0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (2,607 puan) tarafından
Nişanın 8 inde kızımın doğum günü halalari babaannesi. Para verdi eşim dedi. Onları bana ver bayramlık alalım. Annem de bugün dedi. Bayramligi bosverin. Temmuzda kız kardeşimin düğünü var üstüne de koyun elbise alın dedi de kararsizim.

10 Cevaplar

0 oy
(1,079 puan) tarafından
Düğünde de bayramlığını giyebilir ben elbise aldım bayrama bayram sonu ayın 28 inde yakın akraba davetliyiz onda da giyicem zaten pahalı elbiseler 
(2,607 puan) tarafından
Tmm canim çok sağol
-Reklam-
0 oy
(985 puan) tarafından

Temmuza kadar eline belki yine para geçer canımm. Kızın kaç yaşında bilmiyorum ama çocuklarımızın böyle şıkır şıkır olduklarını görmek mutluluk veriyor bana. Bayramların eski tadı kalmadı artık. Ama böyle özenli giydirilmiş çocuklatı görünce mutlu olmuyır değilim yani.

Ama tabii karar sizin yine de <3

(2,607 puan) tarafından
2 yaş olacak teyzesi ☺️☺️☺️ bizde de o şans para geçsin eline annesine çekerse geçmez
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Ben şimdi oğluma gömlek alicam onu doğum gününde de giyecek bayramda da sende mevsimlik bir elbise alabilirsin zaten düğün için çok şatafatlı bir şey alma bence sonra da giyebileceği bir şey al 
(2,607 puan) tarafından
Yok canım zaten 2 yaş öyle bişe Alaçam snra da giysin normal gunlerde
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Bayrama güzel bir elbise al düğünde de giyer belki düğüne de alırsınız o zaman gelince temmuza var daha 
(2,607 puan) tarafından
Tmm canim çok sağol
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Güzel bir.elbise alıp hem düğünde hemde bayramda giyilebilir illa abiye olmasına gerek yok 
(2,607 puan) tarafından
Yok yok abiye değil ben sevmem öyle şeyleri sonradan at kenara
0 oy
(48,634 puan) tarafından
ortaya karışık al ikisindede.giydir 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Bayramda eline dedeleri anane baban neleri eline para turuştururu akrabalara gidecekseniz iki üç onlardan da gelir gene 100 200 olur temmuza kadar da her gün 1 lira koysan gene düğün kıyafeti alabilirsin 

Ya şimdi şaşalı yani düğün kıyafeti gibi şıkır şıkır elbise al hem bayramda hem düğünde giysin 

Yada güzel kıyafeti varsa onu bayramda giydir düğüne kalsın para 
(2,607 puan) tarafından
Yok yok canım biz de öyle para yok eğer smdi verirler mi bilmiyorum da eşimin akrabalarina gitmiyoruz. Bı benim tarafıma bide eşimin snnesigile tmm verirler mi bilmiyorum
0 oy
tarafından
Aa benim kiziminda doğum günü 8 nisann
(2,607 puan) tarafından
2 yaş mi oluyor ☺️
tarafından
Evettt
(2,607 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Yanlış anlama kuzum mesela bayramlihi siz alsanız anneanneside teyzesinin düğünü için ona elbise alsa daha güzel olur bnc 
(2,607 puan) tarafından
Canim annemlerin üstüne gitmiyorum kız kardeşime çeyiz falan çok yaptılar borçları çok
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Düğüne şık bir elbise al 
(7,768 puan) tarafından
Kız temmuza daha 3 ay var sn bayramlık al :D

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 298 göst.
28 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Allizzwell11 (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 397 göst.
15 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,607 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 384 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 415 göst.
9 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alisimm (2,355 puan) tarafından soruldu

379,215 soru

11,351,626 cevap

34,822 kullanıcı

...