0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (7,036 puan) tarafından
Kızlar bana acil doktor onerin ne olur oğlum çok kötü gittiğim hiçbir doktor teşhis koyamıyor biri reflü diyor diğeri süt alerjisi diyir ne yapacağımı bilmiyorum özel doktora götürdüm sırf boyuna kilosuna baktı diye  bir sürü para v verdim yine teşhis koyamadı parasında değilim asla evladının canından kıymetli değil senelerdir sebepsiz kusuyor aylarca hastanede yatik her yerini delik deşik Etiler yine çare olmadı 1 ay kusamsi duruyor bir dahaki ay gene aynı ev ilaç dolu kulanmaktan yorulduk çocuk cerrahisi olarak hangi doktor iyi lütfen bilen yazsın bilmeyende bize dua etsin 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun cnm kaç aylik
(7,036 puan) tarafından
3 yaşında 6 aylıktan beri böyle girmedik hastane brakmadim
tarafından
Çölyak olabilir miki
(7,036 puan) tarafından
Bilmiyorum cnm kimse adam akılı bakıp teşhis koymuyor yemin ederim sana 2 sene önce özel bir kliniğe götürdüm o denim parası ile bin TL verdim adam sadece dediği boyu kilosu iyi bu kadar ne bir tahlil nede başka bişi istedi içim parcalaniyor çocuğunu öyle gördükçe gözüme bakım anne haçtayim diyor ya dünyaları yikasim geliyor
tarafından
Hastaneye gittiğinde doktora şöyle cnm çölyak için test varsa test yapsınlar bir.
Benim çocuk doğduğundan beri 4 ay boyunca kustu. Emiyordu emdigini çıkartıyordu. Mama içince kusmuyordu ama benim sütüm kusturuyormus. Senin çocuğu da etkileyen birşey vardır besinlerden
-Reklam-
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Kimse yokmu Diyarbakırlı arkadaşlar bir ses verin Allah askinza
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Araştırma olan mı yoksa bağlı olan mı bağlı oalana hiç bir doktordan memnun kalmadıl devlet hastanesinde ki doktorlar çok iyi dağkapıdaki
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Kuzum alerji içinse nevzat Başkayaya bak çocuk hastalıkları Hastanesi'nde çölyak testi falan da yapmıştı bizde bir dene şansını bizim astım kontrolumuzu yapıyodu 
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum canım post üste çıksın.Biz direk Çınar ilçe hastanesine gidiyoruz.Dogan Yıldız var iyi bakiyor
0 oy
(10,373 puan) tarafından
Siverek te Nurullah hoca var. İlgili bir dr. Çölyak şüpheni söyle ilgilenir yavrusu 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 65 göst.
21 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 49 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 203 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Esra53.21 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 30 göst.