0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (1,088 puan) tarafından

Ben Alışı uyuttum  yarın kargoya verilecek ürünlerimi yetiştirmeye çalışıyorum. Sizler napıyorsun nasıl gidiyor ramazan 

image

8 Cevaplar

0 oy
(4,700 puan) tarafından
Çok iyi yapıyosun ya helal olsun vallahi bende annemdeyim :) çocuklarla onlar uğraşırken ben dinleniyorum 
(1,088 puan) tarafından
Çok şanslısın ben anneme gidince asla dinlemiyorum. Biri 5 diğeri 8 yaşında 2 kardeş var birde benimki ekleniyor annem biri gelse çocukları ona bıraksam diye bekliyor ben biri gelse de alise baksa diye bekliyorum ortada bir cümbüş dönüyor yani
(4,700 puan) tarafından
En küçüğümuz annemlerde 20 yaş olduğu için hepsinde çocuk özlemi var :) tabi bir yerde onlar da yoruluyo ama bakıyolar saolsunlar
-Reklam-
0 oy
(3,763 puan) tarafından
Uyuyamadım gece sağolsun sabahddaa eltim aradi

açtım teli bebeleri bıraktı işi  varmış  çocuk bakıyorum ..
(1,088 puan) tarafından
Kolay gelsin canım
(3,763 puan) tarafından
Sagol
0 oy
tarafından

image

Kız ellerine sağlık deniz kızı yaptın mı amigurumi birde tarif çıkarabiliyor musun sen 

(1,088 puan) tarafından
Ne tarifi lazım canım basit şeyleri çıkarıyorum ama ayrıntı veremiyorum daha ve evet deniz kızı yaptım
tarafından
Koydum resim canım benim kızıma yapacağım ya YouTube de falan var deniz kızı ama en güzeli bu diğerleri çirkin biraz ya sen yaptığın deniz kızının resmini atar mısın rica etsem
tarafından
Canım senden cevap bekliyorum ne olur yanıtsız bırakma beni <3
(1,088 puan) tarafından
Yorumlara ekledim canım
0 oy
tarafından
Eline emeğine sağlık bende uzanıyorum kızım uyudu öylece dinleniyorum 
(1,088 puan) tarafından
Günün en sevdiğim saati oğlumun uyuması 1 saatte olsa kafa dinliyorum ya. İyi dinlenmwler canım sana da
tarafından
Demi canım çok teşekkür ederim sana da kolay gelsin
0 oy
(7,673 puan) tarafından

Sırtım tutulmuş annem krem sürdü geçmedi ağrı kesici de içemiyorum orucum çok kötüyüm kimildayamiyorum :'(

0 oy
(1,088 puan) tarafından

image

bu canım ben küçük boy yaptim
tarafından
Anladım canım seninki de güzel ama ben ona taktım kafayı teşekkür ediyorum <3
0 oy
(3,074 puan) tarafından
Çok kötü guvecte yemek yapacaktim bi baktım ici küflenmiş galiba tam kurumadan kaldirdigim için oldu mecbur çöp :( eşim yenisini almaya gitti şimdi 
0 oy
(6,785 puan) tarafından

101 den geldik oğluşa araba ve yazı tahtası aldık gezdik eve geldim yeni.. Oruçluyum bide :ermm:  bitmeden alayım dedim, :D yumurcağımı sevindirdim ablası. 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 281 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 286 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,091 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 261 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 219 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,831 kullanıcı

...