostermeli evlatlarına yani saçmalık gerçekten sen daha annenden karınla gideceğin tatilin aklını alıyorsan evlenmeseydin keşke be adam

İlgili sorular

+2 oy
7 cevap 301 göst.
14 Nisan 2024 Aile kategorisinde yetodiyorum (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 234 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde My life (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 271 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Tuanalina (711 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 266 göst.