0 oy
70 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,022 puan) tarafından
Kizlar merhaba.

Daha oncede post acmistim bacak agrim gecmiyo hep yorgun hissediyorum sag kalcamdan baslayip ayak bilegime kadar inen dayanilmaz bi agri cekiyorum her gun. Magnezyum kullan dedi burdan arkadaslar sagolsunlar. Kullandim bi hafta kadar gecer gibi oldu simdi oructan mi bilmiyorum vucut susuz kaldigi icin mi agriyo kestiremiyorum. Hangi doktor bakar buna bileniniz var mi 

3 Cevaplar

0 oy
(1,093 puan) tarafından
Canım oruçtan dolayı olduğunu düşünüyorum sen boşver magnezyumu demiri falan doktor bakar anlat belki ciddi bişey var bilmeden içme boşver bir gün bırak orucu git görün ne olur ne olmaz böyle olup da yatan çok kişi var kendiniz lütfen bişey yapmayın doktor bakar anlar belki damardan bişey var belki fizyoterapist ile görüş diyecek belki gerçekten ciddi bişey ertelemeden gitmelisiniz 
(1,022 puan) tarafından
Magnezyumu da doktor verdi kiz :) kendim gidip almadim. Fizyoterapist arkadasim var mesaj attim bakalim ne dicek surekli boyle ya
-Reklam-
0 oy
(790 puan) tarafından
Sadece tek ayağın ise gidip görün magnezyum eksikliği olsa bütün kemikleri ağrır benim romaztizmam var bağ doku hastaligi ayaklarımi kollarım kaslarım çok ağrıyor Rabbim herkese şifa versin sağlık önemli nimet ihmal etmr bende geçer geçer dedim iyice her yerimi sardı ağrı 
(1,022 puan) tarafından
Sag bacak ve bel canim
(1,022 puan) tarafından
Hangi doktora gidicem peki
(790 puan) tarafından
Belinde fıtık falan olabilir benim ki farklı durum ben romotoljiye gittim ama sanırım sen ortapediye gitcen o bakıyor böyle şeylere canım
(1,022 puan) tarafından
Hanileykende cok agrirdi belim kesin fitik var
(790 puan) tarafından
Olabilir çünkü fıtık ağrısı ayağa vurabilir
0 oy
(5,362 puan) tarafından
Fizik tedavi doktoruna git. Ortopediye gttim keşke en başta fizik tedaviye gitseydim. Kan verdim emara girdim sonuç çıkınca doktora göstercem.Benimde sağ kalcam agrıyo yürürken hemde yıllardır. Kan sonucum E nabız dan baktım d vitaminim düşük ama emar daha çıkmadı. 
(1,022 puan) tarafından
Arkadasim var fizyoterapist o bir ksc egzersiz soyledi onlari yapcam bakalim gecmezse hafta sonu gidicem doktora

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 149 göst.
15 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 127 göst.
0 oy
4 cevap 73 göst.
29 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Linaninannesi (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sudeee1 (16 puan) tarafından soruldu

380,384 soru

11,389,285 cevap

34,894 kullanıcı

...