0 oy
153 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,752 puan) tarafından
     Çok yağlı bişey yapmak istemiyorm 

7 Cevaplar

0 oy
(4,171 puan) tarafından
Gözleme krep omlet kahvaltılık bu tarz şeyler yeterli bence canım 
(4,171 puan) tarafından
Sayıyorum ama ben hiç birini yapmıyorum sahursuz tutuyoruz :(
(1,752 puan) tarafından
Neden Bn çok acıkıyorm kızımı emzrdğım için gaıba
(4,171 puan) tarafından
Ben de emziriyorum ama oğlum memeye çok düşkün değil öyle ben verince alır yine de oruçluyken gün içinde de 4 5 kez veriyorum eşim erken uyandığı için uykusu bölünsün istemiyor sahursuz tutuyor ben de tek başıma ne yiycem diyorum yapmıyorum
(1,752 puan) tarafından
Haklisınz tek basına da bişey yenmıyo
-Reklam-
0 oy
(803 puan) tarafından
Valla ben sahur yapmıyordum kuzum bı su içer yatarım yersem Ramazani  +10la bitiricem galiba:////)
0 oy
(3,906 puan) tarafından
Bu geceyee krep var onu yeriz kahvaltılıklarla. Ama ondan onceki gece hashasli ve kasarlı sucuklu pide vardı ondan once bazlama ondan önce  soğan kavurması ondan once yumurta haşlaması ondan once hashaslı çörek  gibi gibi :D
(803 puan) tarafından
Viiiii okurken yoruldum kizzzz:))))))
(3,906 puan) tarafından
:D:D
    Seç begen al.
(803 puan) tarafından
Ben bitki çayı:((((((((((
0 oy
(4,993 puan) tarafından
Ben patates haşlıycam bir de buzlukta yıkayıp doğradığım ispanak vsr onuda yumurtali yaparim bir kacta kahvaltilik yeter hamd olsun
(1,752 puan) tarafından
Afiyet olsun.
0 oy
(803 puan) tarafından
Offf kizlar ya ben şimdi ne güzel aç aç ya5icaktim nerden.cikti haşhaş çörek açma,:((((( neyse Benim biber dolmalarim var isitim yiyim bari skskskddk 
tarafından
Ne güzel hemşehri çıktık yaa
(803 puan) tarafından
Evet aynen canım patnostami oturuyorsun şuan ben buraya gelin geldim
tarafından
Yok ben 15 yıl önce evlendim izmir e geldim annem babama patnosta iki erkek kardeşim ağrı merkezde
(803 puan) tarafından
Ooo masallah 15 yıl bende 8 yıllık evliyim Bizim bütün aile orda heemm hemen bı ben geldim gurbete valla
tarafından
Gurbetlik zor
0 oy
(16,028 puan) tarafından
Hafif geçirmeye çalışırım ben. Tekim eşim yok. Yumurta hasladim domates salatalık doğradım ekmek arası yapıp yicem. Yanına da süt kaynattim 
0 oy
tarafından
Gözleme yaptım tavada çok güzel oldu

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 123 göst.

380,558 soru

11,394,266 cevap

34,908 kullanıcı

...