0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (259 puan) tarafından
Kizlar 39 haftadaym bugun beni nezaman doguma alirlar sancim sadece ufaklar cikiyor ilk gebeligim haftaya persembe 40 hafta oluyor tam

5 Cevaplar

0 oy
(2,301 puan) tarafından
Sezeryan değilsen sancıların açılman olana kadar almazlar 
(259 puan) tarafından
Yok canim ilk hamileligim zaten normal gozukuyorda bir kiz vardi bugun 40 hafta olmus onu yatirmişlar da suni sanci vercekmişler ondan sordum acaba haftaya alirlarmi benide diye
-Reklam-
0 oy
(3,586 puan) tarafından
Normal dogumsa yani sezaryen kesin degilse dogum baslayana kadar suyun sancin acilman olana kadar beklenir canim vaktin cok fazla gecerse de bebek sıkıntiya girmesin kakasini falan yemesin diye suni sanci verip dogumu baslatirlar ama her sey normal gidiyorsa 40. Haftayi doldurmani beklerler
(259 puan) tarafından
Tamam canim sagolasin
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Bana da doktorum o zamanlar yarın gel suni sancı ile doğumunu yaptıralım demişti ama git eve evi süpür sil merdiven in çık yürüyüş yap demişti eve gelir gelmez eve süpürge tuttum sancılar yavaştan yavaştan gelmeye başladı iki üç saate çok sıklaştı sabahına doğum yapmıştım sana da tavsiye ederim 
(259 puan) tarafından
Tamam canim oyle yapaym bende randevu buldm simdi haftaya cuma 40+1 oluyor gidicem bakaym sag salim alsam kucagima bekledikce stres oldum
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Benim sancım 40+1 de geldi oğlum 40+2 de dünyaya geldi Konya şehir hastanesinde doğum yaptım 
(163 puan) tarafından
Gözünüz aydın,bende kontrole oraya gidiyorum, doğuma dr.mu giriyo süreç nasıldı memnun kaldınız mı hastaneden
(5,108 puan) tarafından
Ben bir iki kez muayene olmaya gittim kontrollerimi Beyhekim hastanesinde yapıyordum. Doğumum geceydi o gün kim nöbetteyse o doktor ve ebe giriyor doğuma gündüz de olsa kendin seçemiyorsun ama sonrasında çok rahat ettim sancı odası ve normal oda tek kişilik tertemizdi
(163 puan) tarafından
Yaa çok iyiymiş, teşekkür ederim
(5,108 puan) tarafından
Rica ederim kaç haftalık hamilesin :)
(163 puan) tarafından
34 bitti bugün, ilk olduğu için 41-42 yi bulabilir dedi hemşire bakalım nasip:)
0 oy
(575 puan) tarafından
Şehir hastaneleri kadar uğraştıran hastane yok. Devlet hastanesi ya sonuçta beni 41 haftaya kadar beklettiler kendi sancıni ve açılmani bekliyorlar en son yalvardım doktora suni verin artık dayanamıyorum sancim gelmiyor açılmam yok diye öyle doğuma aldılar. İnşallah seninki kolay ve kendi sancınla bir doğum olur sağlıkla gelsin kucağına. 
(575 puan) tarafından
Bir avazda kucağına alırsın sağlıkla büyüt inşallah kafana takma stresten sancın da gelmez rahatla biraz
(259 puan) tarafından
Az önce post accaktm bununla ilgili hamileliktenmi aşiri stres sardi dogum sonrasi falan
(575 puan) tarafından
Son günler öyle olur canım beni uyku tutmazdı stresten. Son bir iki hafta resmen kilo vermiştim kafanı dağıtacak şeyler yap sürekli doğumu düşünme yürüyüşe çık kendine vakit ayır tek başına son günlerin tadını çıkar
(259 puan) tarafından
Cok sagol canim oyle yapaym haklsn 2 gundur yürümüyorum ztn havadan dolayi
(575 puan) tarafından
Rica ederim inşallah vaktinde hayırlısıyla alırsın kucağına

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 355 göst.
18 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy