+3 oy
397 göst.
Diğer kategorisinde (933 puan) tarafından

Çok şükür hamdolsun rabbime doğurdum kızımı. Hepinize gönlünüzden geçirdikleriniz için dua ettim. 

Dua eden etmeyen herkesten Allah razı olsun. 

Rabbim hamile kalmak isteyenlere sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar, doğum yapmayı bekleyenlere hayırlı kolay doğumlar nasip etsin. 

Bu duyguyu isteyen herkese yaşatsın. klişe ama gerçek. gerçeği hayalinden binlerce kat güzel olan şeymiş evlat 

image

15 Cevaplar

0 oy
(10,478 puan) tarafından
Hayırlı olsun canm sağ salim büyüt gözün aydın 
(933 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(968 puan) tarafından
Kız ne zaman doğurdun ya en son konuşmamizda 8 Eylül'de kalp atışlarını duydum diyordun zaman ne çabuk geçmiş şükür bebeğini kucağına almişsin Allah'ım analı babalı büyütsün :)
(933 puan) tarafından
Ayy valla canım sen bide bana sor ☺☺ama çok  şükür doğdu sağlıcakla
(968 puan) tarafından
Çok şukur canım benim sağlığı vs iyi inşallah benim kızım hastanede soğuk almıştı gözünü sevim sen dikkat et hasta olmasın
0 oy
(15,824 puan) tarafından

Kendi göbeğimi kendim keserımm demisss ☺️☺️☺️☺️☺️♥️♥️ Masallahh Masallahh Rabbim analı babalı büyütsün insallahh 

(933 puan) tarafından
Ahaha aynen öyle olmuş biraz ☺
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Allah hayırlı evlat etsin analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah 
(933 puan) tarafından
Aminn canım aminn
0 oy
(12,565 puan) tarafından
Sağlıcakla buyusun bebiş 

Maşallah canım Allah bağışlasın 
(933 puan) tarafından
Ayy Allah razı olsun canım ☺
0 oy
(1,096 puan) tarafından

Oy oy rabbim bağışlasın. Bende yeni doğum yaptım:)  sağlıcakla büyüsün minik prenses<3

(933 puan) tarafından
Yiaa sanada hayırlı olsun canım aynı zamanda geçmiş olsun  ☺
0 oy
(6,516 puan) tarafından

Yoksa orda gördüğüm pipi miiiiii ahahahhaha:D sağlıkla büyüt inşallah ☺️❤️

(933 puan) tarafından
Ahaah yok ayol minnoş bi kız doğurdum ☺☺
0 oy
(1,047 puan) tarafından
Maşallah Bizede dua et 38 haftalık hamileyim artık dayanacak gücüm kalmadı normal mi doğurdun kaç haftalık doğdu 
(1,138 puan) tarafından
Ben de 38 e 1 gün var.doktor gün verdi mi normal sezeryan hangisi.bir de günü ne zaman verdi acaba.ben daha gün almadım 38+4 te gidecem o zaman verir heralde
(933 puan) tarafından
Normal doğum oldu canım kısaca özet geçiyim
Geçen hafta perşembe yada cuma kansız nişan benzeri akıntı geldi. Nişanmış o. Sonra lavobo sonrası kurulanırken peçete baya ıslanıyordu. Şüphelendim.  Pazartesi günü de ishal olmama ramen sürekli lavoboda Kabızmış gibi ıkınma geliyordu. Normalde 2 gün sonra çağırmıştı doktor. Bugün ben durumlar böyle olunca geldim enfeksiyon var gibi hissettim. Muayene sırasında 2cm açıklık vardı ama bebeğimin suyu geliyordu. Hemen yatış yapıldı. Suni sancı takıldı çünkü hiç sancım yoktu. 11 de suni sancı takıldı 3 e kadar azcık adet sancısı gibiydi. Sonra dr açılma varmı diye baktı o sırada suyu patlattı 3cm açılma olmuş.  Su patlayınca bana bi sancı girdi. Suni sancıyı kapattık saat 15:31 de başlayan kendi sancımla 17:45 de doğurdum. Ama k.annem Allah binlerce kez razı olsun çok yardımcı oldu suya yasin, meryem suresi ayet kursi nas felak okudu birer damla içirdi bide meryem ana otu koyduk ben Allahın izniyle onların sayesinde bu kadar hızlı doğum yaptığımı düşünüyorum. Pek özet olmadı ama ☺
(1,248 puan) tarafından
Ayy cok guzel gecms  cok sevindim cnmm
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Oyyy maşallah sağlıkla büyütün canım 

Hayırlı bi evlat olur inşallah
(933 puan) tarafından
Aminnn canım Allah razı olsun
0 oy
(8,865 puan) tarafından
Hayırlı uğurlu olsun sağlıkla büyüt darısı biz bekleyenlere
(933 puan) tarafından
Ahh valla sana kızmın adaşı ipeğe ve birçok kişiye dua ettim canım inşallah vaktinde kucağına alırsın
(8,865 puan) tarafından
Amin cnm insallah
0 oy
tarafından
Allah analı babalı büyütsün inşallah sağlıklı sıhhatli evlat olur inşallah ♥️
(933 puan) tarafından
Aminn canım Allah razı olsun ☺
0 oy
(6,721 puan) tarafından
maşaAllahh minik elleri ile ne de güzel tutmuş makası ☺️❤️

Gözün aydın canım benim Allah'ım analı babalı büyütsün inşallah ❤️❤️
(933 puan) tarafından
O miss kokulu eller yok mu içim eriyor . Allah razı olsun canım ☺
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Sağlıkla analı babalı büyüsün inşallah canım gelmiş geçmiş olsun ♥️♥️
(933 puan) tarafından
Ayy çok sağol canım doğdu doğacak derken sonunda doğdu☺☺
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Ayyy hyrlii olsunn kizzz rabbim saglicakla.buyutmesi nasip etsin insallhhh  sık sık emzir kuuzm.sarilik.olmasin kuuzcuk ayri kalmayin ve dogum surecin nasldi anltrmisin
(933 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım benim ❤❤ emiyor ama uc yok silikon göğüs ucu aldık. Onunla emiyor ama yinede azcık mama veriyor hemşireler
(933 puan) tarafından
Yorumun birine yazdım canım bak aklına takılan bişey olursa yazıyım❤
(1,248 puan) tarafından
Masallah tamam kuzum bakarim
(1,248 puan) tarafından
1 buucj yasinda kizim 34 gnlk oglum var benimde :)
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Doğuma alındım dua eder misin çatı muayenesinden de çok korkuyorum diğer kızım evde içim paramparça dün imza ile çıktım annem falan yanıma gelebilsin diye şimdi su azlığından aldı
(933 puan) tarafından
Oyy canım rabbim yardımcın olsun. Yeni görüyorum inşallah kolaylıkla doğmuştur sağlıklı sıhhatli kucağına almışsındır. Son durumdan haberdar et beni canım
(6,441 puan) tarafından
Doğdu canım çok zordu karnımın içi yara gibi meyve suyu normal su içiyorum göğüslerimi sıkıyorum ama bi damla bile süt yok nasıl gelir
(933 puan) tarafından
Oh gözün aydın olsun sağlıkla büyüsün minik kuş elektrikli Süt sağma pompası al canım mutlaka sağdıkça çoğalıyor Manuel pompa seni çok yorar acı veriyor hemde ben lansinoh'unkini aldım hiç acıtmıyor .stres yapma her ihtimale karşı mama al aç kalmasın
(6,441 puan) tarafından
Mama hastanede veriyorlar eve geçincede alırım evde var evet süt sağma makinesi bakalım gider gitmez denerim
(933 puan) tarafından
Sağlığın nasıl canım bebek nasıl iyi misiniz

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 729 göst.
17 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 364 göst.
25 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde MelikeArslan (830 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 440 göst.
0 oy